Komentāri / Nepanākot algu pieaugumu, mediķi gatavi streikot
 

77 komentāri

mmurgs
un turpināt nogalināt cilvēkus.... mediķi gan strādājot, gan nestrādājot to dabū gatavu!
25.novembris 2021, 14:06 Atbildēt
DDanuta
Kāpēc tik liela mirstība? Vai tiešām mediķi glābj dzīvības, šķiet ka tikai izliekās. Lai
ministrs Nāve varētu ievilt ķeķsīti ka mirušo skaits ir izpildīts.
25.novembris 2021, 14:39 Atbildēt
TTTT
Labāk būtu sākuši ārstēt, nevis streikot! Šodien šie varneši-nelieši-slepkavas pabeidza nogalināt latviešu tautas tik iecienīto komponistu Mārtiņu Braunu !!! Darbību secība: Noziedzīgi pierunāja sirdsslimnieku uz vakcīnu -> vakcīna -> asins sabiezējumi -> infarkts -> operācija -> reanimācija -> Gaiļezera slimnīcā vazāja apkārt, kamēr pielaida kovidu -> momentā izrāva no reanimācijas un iebāza kovida nodaļā, pilnībā izolējot no ārpasaules un tuviniekiem -> meloja ka kovids esot vieglā formā -> 2.5 nedēļas neārstēja NEMAZ (citas slimības noziedznieks-pianists pavļuts bija aizliedzis ārstēt!) -> tad ļoti smagā stāvoklī ievietoja atpakaļ reanimācijā -> par vēlu, vairs nespēja glābt, tagad rezultāts... Vai nav pienācis laiks rakt ārā ieročus ? Vai armijai, policijai un zemessargiem nekas nebūtu sakāms ? Vai gaidīsim vēl kamēr šī varnešu banda 3 izdzimteņu "virssastāvā" nogalinās pēdējos latviešus ?
26.novembris 2021, 1:02 Atbildēt
lliska
Vai esat mēģinājuši seksu tiešsaistē? - Tūkstošiem modeļu, kas šobrīd ir gatavi jums padoties.---- ja.cat/miss
25.novembris 2021, 17:44 Atbildēt
SSKLEROZE
Pagājušā gada 30% algas pielikums jau aizmirsies ?
25.novembris 2021, 15:07 Atbildēt
VValdības vīzija
25.novembris 2021, 18:07 Atbildēt
ffausts
Jā ,ja rakstot lieto terminu intoksikācija ,no šī vien ir redzams ka rakstītājs noprot varbūt pat zin ap ko lieta grozās.Latviski to var pieklājīgi sakot teikt ka organisms ir piesārņots pamatā ar nepareizi izveidojušās vielmaiņas ilglaicīgā periodā atkritumproduktiem un šī piesārņotība izplūstot pa visa organisma audiem un šūnām izsauc visdažādākās slimības atkarībā kurā vietā izpaužās.Un šādu situāciju tad “ārstē” ar vēl vairāk piesārņojot un deformējot organisma vidi ar poti kurā čum un mudž visdažākie mēsli.Gudrības un prāta varenums-viduslaiku raganu dedzināšana nobāl pret mūsdienu zinātnes augstumiem.Visa šī vakcinācijas “gudrība” tiek aizņemta no vēža “ārstēšanas” metodikas tā saucamās ķīmijterapijas kur tiek veikta manipulācijas ar organisma dabīgo imunitāti ,pielietojot tā saucamos imūnmodulatorus,kur īstenais iemesls uz ko reaģējis ir organisms uz svešas izcelsmes produktiem,sārņiem ,sēnēm un t.t.netiek izvākts un iztīrīts no organisma un tiek uz zināmu laiku pagarināta piesārņota organisma eksistence to vēl papildus “piediršot” ar ķīmiskiem mēsliem.Tas viss pasaulē sen kā zināms,vēzi ļoti labiem panākumiem ārstē Meksikas dabīgās medicīnas dziednīcās un tā ir atrodama informācija (iztīra organisma iekšējo vidi šūnu un audu līmenī un tad imūnsistēma pārtrauc ražot savus kamikadzes -vēža šūnas,tās organismam nav vairs vajadzīgas jo nav pret ko cīnīties) Bet ir šīs dabīgās uz dabas likumu ievērošanas medicīnas pretspēks un noliedzējs-zāļu industrija kuras moderno ievirzienu veidoja tāda haizivs kā Džons R%o#k&k*fe!l&e&r*s. Viņš saprata vienu lietu,brīdī kad cilvēkam draud neizbēgama nāve (un tā tiek pasniegta audzēju problēma-tiek nosaukta par neārstējamu kaiti) cilvēks ir gatavs atdot visu