Kultūras ministrija aicina izvērtēt parka "Avārijas brigāde" rīkotā pasākuma organizatoru rīcību

 
©f64.lv, Vladislavs Proškins

Kultūras ministrija (KM), reaģējot uz publiski izskanējušo informāciju, ka 25.jūlijā izklaides parkā "Avārijas brigāde" norisinājies publisks pasākums, kurā tā organizatori nav veikuši pasākuma apmeklētāju Covid-19 sertifikātu pārbaudi, vērsusies Iekšlietu ministrijā (IeM) un Valsts policijā (VP).

Kā aģentūru LETA informēja KM Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lita Kokale, KM aicina IeM un VP izvērtēt, vai un kā minētā publiskā pasākuma organizatori tā rīkošanā ir ievērojuši Covid-19 izplatības ierobežošanai noteikto drošības pasākumu ievērošanu.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūrai LETA pastāstīja, ka svētdien Lēdmanes pagastā izklaides parkā no plkst.10 līdz 23 notika brīvdabas pasākums.

Visas dienas garumā teritorijā Valsts policijas un Lielvārdes pašvaldības policijas darbinieki veica pārbaudes un uzraudzīja sabiedrisko kārtību saistībā ar epidemioloģisko prasību ievērošanu.

Izklaides parka teritorijā laikā no plkst.21 līdz 22 notika koncerts, kura laikā, iespējams, tika pārkāptas epidemioloģiskās drošības prasības.

Saistībā ar notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process un notiek materiālu, tajā skaitā video un foto, apkopošana un vērtēšana, kā arī tiks vērtēta organizatora atbildība.

Kā liecina informācija izklaides parka tīmekļvietnē, svētdien notika pasākums, kurā piedalījās grupa "Bermudu divstūris", "Snick Dance Company" un "Jurmala Dance Center", mūziķis "Reiks" un citi.