Trešdien avārijās Latvijā cietuši pieci cilvēki

© pixabay.com

Vakar Latvijā reģistrēti 111 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta pieci cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

Trešdien trīs cietušie reģistrēti avārijās Rīgas reģionā, bet divi - Kurzemē.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi deviņus autovadītājus: piecus - Rīgas reģionā, divus - Kurzemē, bet pa vienam - Zemgalē un Vidzemē. Rīgā aizturēts arī vadītājs, kas bija narkotiku reibumā. Seši no šiem vadītājiem pie transportlīdzekļu stūres bija sēdušies tik nopietnā reibumā, ka viņiem piemērots kriminālsods, līdz ar to konfiscēs transportlīdzekli vai piedzīs transportlīdzekļa vērtību.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēti 166 protokoli: Rīgas reģionā sodīti 52 autovadītāji, Vidzemē - 40, Zemgalē - 37, Latgalē - 22, bet Kurzemē - 15 autovadītāji. Septiņi vadītāji sodīti par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 477 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Latvijā

Kosmētikas ražotājs SIA "H.A.Brieger", kas ir zīmola "Dzintars" īpašnieks, pagājušajā gada strādāja ar 5,011 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir 2,1 reizi vairāk nekā 2023.gadā, kā arī kompānija guva 107 500 eiro peļņu pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš, liecina "Firmas.lv" informācija.

Svarīgākais