Labdarības akcijā "Eņģeli pār Latviju" saziedoti 611 335 eiro

© f64.lv, Vladislavs Proškins

Ikgadējā labdarības akcijā "Eņģeli pār Latviju" kopumā saziedoti 611 335 eiro, informē akcijas rīkotāji "TV3 Group Latvija".

Ziedojuma summu veido izmaksas, kuras nepieciešamas bērniem ar dažādām veselības problēmām.

Saziedotie līdzekļi kopumā palīdzēs 222 bērniem, no kuriem 117 bērniem ar autiskā spektra traucējumiem tiks gadu nodrošinātas ABA terapijas un logopēda nodarbības, 41 bērns ar kustību traucējumiem saņems palīdzību tehnisko palīglīdzekļu un ortopēdisko apavu apmaksā, 57 bērni varēs saņemt atbalstu ārkārtas gadījumos - medikamentu, lidojumu apmaksai un analīžu sūtīšanai. Septiņi bērni saņems nepieciešamo palīdzību neiroloģisku saslimšanu gadījumā.

"TV3 Group Latvija" Mindaugs Rakausks izsaka pateicību ikvienam ziedotājam. "Aizvadītais gads pavisam noteikti nav bijis viegls, taču Latvijas sabiedrība vairākkārt apliecināja, ka ir gatavi palīdzēt tiem, kam tas visvairāk nepieciešam," atzīmē Rakausks.

Akcija noslēdzās 31.janvārī.

Latvijā

Iepirkšanās internetā ir veids, kā ātri un ērti iegādāties sev nepieciešamās preces un pakalpojumus, turklāt vasarā vajadzība pēc dažādām precēm mājai, dārzam un kādam plānotam atvaļinājumam ir īpaši aktuāla. Taču, neievērojot piesardzību, tas arī ir veids, kā var iekļūt krāpnieku nagos. Luminor bankas krāpšanas novēršanas eksperte Marija Celma dalās ar ieteikumiem, kā iepirkties internetā droši un apdomīgi, lai nekļūtu par krāpnieku upuri.

Svarīgākais