Uz Latvijas ceļiem šī nedēļa bijusi drūma - satiksmes negadījumos gājuši bojā 10 cilvēki

© Vladislavs PROŠKINS, F64 Photo Agency

Nedēļas izskaņa izvērtusies traģiska uz Latvijas ceļiem - nepilnās divās diennaktīs satiksmes negadījumos dzīvību zaudējuši astoņi cilvēki, bet šonedēļ kopumā avārijās gājuši bojā desmit cilvēki, liecina aģentūras LETA apkopotā Valsts policijas statistika.

Svētdienas rītā Mārupes novada Babītes pagastā, uz Liepājas šosejas saduroties vieglajai automašīnai un autobusam, gāja bojā divi vīrieši no vieglās automašīnas, bet vēl viens vieglajā automašīnā sēdošais ar traumām tika nogādāts slimnīcā.

Sestdienas vakarā Augšdaugavas novada Skrudalienas pagastā uz autoceļa Daugavpils-Skrudaliena-Baltkrievijas robeža kravas un divu vieglo automašīnu sadursmē gāja bojā trīs cilvēki un viens cieta.

Sestdienas pēcpusdienā Dobeles novada Vītiņu pagastā vīrietis, vadot traktoru, nobrauca no ceļa un iebrauca upē. Traktora vadītājs negadījuma vietā gāja bojā.

Piektdienas vakarā Augšdaugavas novada Medumu pagastā uz ceļa tika atrasts apgāzies kvadricikls, zem kura bija vīrietis - transportlīdzekļa vadītājs, kurš bija gājis bojā.

Vēlā piektdienas pēcpusdienā Cēsu novada Straupes pagastā uz Valmieras šosejas sadūrās motocikls "Yamaha" un automašīna "Nissan". Avārijā gāja bojā motocikla vadītājs.

Vēl divi ceļu satiksmes negadījumi ar bojāgājušajiem tika reģistrēti nedēļas pirmajā pusē - trešdien Kurzemē gāja bojā velosipēdists, savukārt otrdienas rītā Rēzeknes novada Nagļu pagastā, apgāžoties automašīnai "Volvo V40", gāja bojā tās vadītājs, bet dažādas traumas guva pasažieris.

Tādējādi šonedēļ ceļu satiksmes negadījumos gājuši bojā seši automašīnās sēdoši cilvēki, kā arī pa vienam motociklistam, kvadriciklistam, traktoristam un velosipēdstam.

Latvijā

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) saredz iespējamus valsts amatpersonai noteikto ierobežojumu pārkāpumu riskus, ja bijušais satiksmes ministrs, pašreizējais Saeimas deputāts Jānis Vitenbergs (NA) tiks apstiprināts darbam "Rail Baltica" parlamentārās izmeklēšanas komisijā, aģentūra LETA uzzināja KNAB.

Svarīgākais