savu sakrāto mantu un naudu par solījumu izdzīvot,kuru izpilda gudrs ar šprici un jaunākajiem meliem nosauktiem latīņu valodā bruņojies ārsts ,kurš par saziedotiem milzu naudas līdzekļiem iedur šīs dārgās indes).Tā ar milzu meliem un milzu naudu ķimisko nezāļu medicīna pārņēma šo nozari nopērkot arī presi,viedokļus-melojot un arī fiziski iznīcinot dabīgās medicīnas nozares pāŗstāvjus,kuru metodiku nedrīkst pieļaut,jo jebkurš cilvēks spēj pats sevi dziedināt izprotot dabas likumus-ārsti tur kļūst lieki ,tik vien kā profilakse (cilvēku apmācība) un traumatisms atliek medicīnā. Šodien konstatējot vakcinētai personai slimību un apskatot ka nesot antivielu tiem pasludināts ka tā esot bijusi viltota vakcinācija.Tādas būs arvien vairāk,jo ar šīm potēm vienā brīdī tiek panākts pretējais-iestājas imūndeficīts jeb AIDS,-imūnsistēma ir jau sagrauta.Vēl tas mīts par palielinātu antivielu daudzumu-tas veselam organismam nav vajadzīgs ,bet ir kā norāde uz iekšēju problēmu uz kuru imūnsistēma vēl bijusi spējīga reaģēt. Mācieties tak vienreiz,izskatiet visus avotus,mājsēdēs laika taču jums pietiek aklie un kurlie !
25.novembris 2021, 19:32 Atbildēt
lloģika
Tad taču pilnīgi droši var nestrādāt, ja rezultāts viens. Tauta piekrīt, ja?
25.novembris 2021, 23:58 Atbildēt
AAgate
To murgs
Streikot viņiem vajag ātrāk, kaut nākošnedēļ. Tikai streikot nevis par naudas pielikumu, bet gan par vakcīnu meliem, pcr testiem utt.
26.novembris 2021, 5:37 Atbildēt
AAndris
Par shantazu vispar pienaks kriminalatbildiba. Shis ir 1000 % gadijums, kad vinu ir japiemero pec maksimuma ar realu cietumsodu. Un katrs, kas piedalitos streika uzreiz ir jaanule visi arsta diplomi.
25.novembris 2021, 14:09 Atbildēt
PPensis
Tu laikam sev kaut vai aklo zarnu izoperēsi PAC?
25.novembris 2021, 17:59 Atbildēt
AAndris
Arsti pashi neko nepelna, bet sezh uz nodoklu maksataju rekina. Tas mes tagad savus beidzamos uzkrajumus terejam, lai nevajadzetu pilniba aizverties, bet arsti prasa kaut kadus pielikumus... Var dot pielikumu< par maz sanem virvi , lai pakaras
25.novembris 2021, 14:13 Atbildēt
EEkarijs
Bet Andri stulbais neta idiots,ko tu te viens debilais atkal murgo neta savus mugus un tas stulbais Keris nekuda arodbiedribas un streikiem,un nav jegas paaukstinat viesiem katru gadu par 10%,ja lielaikai dalai tautas nav piejami medicinskie pakalpojumi un tas ari viesiem citiem neta dalbajobiem.
25.novembris 2021, 14:26 Atbildēt
AAndris
Neta ideot Ekarij, pirms sac kaut ko rakstit, iemacies elementaras lietas. Algu celshana izraisa izflaciju un no vinas nav pilnigi nekadas jegas, ja pec gada par to kas tagad maksa 100 eiro naksies maksat 120 eiro. Cietis tie , kam ir mazi ienakumi, vai ari visa valsts uzreiz ar cenu kapumu. Saucacas ekonomikas pamati. Algas nevis ir jacel bet visai valsts ieredniecibai jasamazina par 25 - 30 %. Beivas naudas apgroziba klus mazak un cenas visam kritis Bet kur nu tev tadas gudribas saprast ja esi valsts ierednis
25.novembris 2021, 14:37 Atbildēt
JJanka
Kads vismaz gatavs rikoties, parejos visu LV laikam viss apmierina un uzskatas, ka valdiba vinupraat visus solijumus vienmer ir pildijusi vai pat izpildijusi labaak
25.novembris 2021, 14:15 Atbildēt
AA tu pasteiko kā pensionārs
dddd
25.novembris 2021, 15:08 Atbildēt
aarta
youtu.be/1gNih8mx1QA pēc protokola nogalina
25.novembris 2021, 14:16 Atbildēt
HHa ha
Slepkavām algas pielikumu? Tā ir klaja ņirgāšanās!
