Komentāri / Stājas spēkā izmaiņas Covid-19 sertifikāta piešķiršanā
 

359 komentāri

bbieža
"noteikumu"maiņa liecina ka sertifikatam ar vīrusu nav ne vismazākā sakara un nulles vēriba. šodientas ir, rīt var nebut. tā lūk potetie, esiet gatavi ka jūs piekrāps
21.jūlijs, 7:49 Atbildēt
RRolands
Tev taisnība, man veiktā vakcinācija pret pneimokokiem arī ir derīga uz visu atlikušo dzīvi( seniors), esmu apmierināts, vismaz pēdējos pusotra gadus neesmu ar elpvadu slimībām slimojis(neesmu maksājis aptiekām par visādiem draņķiem). Vakcīna gan bija dārga, bet sen jau sevi atpelnījusi. Pret COVID , encefalītu, gripu, difteriju-tetanus, protams, potēts, protams, ir bijušas visas bērnībā veiktās vakcinācijas, kas to visu var saskaitīt. Dzīvoju vienā mierā, jo šausmīgs slinkums slimot un ar visādām slimību sekām mocīties. Man SLINKUMS slimot jo dzīvē ir daudz citu, interesantu lietu ar ko aizrauties. Bet tagad ar nepacietību gaidu antivakseru žults plūdus!!!
21.jūlijs, 9:01 Atbildēt
EEdis
Sagaidiji?
25.jūlijs, 17:59 Atbildēt
MMezhonis
Vēl nav vakars ;-D
23.jūlijs, 14:34 Atbildēt
jjap
UK dati rāda pilnīgu citu ainu… Ar smalko Deltu miruši kopā miruši 257 (uz 09.07.) 92 nevakcinētie, 118 ar pabeigtu kursu, 44 ar laiku virs 21 dienas pēc pirmās devas, 1 līdz 21 dienai pēc 1. devas… Par 2 nav skaidrs vakcinēts vai nevakcinēts, pat ja izrādītos nevakcinēts, bilance nav par labu vakcinācijai… Nedaudz, bet lielākas iespējas izdzīvot tomēr ir nevakcinētam. Interesanti, kāpēc Zavadska apgalvo, ka vakcinētie nemirs, bet zinātne apgalvo pretējo?
Avots assets.publishing.se..ical_Briefing_18.pdf
21.jūlijs, 13:13 Atbildēt
pprotams
tūlīt būšot delta variants, gaidāmas jaunas ziņas
27.jūlijs, 22:22 Atbildēt
aak nu
ticēt faizera stipendiātei zavadskai ir necienīt sevi.
23.jūlijs, 18:24 Atbildēt
OOtomārs
bet man tikai vējbakas. Un ? Esmu nodzīvojis bez slimībām.
21.jūlijs, 10:29 Atbildēt
VValentīns
Rolandam
Čakli melot, nozīmē zaudēt dabīgo imunitāti un apziņas spēku.
21.jūlijs, 10:22 Atbildēt
RRolands
Jā tāds netikums man ir, nekad nemelot, jo bez meliem vieglāk dzīvot, nav jāpiedomā par iepriekš teikto. Man gan tagad būs cits ieteikums gan sabiedrībai, gan valdībai- uz pāris mēnešiem atcelt visus ierobežojumus(vīrusa nav, bet vakcīnas nāvējošas), palaist visu pašplūsmā, vakcinētie dzīvo brīvi, nevakcinētie vēl brīvāk, jo viņiem ir dotas iespējas pārbaudīt gan COVIDa NEesamību, gan izbēgt no nāvējošajām vakcīnām. Laiks visu sakārtos, jo nevakcinēto nebūs dabīgās atlases ceļā. Nežēlīgi, bet taisnīgi.
21.jūlijs, 12:23 Atbildēt
VValentīns
Rolandam
Varu tikai atbalstīt, Jūsu ieteikumu būt brīviem savā dzīvē.
21.jūlijs, 15:53 Atbildēt
eegle
Zavadska portālā Kas jauns pateica, ka normālai vakcīnai kādu gadu būtu jāstrādā," par vakcīnas aizsardzības termiņu izteicās Zavadska- tātad nelielieties, jūs nemaz nezināt, cik tā vakcīna ilgi aizsargā. Un par gripu vispār smieklīgi - to jāpotē ik gadu, nevis jālielās, ka potēts, tātad viss kārtībā.
21.jūlijs, 9:56 Atbildēt
OOtomārs
secinājums -deltu izplata vakcinētie. Ja paklausās, kādas ir blaknes, tad rodas sajūta, ka viņi ar kovidu slimo-visi simptomi. Bet komplikācijas smagākas kā pēc slimošanas ir pat paralīzes un nāves. Ja slimojot cilvēks smok, tad vakcinējoties ne tikai smok , bet vēl iedzīvojas demencē, kļūst par dārzeni. Paskatījos video no ASV-esmu šokā .
21.jūlijs, 11:05 Atbildēt
IIntars
Tieši tā un to stāsta vakcinētie paziņas un draugi.Reāli nekā laba vakcīnā nav.
21.jūlijs, 11:18 Atbildēt
OOtomārs
piebildīšu, ka slimoošie ar kovidu var būt arī bez vai ar vāji izteiktiem simptomiem, kā piemēram, aizlikts deguns, kas vēl nav gluži smakšana. Tad , kur jēga vakcinēties. Kam jau nepaveicās, tam nepaveicās - saslima cilvēki. Bet izsprukušajiem tiešām dilemma vajag vai ne vakcinēties. Jo tās iespējamās blaknes -reizēm pat paliekošas reizēm ir smagākas kā pēc kovida sekas.
