Policisti izņem narkotikas 300 000 eiro vērtībā

 
©pixabay.com

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes darbinieki septembrī, veicot procesuālās darbības, no nelikumīgās aprites izņēma narkotiskās un psihotropās vielas 300 000 eiro vērtībā. Likumsargi aizdomās par narkotisko un psihotropo vielu glabāšanu lielā apmērā Rīgā aizturēja 1991.gadā dzimušu vīrieti un kopumā izņēma aptuveni 17 kg marihuānas, 1,5 kg kokaīnu un 900 MDMA tabletes, vēsta Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes darbinieki septembrī, veicot procesuālās darbības, no nelikumīgās aprites izņēma narkotiskās un psihotropās vielas 300 000 eiro vērtībā. Likumsargi aizdomās par narkotisko un psihotropo vielu glabāšanu lielā apmērā Rīgā aizturēja 1991.gadā dzimušu vīrieti un kopumā izņēma aptuveni 17 kg marihuānas, 1,5 kg kokaīnu un 900 MDMA tabletes.

Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana, un tiks lemts par drošības līdzekļa - apcietinājuma piemērošanu aizturētajam vīrietim. Jāpiebilst, ka viņš iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā.

Par noziedzīgiem nodarījumiem saistībā ar narkotisko vielu glabāšanu lielā apmērā draud kriminālatbildība pēc Krimināllikuma 253. panta otrās daļas. Attiecībā uz šī panta pārkāpumiem paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.