Trešdiena, 17.aprīlis

redeem Rūdis, Rūdolfs, Viviāna

arrow_right_alt Latvijā

"Elvi" apturēs zīmola izmantošanu trīs franšīzes partneru veikalos

© Romāns Kokšarovs/f64

Pārtikas mazumtirdzniecības tīkls "Elvi" ir vienojies par sadarbības pārtraukšanu ar trīs uzņēmumiem, kas izmantoja "Elvi" franšīzi, tuvāko mēnešu laikā pārtraucot zīmola izmantošanu vairākās tirdzniecības vietās dažādos Latvijas reģionos, aģentūru LETA informēja kompānijā.

"Elvi" zīmola izmantošana tiks pārtraukta trīs franšīzes partneru - SIA "Dagi LV", SIA "Baltijas delikateses" un SIA "Banderi S.IDE" tirdzniecības vietās. Tādējādi "Elvi" zīmolu vairs nebūs tiesību lietot 23 veikaliem, kas atrodas Maltā, Druvā, Jumpravā, Vecumniekos, Rēzeknē, Odzienā, Madonā, Rīgā, Iecavā, Mārupe, Ventspilī, Bukultos, Liepājā, Tērvetē un Jaunjelgavā.

SIA "Elvi Latvija" komercdirektore Laila Vārtukapteine skaidro, ka franšīzes modelis paredz, ka uzņēmumiem ir jāiesaistās vienotās mārketinga aktivitātēs, jāinvestē sava uzņēmuma attīstībā, jāstrādā pēc līdzīgiem principiem.

"Lai pircējiem nodrošinātu šī solījuma izpildīšanu, esam vienojušies par sadarbības pārtraukšanu ar dažiem uzņēmumiem, kam ir cita darbības vīzija," min Vārtukapteine.

Viņa arī norāda, ka trīs franšīzes partneru tirdzniecības vietu kopējais apgrozījums veido nelielu daļu no "Elvi" tīkla kopējās finanšu plūsmas, tāpēc šī vienošanās nekādā veidā neietekmēs "Elvi" nākotnes plānus.

Cita starpā "Elvi" februārī atvērs jauna koncepta tirdzniecības kvartālu Mārupē, pavasarī atvērs jaunu veikalu Kadagā, kā arī turpinās vēl vairāku objektu būvniecību dažādos reģionos. Līdztekus notiek sarunas arī par jaunu franšīzes partneru piesaisti.

Zīmola darbības pārtraukšana minētajās tirdzniecības vietās tiks noslēgta martā.