Sestdien ceļu satiksmes negadījumos cietuši pieci cilvēki

© Dmitrijs Suļžics / F64

Aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 120 ceļu satiksmes negadījumi un cietušas piecas personas, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Viens no satiksmes negadījumos cietušajiem bija gājējs.

Rīgā reģistrēti 59 ceļu satiksmes negadījumi, Kurzemē - 21, Latgalē - 17, Zemgalē - 15, bet Vidzemē - 8.

Satiksmes negadījumos Rīgā un Vidzemē cietušas divas personas, tajā skatā viens gājējs Rīgā, bet Zemgalē reģistrēts viens cietušais.

Latvijā

Jautājums par Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) lietderību arvien ir darba kārtībā, norāda Ekonomikas ministrs Viktors Valainis. Viņš uzskata, ka ikvienas valsts pārvaldes iestādes funkcijas ir jāizvērtē kritiski, īpaši ņemot vērā pašreizējos izaicinājumus, kas saistās ar aizsardzības nozari un tās finansēšanu.

Svarīgākais