Svētdien robežsargi pieķēruši 42 likumpārkāpējus

 
©f64.lv, Mārtiņš Zilgalvis

Svētdien, 26.jūnijā, Valsts robežsardzes (VRS) amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 42 likumpārkāpējus, informē VRS.

Uz ārējām robežām konstatēti deviņi robežpārkāpēji.

Terehovas robežkontroles punktā konstatēts viens Ukrainas pilsonis, kurš bija pārkāpis uzturēšanās nosacījumus Šengenas zonas valstīs. Persona saukta pie administratīvās atbildības.

Lidostas "Rīga" robežkontroles punktā konstatēts viens uz Lielbritāniju izceļojošs Latvijas pilsonis, kura dokuments nav derīgs izceļošanai uz Lielbritāniju, un personai liegta izceļošana no valsts.

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti piecām personām - četriem Lietuvas un vienam Somijas pilsonim.

Par pārkāpumiem transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā VRS amatpersonas saukušas pie administratīvās atbildības vai liegušas šķērsot robežu 28 personām - septiņiem Baltkrievijas, četriem Latvijas, četriem Lietuvas, četriem Ukrainas, diviem Krievijas, vienam Igaunijas, vienam Bulgārijas, vienam Moldovas, vienam Portugāles, vienam Tadžikistānas, vienam Vācijas un vienam Čīles pilsonim.