Vēl vairākās pilsētās atver lielos vakcinācijas centrus; notiek izbraukuma vakcinācija

 
©f64.lv, Kaspars Krafts

Ar mērķi veicināt iedzīvotāju vakcinēšanos pret Covid-19 šodien Latvijā atvērs papildu vakcinācijas centrus Balvos un Olainē, informēja Nacionālais veselības dienests.

Balvu kultūras un atpūtas centrā vakcinācijas centrs no šodienas turpmāk darbosies sestdienās no plkst.9 līdz 15.

Arī Olaines kultūras namā no šodienas vakcinācijas centrs strādās sestdienās no plkst.9 līdz 18. Savukārt Jaunolaines kultūras namā vakcinācijas centrs strādās no 16.janvāra svētdienās no plkst.9 līdz 18.

Dobeles kultūras namā vakcinācijas centrs strādās otrdienās un ceturtdienās no plkst.10 līdz 15.

Turpretim Valmieras kultūras centrā, sākot ar 16.janvāri, vakcinācijas centrs būs atvērts svētdienās no plkst.10 līdz16.

Vakcinācijas centros iedzīvotājiem būs iespēja saņemt gan pirmreizējo vakcināciju, gan balstvakcīnu.

Jaunie centri darbosies papildus jau esošajiem pašvaldību vakcinācijas centriem Aizkrauklē, Alūksnē, Bauskā, Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Kuldīgā, Liepājā, Madonā, Rēzeknē, Salaspilī, Talsos, Tukumā, Ventspilī.

Rīgā jau kopš 2021.gada nogales atsāka darbību lielie vakcinācijas centri Ķīpsalā un "ATTA centrā", kā arī ir iespējams vakcinēties tirdzniecības centros esošajos vakcinācijas punktos un vakcinācijas punktos Rīgas apkaimē.

Rēzeknē darbu turpina arī vakcīnbuss, kas katru dienu vakcinēties piedāvā dažādās pilsētas vietās.

Vakcinācijas centros iedzīvotāji var saņemt vakcīnas gan pēc iepriekšējā pieraksta, gan dzīvajā rindā bez iepriekšējas reģistrācijas.

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments un potēšanas pase.

Šodien vairākās Latvijas vietās notiks izbraukuma vakcinācija pret Covid-19, informēja Nacionālajā veselības dienestā.

Krāslavas novadā vakcinācija no plkst.10 līdz plkst.15 notiks Dagdas tautas namā, Alejas ielā 29. Jēkabpils novadā vakcinācija no plkst.9.30 līdz plkst.11.30 notiks Aknīstes pagasta pārvaldē, no plkst.12.15 līdz plkst.13:15 Gārsenes pagasta pārvaldē, no plkst.14 līdz plkst.15 Asares pagasta pārvaldē un no plkst.15 līdz plkst.16 Ancenes pagasta pārvalde.

Aizkraukles novadā vakcinācija notiks no plkst.9 līdz plkst.11 Bebru bibliotēkā un no plkst.12 līdz plkst.14 - Kokneses kultūras namā.

Jaunjelgavā vakcinācija no plkst.15.30 līdz plkst.17.30 notiks kultūras namā, savukārt Jelgavas novadā vakcinācija no plkst.10 līdz plkst.12 būs iespējama Platones sporta bāzē un no plkst.13 līdz plkst.17 - Ānes kultūras namā.

Augšdaugavas novada Lauceses pagastā vakcinācija notiks no plkst.9 līdz plkst.14, savukārt Smiltenes Bērnu un jaunatnes sporta skolā - no plkst.10 līdz plkst.15.

Limbažu novada multifunkcionālajā Skultes centrā vakcinācija notiks no plkst.9 līdz plkst.13, savukārt Olaines Kultūras namā - no plkst.9 līdz plkst.15.

Saulkrastu Zvejniekciema kultūras centrā vakcinācija notiks plkst.9 līdz plkst.12, savukārt Saulkrastu novada Sējas pagasta Pabažu klubā - no plkst.13 līdz plkst.15.

Izbraukuma vakcinācija notiek bez pieraksta, pēc dzīvās rindas principa.