Komentāri / Psihoterapeite: Daļa politiķu ir kā mazi bērni, pat infantīli
 

23 komentāri

kkode
Ļoti pareizi pateikts.
28.oktobris 2021, 8:09 Atbildēt
PPolitiskāšizofrēnija
Un tikai tādi jau arī ir ieinteresēti iet politikā! Jo normāli cilvēki savus mērķus sasniedz ar godīgu darbu.
Politikā laužas psihiski nelīdzsvaroti lūzeri, ļaudis, kuri grib sev sashēmot lielus biznesus un ideālisti. Dīvainā kārtā tie blēdīgie nodara mazāku postu, jo ir racionāli domājoši, kamēr par ideālistiem (ne-reālistiem) to nevar teikt.
28.oktobris 2021, 13:14 Atbildēt
LLotte
Ak, nu kāpēc plikpaurīti ar jeņķi tā apvainot, mīļā! Viņi taču tā negribēja! Un tagad būs nākošā infantilitātes fāze valdības večiem- "es vairāk tā nedarīšu"!
28.oktobris 2021, 8:30 Atbildēt
ttaču
vai tad normāls zog pazitē vai žigolo
28.oktobris 2021, 8:34 Atbildēt
DDDD
Kādā veidā mājsēde veicina un pastiprina cilvēku imunitāti, lai cīnītos pret COVID? Kāpēc valdība dara visu, lai iespējami vairāk cilvēku saslimtu un padziļinātu savas esošās saslimstības?
28.oktobris 2021, 9:03 Atbildēt
KKomunists
Tāpēc jsu aiztaisīja ciet dabas takas.
28.oktobris 2021, 9:09 Atbildēt
mmārtiņš muļķis bondars
Vo atradusies te gudrīte. Veca slota. Man vienreiz tāda bij ble. Pumpa kaukāda uz feisa. Nevar aiziet pie kosmetologa vaj plastiskă. Aaaa naudiņas nau. Kā teica calera kargins. Ko ra teu nsusas nau ja tu tik gudra. Aaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaa
28.oktobris 2021, 9:33 Atbildēt
UUps
Pareizi saka! Tos infantīlos labi redzam gan runās gan darbos; kariņs ( izgāzās jau Grīnberga lietā), levits- smga problēma valstI kopumā, pavļut- pats slikts pianists bija, bordāns- pilnīgs tiesiskuma krahs, ja neskaita viņa ONG labvēlīgus lēmumus...!
28.oktobris 2021, 10:05 Atbildēt
DDido
A/PAR veselības ministru izpratne par vīrusa nopietnību izpaužas divās vasarās - pirmo nogulēja Viņķele, otro - Pavļuts. Šīs partijas ideoloģija sakņojas nezināmos finansējuma avotos (skat Mičerevskis, 40 miljoni mistiskai ebreju kopienai), nelikumīgā piešķirto valsts labumu izmantošanā (Pūce un stāvvietas, būvnieku ziedojumi Pūces sievas biedrībai) un par Jaunupa kunga aktivitātēm vispār nav jautājumu. Aizsegam labi noder cīnīšanās par geju laulībām, kas piesaista virkni noderīgo idiotu. Bet kā tāds plīvurīts visam pāri ir PR, PR, PR. Pavļuta taisnā seja, labi nostādītais tembrs, pārliecinoši tiešais skatiens ekrānā - labi plānots vairogs, kam vajadzēja nostrādāt, lai radītu to vēlamo sabiedrības uzticības barjeru, aiz kuras jaunupieši varētu rosīties pēc sirds patikas, bet oops… kāršu namiņš sāk brukt un šovs tikai pusē.
28.oktobris 2021, 10:25 Atbildēt
IIlze
Tā politiķu ņemšanās ir pieriebusies, gan pozīcija, gan opozīcija. Visu laiku kašķējas un tikai domā par saviem reitingiem un rebēm. Nevienu brīdi nedomā par sabiedrības un valsts interesēm. Visi pār vienu kārti! Un tā ZZS pār divām!
28.oktobris 2021, 11:05 Atbildēt
AAgate
Es jau domāju, kas atkal reklamē tās vakcīnas, nu protams, RSU. RSU tik daudz sagrābušies tās grantu programmas, nauda pa labi, pa kreisi, ij valstij atpakaļ jāiedod ka ziedojumi.
Raksts riņķī un apkārt, bet galvenais vakcinēšanās, vakcinēšanās...
