Komentāri / Cik ļoti Latvijas darba tirgu ietekmēja obligātā vakcinācija? Skaidro LTRK priekšsēdētājs
 

23 komentāri

PPirktspēja
Tātad, tomēr, obligātā vakcinācija. Tiesas darbos variet atbalstīties uz šo publikāciju.
10.janvāris, 7:54 Atbildēt
nnezālītis
«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/
10.janvāris, 9:18 Atbildēt
PPirktspēja
Uga stāsta,kā tautā saglabāt baiļu sindromu.
10.janvāris, 7:58 Atbildēt
NNu ja
Kamēr pie varas būs noziedznieki, nekas nemainīsies- tauta tiks šķirota, durta, eksperimentē†s ar tautas veselību ( NEVIENA vakcīna nav apstiprināta, ka neeksperimentāļa, pagaidām!).
10.janvāris, 8:04 Atbildēt
PPensis
Un arī savstarpēji sarīdīta! Vakseri pret antivakseriem, tad atkal krievi vainīgi, tad mistiska vecāku padome nolemj ka skolotājiem OBLIGĀTI jāvakcinējas utt. Tā ir vieglāk valdīt....
10.janvāris, 8:31 Atbildēt
vvar jau
operēt ar dažām nozarēm,kurās noteicošais ir sezonas raksturs,bet lielā bilde ar dzīšanu pelēkajā zonā ir nopietnāka,kā Endziņš te stāsta.Dīvainākais,ka 2-3 valdības kā prioritāti deklarēja ēnu apkarošanu.Kariņa valdība iet pretējo ceļu - dzen uzņēmējus ''ēnās'' par godu potei.Nāks nākamie un atkal kko 'apkaros'.
10.janvāris, 8:30 Atbildēt
AArcijs
Kads tad ir tas lielais ieguvums kopuma no vakcinacijas ! Saskelta sabiedriba , valdibas atklatais naidigums pret tautu ! Pie tam cilveki atradis izeju no sim maksligi raditajam problemam! Pie tam izslimojusi kopskaita labi ja 20 % ,slimnica vispar pabijusi dazi procenti no kuriem pat kovids nebija ka galvena slimiba! Pandemija tik loti ir pusta !
10.janvāris, 8:40 Atbildēt
AA.A
Patiešām - ja jau lielais vairums ir vakcinēts, tad kāpēc turpina izplatīties vīruss un mums jāierobežo nevakcinētais mazākums, no kura daudzi tīri fiziski apkārt nestaigā, jo dzīvo mežu vidos, varbūt īstenībā Liebritānijā un Īrijā
10.janvāris, 10:54 Atbildēt
ttaisnība nāk
Ko viņam teiks pa telefonu to arī viņš sludinās.
10.janvāris, 8:57 Atbildēt
UUn vēl priecājas
Tu esi tas nekrietnelis, kura dēl man bija jāvakcinējās, lai neatlaistu no darba! Tagad mana veselība ir sabeigta. Trešais mēnesis un praktiski normāli vairs kustēties nevaru. Turpat uz vietas zaudēju samaņu pēc vakcīnas. Rokas joprojām sapampušas un tirpst. Naktīs normāli gulēt nevaru. Cilvēki vakcinācijas centros krīt bezsamaņā, izmeklēšana pirms tam, sliktāka nevar būt. Cilvēkam ,kuram ir covid, iedur mākamo poti. Paši zināt, kas notiek tālāk. Kauns. Tu, endziņ, esi tas vainīgais, ka veselu cilvēku, pārvērta graustā. Nepiedošu! Visi necilvēki jāraksta ar mazo burtu. Viņi tiek dzēsti no zemes.
10.janvāris, 9:07 Atbildēt
EErna
Tikai nevajag .irst.
10.janvāris, 9:31 Atbildēt
SSelesta
kāpēc melot?
Daudzi cilvēki apraksta pēcvakcinācijas veselības problēmas, kas nekad agrāk nav bijušas.
