Ceturtdiena, 30.novembris

redeem Andrejs, Andrievs, Andris

arrow_right_alt Latvijā

"Lidl" veikali 7. oktobrī būs vaļā; zināmas jau dažu produktu cenas (papildināts)

© Publicitātes foto

Lai gan zemo cenu veikals "Lidl" vēl nav oficiāli paziņojis, kad atvērs durvis pircējiem Latvijā, reklāma vēsta, "Lidl" veikalos no 7. oktobra līdz 10. oktobrim būs nopērkami vairāki produkti ar atlaidi.

Kopumā, gatavojoties iedzīvotāju ilgi gaidītajai veikalu atvēršanai, “Lidl” Latvijā jau investējis vairāk nekā 200 miljonus eiro savu veikalu un loģistikas centra būvniecībā, kā arī veidojot jaunas ielas, satiksmes apļus, krustojumus, apstādījumus un dažādus apkārtējās infrastruktūras uzlabojumos. Uzņēmums Latvijā arī radījis jau vairāk nekā 2000 jaunas un labi apmaksātas darbavietas.

“Lidl” veikali Latvijā strādās katru dienu no 8.00 līdz 22.00. Svinīgā veikalu tīkla atvēršana un lentas griešanas ceremonijas pie visiem veikaliem 7. oktobra rītā notiks pāris minūtes pirms 8.00, klātesot ielūgtajiem viesiem, ievērojamiem pilsētniekiem un daudziem dedzīgiem “Lidl” klientiem. “Lidl” veikalu Rīgā, Sergeja Eizenšteina ielā 81 atklās Vācijas vēstnieks Latvijā Kristians Helts, Labklājības ministrs Gatis Eglītis, Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis un priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Ķirsis.

Par to, kādas prasībass ir pircējiem, piemēram, vai būs vajadzīgs uzrādīt Covid-19 sertifikātu, var izlasīt šeit: Vai ieeja “Lidl” veikalos būs tikai ar Covid-19 sertifikātu vai negatīvu testu?

“Lidl Latvija” komanda ir ļoti priecīga, ka šodien varam paziņot par mūsu veikalu darbības uzsākšanu Latvijā. Mēs jau esam radījuši vairāk nekā 2000 jaunas, stabilas un labi apmaksātas darbavietas valstī. “Lidl” veikalu atvēršana iezīmēs svarīgu posmu mūsu misijā nodrošināt augstākās kvalitātes produktus par zemāko iespējamo cenu mūsu klientiem Latvijā, tādējādi radot tiem prieku atļauties vairāk. Ar nepacietību gaidīsim ikvienu “Lidl” veikalos,

saka Jākobs Jozefsons, “Lidl Latvija” valdes priekšsēdētājs.

“Lidl” ir labi pazīstams visā Eiropā ar savu veiksmīgo mazumtirdzniecības modeli - vienkāršu iepirkšanos un augstas kvalitātes produktiem par zemām cenām. Tāpēc uzņēmums ir priecīgs piedāvāt šo prieku atļauties vairāk arī Latvijas iedzīvotājiem. Visi “Lidl” veikali klientiem piedāvās starptautiski pazīstamos “Lidl” privāto zīmolu produktus dažādās produktu kategorijās, kā arī vietēji ražotus produktus.

Sagaidot visus ar pievilcīgi smaržojošu ceptuvi, kuras plaukti pilni ar svaigu maizi, smalkmaizītēm un pīrādziņiem, “Lidl” veikali piedāvās visas ikdienai nepieciešamās pārtikas preces un daudzus desmitus augstas kvalitātes “Lidl” privāto zīmolu, kurus klienti neatradīs nekur citur - sākot ar interesantiem pārtikas produktiem un beidzot ar stilīgām precēm mājām, tekstilizstrādājumiem, apģērbiem, unikālu kosmētiku un izturīgiem dārzniecības un mājas remonta darbarīkiem. Sākot ar šodienu “Lidl” produktu piedāvājums un cenas ir apskatāmas mājaslapā www.lidl.lv.

Lidl veikalos no 7. oktobra līdz 10.oktobrim būs nopērkami banāni par 0,39 eiro/kg, cālis - par 1,15 eiro/kg, šokolāde - par 0,39 eiro gabalā.

Ekrānšāviņš no reklāmas

Pirmajā kārtā tiks atvērti 15 veikali - seši “Lidl” veikali Rīgā un pa vienam Jelgavā, Valmierā, Tukumā, Jēkabpilī, Ogrē, Liepājā, Ventspilī, Rēzeknē un Daugavpilī.

Ekrānšāviņš no reklāmas

Ekrānšāviņš no reklāmas

Pēdējo dienu laikā vairāki mediji minējuši iespējamo "Lidl" atvēršanas datumu - 7. oktobri. SIA "Lidl Latvija" no komentāriem atturas, uzsverot, ka par atvēršanu informēšot, kad pienāks laiks.

Portāls "Delfi" kā iespējamo atvēršanas laiku minējis 6. līdz 10. oktobri, jo par to liecinot internetā publicētās vakances saiņotājiem. Kā iespējamais atvēršanas datums tiek minēts arī 7. oktobris, jo šai dienai tiekot gatavoti reklāmas materiāli.

Neatkarīgā

Visi jaunie “Lidl” veikali ir gaišas ēkas ar plašām tirdzniecības zālēm, augstiem griestiem un ērti izvietotiem preču plauktiem. Veikali ir energoefektīvi un pilnībā izmanto tikai vietējo “zaļo elektrību”, ko piegādā “Latvenergo”. Visas šīs ēkas ir videi draudzīgas un ilgtspējīgas, ko apstiprina tām piešķirtais starptautiskais “EDGE” celtniecības sertifikāts. Veikalus var ērti sasniegt ar sabiedrisko transportu, velosipēdiem un automašīnām, kurām izveidoti plaši stāvlaukumi ar 270 cm platām stāvvietām. Klientu ērtībai veikalos ir pieejamas tualetes un zīdaiņu pārtīšanas telpas.

Lidl

Plānošana un gatavošanās lielajai veikalu atvēršanas dienai ir aizņēmusi vairākus gadus, un tā ir turpinājusies par spīti Covid-19 pandēmijas izaicinājumiem. Veikalu atvēršana ir liela daļa no “Lidl” aktīvās izaugsmes stratēģijas Latvijā, kas jau ir rezultējusies ar 55 miljonus eiro vērtā loģistikas centra atklāšanu 2021. gada janvārī.

Paralēli sava veikalu tīkla veidošanai, “Lidl” ir investējis dažādos vietējās infrastruktūras un vides uzlabošanas projektos, veikalu apkārtnē iestādot gandrīz 6000 jaunus kokus un krūmus, kuru kopvērtība tuvojas 400 000 eiro.