28.oktobris 2021, 11:07 Atbildēt
pprofesionālisms
Jā, autorei taisnība, un Tērauda TV tikko izteica domu, ka pašam ministram NEESOT JĀBŪT PROFESIONĀLIM savā nozarē. Tas neesot obligāti. Domāju, ka tā ir visa Latvijas NELAIMJU SAKNE - AMATPERSONU NEPROFESIONALITĀTES atbalstīšana. Nezin no kurienes tāda doma radusies, ka vadītājam NAV NEPIECIEŠAMS BŪT PROFESIONĀLAM savā nozarē.. Ko redzam šodien - NEPROFESIONĀLS VADĪTĀJS PAT KRĪZES SITUĀCIJĀ NEUZKLAUSA ,NENOVĒRTĒ nozares PROFESIONĀĻU PIEREDZI un IETEIKUMUS. Tāpēc Ltavijā VM var būt pianists, bet vakc.biroju var vadīt kultūras darbinieks. TĀPĒC IR PIEĻAUTS MILZUMDAUDZ KĻŪDU, reizēm neatgriezenisku. Tas pats notiek skolās un daudzās citās jomās. Dažreiz šķiet, ka pie mums galvenais ir nevis profesionalitāte, bet piederība kādai partijai.
28.oktobris 2021, 11:26 Atbildēt
TTieši tā. Pilnībā peikrītu
Oga
28.oktobris 2021, 13:05 Atbildēt
PPēteris
Gandrīz visi lauķi ir bērna prātā.
28.oktobris 2021, 11:59 Atbildēt
eemigrante
Nu, redz, tas atkal ir tas, ar ko atšķīrās Zviedrija no pārējās pasaules. Tēgnels jau no paša sākuma saprata un neslēpa, ka pandēmija būs ilga, ka vīrusa galīga izskaušana ir murgi, ka būs art vīrusu jāsadzīvo. Viņš arī saprata, ka psihiski veseliem cilvēkiem pavisam drīz bailes pazudīs, normāli cilvēki pat kara laikā vienā brīdī zaudē bailes. Ar bailēm sabiedrību var mobilizēt pavisam īsu brīdi, burtiski pāris mēnešus. Latvijā tieši tā arī notika: kad vīruss cirkulēja Eiropā, Latvijā sabiedrībā bija bailes, bet paša vīrusa nebija. Kad vīruss nonāca līdz Latvijai, sabiedrībā bailes bija pazudušas, bet nekā valdība turpināja biedēt. Sākas dusmas. Un dusmas ir daudz, daudz noturīgākas pat bailēm, dusmas var ilgt gadiem, bailes tikai mēnešiem (es te nerunāju par paranoķiem).
28.oktobris 2021, 12:04 Atbildēt
aaura
Dziļā pensijā var nonākt ne tikai pie tādām atklāsmēm
28.oktobris 2021, 12:25 Atbildēt
RRama
Paši tādus vēlējat
Klausījāties visādas priekšvēlēšanu muļķības un tagad ladamies .
28.oktobris 2021, 12:40 Atbildēt
OOga
Piebildīšu, ka daļai ir arī nespēja domāt ilgtermiņā, līdz ar to runa par Latvijas ilgstpējīgas attīstības nodrošināšanu neatbilst pašreizējās valdības intelektuālajai kapacitātei. Tāpat lielākajai daļai ir šaura taisnvirziena domāšana, nespējot izvērtēt vairākas komponentes, kurām gala rezultātā būtu skaisti jāsaliekas mozaīkā.
28.oktobris 2021, 13:04 Atbildēt
TTeobalds
Tāpēc jau viņi arī iet politikā, jo reālu darbu neprot. Kad no skolām iznāks Zanes Oliņas kompetenču izglītību ieguvušie, tad šodienas valsts pārvaldes līmenis liksies kā sapnis.
28.oktobris 2021, 13:05 Atbildēt
jjusts
Tādi paši infantīļi saklausījās solījumus, brēca, ka vajag jaunas sejas... Kāda mums tā izglītības sistēma komplektā ar pilnīgas empātijas un sirdsgudrības trūkumu audzināšanā, tādi mums jaunie politiķi parādījušies un būs arī turpmāk.
28.oktobris 2021, 13:18 Atbildēt
LLatviešu burti
Jā.....par tām jaunajām sejām ( politikā) trāpīts desmitniekā!
Jo jaunākas sejas - jo stulbākas!
28.oktobris 2021, 14:37 Atbildēt
LLīvmane
Valdība ir tautas spogulis, diemžēl..
28.oktobris 2021, 13:59 Atbildēt
aabc
Šitā Ancāne ir pati švaks pulveris. Es pat vienreiz esmu pie viņas bijusi. Tāpat kā s..dīgā teātra izrādē bij grūti sagaidīt pirmā cēliena beigas, lai ar godu varētu tikt no turienes prom. Necils, pelēcīgs, egoistisks garlaicīgs cilvēks. TANTE
28.oktobris 2021, 14:27 Atbildēt