25.novembris 2021, 14:17 Atbildēt
mmargery
piedodiet, šajā laikā, kad valstij jau tā problēmas no vienas vietas... Ja nu pacelt medicīnā algas, tad medmāsām, sanitārēm, sociālajiem darbiniekiem.
25.novembris 2021, 14:22 Atbildēt
GGrieta
Problēmas ir nodokļu maksātājiem. Mediķiem labs piemērs ir algu palielinājums ieliktenim ,dubultpilsonim un valsts ierēdņiem. Par kādu izdegšanu runa, ne velti tāds satraukums ka droni lidinās gar gaiļezera slimnīcu, fotogrāfējot palātas Fakts ir tāds ka neviena medmāsa nav lūgta strādāt papildslodzi. Ārstu algas ir nesamērīgi lielas salīdzinot ar darbu kuru veic, jo citu slimnieku kā vien kovidistu tur nav, un ārstēšana ietver vien zāle un sistēmu ar fizioloģisko šķidrumu kuru uzliek māsiņas. Jā intensīvā vienmēr un arī tagad strādā pilnā sparā, bet mediķu tur ir pietiekami.
25.novembris 2021, 14:41 Atbildēt
ddrons
Labi, ka tualetēs nav logi, citādi nenormālie arī tur filmētu..
25.novembris 2021, 23:06 Atbildēt
vviedoklis
mediķi speciāli nobalsoja par saeimas vairākuma koalicijas partijām,lai tās saplēstos ar Baltkrieviju un latvija nevarētu uzaicināt darbā baltkrievu mediķus.
25.novembris 2021, 14:22 Atbildēt
hha ha
vislielākā mirstība eiropas savienībā un vēl prasa algu pielikumu,it kā to nekad nav bijis.
25.novembris 2021, 14:24 Atbildēt
KKate
Paldies valdìbai par 5% algu pielikumu , tik daudz jau nevajadzēja , citādi Piekariņam, Inārai Murrniecei un Egilam Melitam neiznāks 40 % algas pielikums !
25.novembris 2021, 14:31 Atbildēt
DDanuta
Kāpēc tik liela mirstība? Vai tiešām mediķi glābj dzīvības, šķiet ka tikai izliekās. Lai
ministrs Nāve varētu ievilt ķeķsīti ka mirušo skaits ir izpildīts.
25.novembris 2021, 14:38 Atbildēt
DDana
C19 medikamentus iepirka nedaudz , tikai priekš izredzētiem , pārējie bauri dzeriet paracetamolu !
25.novembris 2021, 14:51 Atbildēt
SSkruvers
Egoisti, paši sūdīgākie speciālisti Eiropā. Cilvēkiem taču vajag ievērot visus šos senos ierobežojumus sabiedrības labā, nu tad arī jūs, ārsti, beidzies nodarboties ar mantkārību un vairāk domājiet par sabiedrības veselību nevis par savu kabatu piepildīšanu.
25.novembris 2021, 14:46 Atbildēt
XXXL
Tas Keris , tāds īsts maitas krauklis uz pandēmijas rēķina grib iedzīvoties , ne jau tev mediķu dzīves līmenis interesē, bet savējais, lai iegūtu lielākas nodevas savai saucamajai arodbiedrībai.
25.novembris 2021, 14:47 Atbildēt
mmurgs
streikotu mediķi, kad pieprasītu vēžniekiem medicīniskās iekārtas vai zāles! tad es lepotos ar mūsu mediķiem... privātā sektorā vispār neviens nevar PIEPRASĪT algas pielikumus, bet strādā...
25.novembris 2021, 14:53 Atbildēt
AAnatols
Kāpēc nevar pieprasīt? Privātā sektorā visas algas ir pieprasītas. Ja nemaksā- nestrādā. Privātā sektorā taču NEPIEPRASA strādāt par 10x zemāku algu par to, cik tai algai jābūt.
25.novembris 2021, 14:57 Atbildēt
KKlons
Galvenais šo frāzi pateikt reizi gadā un alga arodbiedrībā garantēta arī turpmāk. Kas reāli panākts?
25.novembris 2021, 14:55 Atbildēt
ffakts
varbuut medikji beigs aizmuguru laiziit deputaatiem un runaas patiesiibu!!!!#?????
25.novembris 2021, 14:59 Atbildēt
JJuris
cik ilgi gatavosies
25.novembris 2021, 15:03 Atbildēt
ssatanismam nē
25.novembris 2021, 15:09 Atbildēt
AAntikrista netīrībai nē
vakCionētājiem steidzami noņemt 12 nāves šeķeļus par tautas slepkavošanu!
25.novembris 2021, 15:10 Atbildēt
mmārtiņš muļķis bondars
Galvenais lai zubņiks strādā, man re augšā 3 no labās tāss aizdomìgs
25.novembris 2021, 15:22 Atbildēt