Pirmdiena, 22.aprīlis

redeem Armanda, Armands

arrow_right_alt Latvijā

Zināms, kāds laiks gaidāms brīvdienās un maija sākumā

© Dmitrijs SUĻŽICS, F64 Photo Agency

Lai arī šīs dienas ir pavēsas, Rīgā  ir sākušas plaukt sakuras.  Arī tālākās dienas Latvijā būs vēsas, tomēr brīvdienās laiks būs saulains un sauss, prognozē sinoptiķi. 

Nakts uz piektdienu būs mākoņaina un daudzviet īslaicīgi līs, tapāt austrumu daļā gaidāms arī slapjš sniegs, bet dienā brīžiem uzspīdēs saule un laiks būs sausāks. Vējš būs lēns līdz mērens un gaiss naktī atdzisīs līdz -2...+4°, viszemāk termometra stabiņam noslīdot valsts rietumu daļā. Dienā temperatūra paaugstināsies līdz +7...+12° - siltāks būs valsts dienvidrietumos.

Brīvdienās laiks būs vēss, mākoņu būs maz un nedz naktīs, nedz dienās nokrišņus nesagaidīsim. Šo sestdien piecpadsmito reizi pēc kārtas norisināsies atkritumu savākšanas un vides labiekārtošanas akcija - Lielā Talka, un jāsaka, ka laika apstākļi būs tīri patīkami, lai darbotos ārā, bet kādam salīgākam var noderēt arī cepure, šalle un cimdi.

Sestdien mākoņu būs mazāk, arī laiks būs lielākoties sauss, pūtīs lēns vējš un gaisa temperatūra nakts stundās būs +3...-4°, dienā temperatūra sasniegs +6...+11°. Arī svētdien laiks būs lielākoties saulains un sauss, bet vēss. Naktī -3…+3°, dienā +7…+11°.

Šī brīža prognozes liecina, ka arī maija sākums mums atnesīs vēsu, tomēr lielākoties sausu laiku. Termometra stabiņš dienu laikā pietuvosies +14° atzīmei, bet atsevišķās dienās iespējams neliels īslaicīgs lietus.