"Paņēmu līdzi cepumiņus, ko iedot, kad atradīsim". Evitas meklēšanā iesaistītajiem grūti valdīt emocijas

 
©VP

Siguldā pazudušās piecgadīgās Evitas meklēšana turpinās jau 30 stundas. Diemžēl, pagaidām bez rezulātiem.

Glābēji un brīvprātīgie pārmeklē katru biežņas kvadrātmentru un upes krastus. Policija informē, ka meklēšanā iesaistīt visi iespējamie līdzekļi - meklēšana notiek gan virs un zem ūdens, gan uz sauszemes ar cilvēkresursu, kinologu atbalstu, tāpat tiek izmantoti arī droni. Naktī meklēšana notika arī ar helikopteru.

Brīvprātīgā no Jaunmārupes TV3 filmēšanas komandai atzīstas: "“Man pašai trīs bērni un mazajai pieci gadiņi. Kad tu saproti, ka tas katram var gadīties, tu nevari parasti sēdēt mājās. Es līdzi paņēmu cepumiņus. Es plānoju, ka viņa būs dzīva, un es viņai iedošu cepumiņus.”

"Man arī bija situācija, kur mazā pazuda, un tas ir tāds mirkļa jautājums, bet uzreiz atradām. Bet mazie tādi ir, viņi kaut ko ierauga un tā. Un tas, ka nosoda vecākus - tā nedrīkst šādā nelaimē, tas nav pareizi, " stāsta brīvprātīgā Agija.

Brīvprātīgais Jānis: "Pilsoņa pienākums, bērna tēva pienākums. Žēl, ka meitenīte ir pazudusi. Vai viņa ir šeit, to jau mēs nevaram pateikt, tas nav iespējams.Es baidos vairāk par to, ka tiešām ir upē un aizķērusies aiz kāda zara tā, ka mēs viņu neredzēsim. Un šajos brikšņos atrast kaut ko diez vai ir iespējams.”