Pirmdiena, 27.maijs

redeem Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta

arrow_right_alt Latvijā

Rīgā un Viļņā krītas degvielas cenas, Tallinā - nemainās

© Gints Ivuškāns/f64

Pagājušajā darba nedēļā Rīgā un Viļņā degvielas cenas samazinājās, bet Tallinā tās saglabājās stabilas otro nedēļu pēc kārtas, liecina aģentūras LETA apkopotie dati Baltijas valstu galvaspilsētās.

Darba nedēļas nogalē dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet lētākā benzīna cena bija Viļņā. Savukārt augstākā cena dīzeļdegvielai bija Tallinā, bet zemākā tā bija Rīgā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā 95.markas benzīna cena samazinājās par 6% - līdz 1,574 eiro, bet dīzeļdegvielas cena kritās par 7,5% - līdz 1,594 eiro par litru. Aģentūras LETA apkopotie dati liecina, ka pēdējo reizi zemāka cena bija pagājušā gada darba nedēļā, kura noslēdzās 4.martā, kad litrs dīzeļdegvielas maksāja 1,557 eiro.

Viļņā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā 95.markas benzīns maksāja 1,549 eiro par litru, kas ir par 1,9% mazāk nekā pirms nedēļas. Dīzeļdegvielas cena samazinājās par 3,6% - līdz 1,619 eiro par litru.

Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās 95.markas benzīna un dīzeļdegvielas cenas nedēļas laikā nemainījās un maksāja attiecīgi 1,729 eiro un 1,699 eiro par litru.

Autogāzes cena Rīgā, kas nebija mainījusies kopš pērnā gada oktobra vidus, samazinājās par 7,2% un maksāja 0,775 eiro par litru. Arī Tallinā autogāzes cena samazinājās - par 3,9% - līdz 0,73 eiro par litru, bet Viļņā cena nedēļas laikā nemainījās un litrs autogāzes maksāja 0,622 eiro.