Ceturtdiena, 30.maijs

redeem Lolita, Vitolds

arrow_right_alt Latvijā

Latvijas slimnīcās turpina ārstēties trīs Ainažu satiksmes negadījumā cietušie

© f64.lv, Kaspars Krafts

Latvijas slimnīcās turpina ārstēties trīs cilvēki, kuri cieta pagājušajā sestdienā notikušajā satiksmes negadījumā Ainažos, apliecina medicīnas iestādes.

Kā informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) direktore Liene Cipule, 11 cietušie sestdien tika nogādāti Pērnavas slimnīcā Igaunijā, 30 cilvēkus aizveda uz Vidzemes slimnīcu Valmierā, bet vēl divi cietušie ārstējas Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā, un viņu dzīvībai briesmas nedraud.

Sestdien, 26.novembrī, uz Vidzemes slimnīcu vispārējai veselības stāvokļa pārbaudei tika atvesti 30 satiksmes negadījumā iesaistītā autobusa pasažieri. Pēc vispusīgas viņu veselības stāvokļa izvērtēšanas slimnīcā tika stacionēta viena persona, pārējās 29 personas tika izrakstītas no slimnīcas, norāda Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

Jau vēstīts, ka sestdien, 26.novembrī, plkst.19.20 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Limbažu novada Ainažiem, kur uz autoceļa Rīga-Ainaži bija noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistīts arī pasažieru autobuss.

VUGD pārstāvji vēsta, ka notikuma vietā no kravas automašīnas tika atbrīvots viens cilvēks, bet no autobusa ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot hidrauliskos instrumentus, atbrīvoja vienu bojāgājušo.