Ceturtdiena, 23.marts

redeem Mirdza, Žanete, Žanna

Lasi ērtāk format_size
arrow_right_alt Latvijā

Gruzdēja grīda un dega sadzīves mantas. Ugunsgrēkā Gulbenes novadā gājis bojā cilvēks

© Gints Ivuškāns /F64

Vakar ugunsgrēkā dzīvojamā mājā Gulbenes novadā gāja bojā cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Sestdien plkst.8.02 VUGD saņēma izsaukumu uz Gulbenes novada Jaungulbenes pagastu, kur ugunsgrēks izcēlies divstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka mājā gruzd grīda un deg sadzīves mantas 15 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā cilvēks. Mājoklī dūmu detektors nebija uzstādīts. Plkst.12.16 ugunsgrēks tika likvidēts.

Tāpat vakar plkst.18.27 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Siguldas novada Siguldas pagastu, kur dega divstāvu dzīvojamā māja, piebūve un vieglā automašīna 160 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā cieta divi cilvēki. Plkst.1.26 ugunsgrēks tika likvidēts.

Savukārt šonakt plkst.3.06 VUGD saņēma izsaukumu uz Jēkabpils novada Sēlpils pagastu, kur deg kopā sabūvēta saimniecības ēka, kūts un malkas šķūnis 200 kvadrātmetru platībā. No kūts ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās izglābt 19 vistas un trīs pīles. Ugunsgrēkā gāja bojā sešas vistas. Plkst.8 ugunsdzēsējiem glābējiem ugunsgrēku izdevās ierobežot un šobrīd dzēšanas darbi notikumi vietā turpinās.

Aizvadītajā diennaktī, no 11.marta plkst.6.30 līdz 12.marta plkst.6.30, VUGD saņēma 46 izsaukumus - 21 uz ugunsgrēku dzēšanu, 16 uz glābšanas darbiem, bet deviņi izsaukumi bija maldinājumi.