Ir pat tādi, kuri pastāvīgi veica plānotās veselības pārbaudes un pēc vakcinācijas pārbaudes rezultāts stipri pasliktinājās.
Jūms melo tikai Saimā sēdoši kungi un visu iecienītāki ārsti.
Kuri var atļauties teikt, ka ja cilvēks atnāca uz pieņemšanu, tad nekādu blakusparādību nav, bet ja viņš nomirtu....un pat tad atsauktos uz to, ka viņš brīvprātīgi vakcinējās un bija iepazinies ar blakusparādībām.
Un tas, ka jaunieši 2 mēnešus pēc vakcinācijas atrod mezglus plaušās un ļaundabīgus veidojumus, nu ko darīt, viņi paši vainīgi, diez vai tā ir pote.
10.janvāris, 11:04 Atbildēt
mmiks
Kariņa valdības labākais lēmums bija obligātās vakcinēšanas ieviešana.
10.janvāris, 9:23 Atbildēt
jjā jā
tikai statistika katru dienu rāda pretējo,ka slimnīcas noslogo vakcinētie pacienti.Varbūt tāpēc bija vajadzīgas ''apzeltītas gultas'' ?
10.janvāris, 9:53 Atbildēt
sstatistika
Slimnīcās uz vienu potēto ir četri nepotētie. Arī morgos līdzīga situācija.
11.janvāris, 8:44 Atbildēt
ggf
Atļaušos pārformulēt - cik cilvēkus režīms salauza? :) Esmu viens no tiem, kam bija idiotismam jāliek pretī savs ķermrnis, lai iekļautos vidējā kolektīvajā izprtnē :)
Bez aizlieguma strādāt nekādā ziņā nebūtu čakarējis VĒL imūnsistēmu!
10.janvāris, 9:40 Atbildēt
LLasītāja I
Pats tomēr primitīvākais, Rīga palika, bez daļas sētnieku, kaut gan strādājot svaigā gaisā nevienu nevar apdraudēt, apstādināja darbu apkalpojošā sfērā, kā arī atstāja cilvēkus bez iztikas. Varēja iztikt arī ar testiem, valdībai tik ļoti patīk kaut ko sagraut un iebraukt parādos.
10.janvāris, 10:18 Atbildēt
nnesapratu
Tas cilvēks ir jucis? Frizieri - pavāri - viesnīcnieki faktiski izzūd kā profesija. Veikali pārstājuši normāli darboties. Viss turas uz digitāli ražotu naudu, ko statistikā MELĪGI uzdod par nacionālo ienākumu. Valsts turas tikai uz cerībām, ka dabūs miljardu+ ikgada aizņēmumus. Neņemos pat spriest, cik ļaužu tiek turēti darbā uz šīs feika naudas un citos apstākļos būtu bez darba. Viens skaidrs - kad šis teātris beigsies, raudāsim visi.
10.janvāris, 11:00 Atbildēt
rreālāk
Dumjos vergus izvakcinēja
10.janvāris, 11:50 Atbildēt
RRīta stienis
LTRK prezidents pietiekami labi zin un saprot, ka daudzi viņu biedri saviem darbiniekiem daļu algas vēl jo projām maksā aploksnē
10.janvāris, 14:05 Atbildēt
AAnna
Šobrīd, maģiskais dokuments, tiek vērtēts augstāk par pieredzi, zināšanām un diplomiem. Darba piedāvājumu var saņemt ne pārāk labs kandidāts, bet toties ar “nepieciešamo dokumentu”.
13.janvāris, 20:44 Atbildēt
aabc
Šis arī ir pārdevies! Protams, amatam saņem atbilstošu algu, tāpēc jāpūš varas stabulē. Riebjas lasīt un skatīties ! Nožēlojami!
14.janvāris, 7:26 Atbildēt
IIna
Ja 62 000 samaksātu tikai sociālo nodokli tas mēnesī būtu 10540000 bet tagad valstij vēl viņiem jāmaksā pabalsti 20000000 apmērā katru mēnesi!!!
Vakar, 21:37 Atbildēt