Traģisks ugunsgrēks Talsu novadā; krāsmatās atrasti divi bojāgājušie

© Kaspars Krafts/F64

Šonakt Talsu novada Lībagu pagastā ugunsgrēkā gājuši bojā divi cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Degusi dzīvojamā māja 100 kvadrātmetru platībā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka ēkas jumts jau bija iebrucis un lielākā daļa konstrukciju izdegušas. Krāsmatās atrasti divi bojāgājušie.

Kopumā aizvadītajā diennaktī saņemti 38 izsaukumi - 11 uz ugunsgrēkiem, 20 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi izrādījās maldinājumi.

Latvijā

Tā, protams, bija sakritība, ka Latvijas speciālo uzdevumu vēstniece diasporas jautājumos Zanda Grauze tikās ar tā dēvētās Palestīnas tā dēvētajiem ārlietu ministrijas pārstāvjiem aptuveni tajā pašā laikā, kad Palestīnas teroristi piedalījās, viņuprāt, uzjautrinošā pasākumā – nogalināto izraēliešu atdošanā Izraēlas valstij. Ko dara Latvijas speciālo uzdevumu vēstniece diasporas jautājumos Zanda Grauze un kurš viņu ir pilnvarojis tikties ar tā dēvētās Palestīnas valsts tā dēvētās ārlietu ministrijas pārstāvjiem, lai apspriestu šīs “valsts” atzīšanu; vai Latvija grasās atzīt Palestīnas “valsti” – un citus jautājumus skaidrojām Ārlietu ministrijā.

Svarīgākais