Trešdiena, 6.decembris

redeem Niklāvs, Nikolajs, Niks

arrow_right_alt Latvijā

"DHL Express" pakalpojumu cenas Latvijā pieaugs par 14,9%

© pixabay.com

Starptautiskais eksprespasta pakalpojumu sniedzējs "DHL Express" nākamgad paaugstinās pakalpojumu cenas Latvijā par 14,9%, salīdzinot ar 2022.gadu, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.

"DHL Express Latvia" vadītājs Krists Ezeriņš skaidro, ka līdz šim 2022.gads ir bijis ar nepastāvīgu tirgus vidi, kas izaicina globālo tirdzniecību. Izmantojot cenu pārskatīšanu, uzņēmums varēšot ieguldīt infrastruktūrā un tehnoloģijās, lai nodrošinātu noturīgus, ilgtspējīgus klientu risinājumus. Tas ietver vismodernākās lidmašīnas un transportlīdzekļus, paplašinot sūtījumu šķirošanas centrus, lai apmierinātu pieaugošo klientu pieprasījumu, kā arī ieguldot ilgtspējīgākos risinājumos, kā, piemēram, ilgtspējīga aviācijas degviela un elektriskie transportlīdzekļi.

"DHL Express" katru gadu pārskata cenas, ņemot vērā inflācijas un valūtas dinamiku, kā arī administratīvās izmaksas, kas saistītas ar normatīvajiem un drošības pasākumiem. Nacionālās un starptautiskās iestādes regulāri atjaunina šos pasākumus katrā no vairāk nekā 220 valstīm un teritorijām, kuras "DHL Express" apkalpo. Atkarībā no vietējiem nosacījumiem, cenu pārskatīšana dažādās valstīs var atšķirties, tā attiecas uz visiem klientiem, kuru līgumi to atļauj.

Tiks pārskatīts arī ierobežots skaits izvēles pakalpojumu un piemaksas.

Jau ziņots, ka loģistikas pakalpojumu uzņēmums "DHL Express Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 23,165 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 31,6% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 27,3% - līdz 371 397 eiro.

Uzņēmums reģistrēts 2004.gadā, un tā pamatkapitāls ir 102 000 eiro. Kompānija pieder Vācijas "Deutsche Post Beteiligungen Holding Gmbh".