21.jūlijs, 11:42 Atbildēt
pprahtweeders
Rolandiņ, skumīgi, ka jāsauc tevi par koviderastu, bet riet uz visām četrām izlēmi tu. Cilvēki, ko tava plutokrātu suga aprej par antivakseriem, iebilst tikai pret viena tipa vakcīnām - pret 20+ koronavīrusu infekcijām, ko jūsējie turpina melīgi saukt par 19 variantu. Tevis nosauktie encefalīts, tetānuss un sezonas gripa visi ir konkrētas slimības ar nepārprotamiem simptomiem atšķirībā no kū vēda, kam piedēvē visu no plikpaurības līdz impotencei. Pret parastu slimību vakcīnām mēs neiebilstam, to dara tikai reliģiski fanātiķi, mēs tikai gribam zināt, kad beigsies meli par nezināmas izcelsmes plaušu slimībām pēdējā pusotrā gadā, gribam zināt patieso slimības statistiku un redzēt gēnu kodu shēmas, gribam atbildi, kāpēc 225 gadus kopš vakcīnas izgudrošanas to pirmo reizi uzspiež. Tik vienkārši, bet taviem saspīlētajiem nerviem palīdzēs pusgads Doņeckas frontē, gan jau Vienotības svētību saņemsi.
21.jūlijs, 9:23 Atbildēt
RRolands
Es necepos par tavu veselību,kaprači mūsu strīdu izšķirs, es pārdzīvoju, ka tu nepaspēsi smakšanu izbaudīt, ja tiksi vakcinēts. Neslimot tas ir tik jauki, tas tev var garām paiet neizbaudīts! Nezināmā izcelsmes plaušu slimības parādījās Novosibirskā 2019. g.septembrī, tas bija sākums un tas sākās tavā raškā, kremlin! Bet komentāri man patīk, nu īsts deserts, dažs pat bez COVIDa tā pūš, ka pat kreklu spējis pēcpusē ieraut aiz sašutuma. Apčī, ttumsoņas!
21.jūlijs, 12:31 Atbildēt
pprahtweeders
Rolandiņ, nu ko tu kā īsts letiņš nevari lietas būtību pateikt. Tavs viendzimuma partneris pieprasa mīlas asfiksiju, citiem vārdiem, tu laizi viņa daiļo seju, kamēr šamais tevi žņaudz nost, vai otrādi. Tu to negribi un jums ir īsts Tristana Bārdainā un Izoldes Ūsainās traģēdija, bitīt. Krekls pēcpusē laikam ir jūsu jaunais fagotu šiks - tikai ūplī vai arī taisnajā, ko? Bet saki lūdzu, kāds jūsu XXXam ar jeņķu vīrusu sakars. Jā,jeņķu vīrusu, mīļais, neviens nelika USAi skaļi brēkt jau 2015, ka pirmie kaujas koronavīrusi gatavi. Beigšu ar padomu, ja taviem krievu draugiem pārāk lielas jeldas, nelamā Putinu, emigrē uz Taizemi.
21.jūlijs, 13:03 Atbildēt
ppar Rolandu
izslimo un esi mierīgs, pandēmija nav un nav bijusi, ir tikai nauda un noteikumi, ar kuriem var beidzot ierobežot bailigas aitas, ka izcilnieku centra vaukšķi Rolandiņu, bet ar viņu nav vērts pat runāt, saka visu ko šim priekšā noliek viņa komandieri, pastalplukata-pastaltrollis
21.jūlijs, 12:55 Atbildēt
RRolands
Atbilde visiem tumsoņām-antivakseriem: Nebaidiet mani, vakcinētu pret visādām sērgām, nebaidiet ezi ar savām plikajām pakaļām, ezis no plikas pakaļas nu nepavisam nebaidās! Nost ar skolām, nost ar zinātni, nost ar medicīnu,lai dzīvo tumsonība!!!
21.jūlijs, 14:29 Atbildēt
OOtomārs
prahtweeders 9:23 pilnībā atbalstu
21.jūlijs, 11:06 Atbildēt
VValentīns
Noteikumu maiņa un citas aktivitātes apstiprina ka medicīna joprojām noliedz dabīgo Imunitāti. Dabīgā Imunitāte ir dvēsele (aura) un zinātnes pārstāvji ir nofilmējuši , dvēseles aiziešanas procesu, pēc ķermeņa nāves. Ir radīts arī aparāts Bio Well, ar kura palīdzību var noteikt imūnā lauka aizsardzības spēju vai arī nespēju aizsargāt. Viss ir vienkārši un miljardi nav jātērē.
21.jūlijs, 10:32 Atbildēt
pprotams
noteikumu maiņa liecina, ka vakcīna ir eksperimentāla un dati tiek iegūti no sapotētajiem lopiņiem
21.jūlijs, 12:56 Atbildēt
AAgate
Jābūt pozitīvam covid testam, tātad jābūt slimam ar covid tad var ceļot. Ja esi vesels - jāsēž mājās. Kur te loģika?
21.jūlijs, 15:20 Atbildēt
aamber
Ja. Ir antivielas, tad sertifikātam jābut balstitam uz to esamību , jo bieži potētajiem viņu nav.bet izslimojušiem ir vienmēr. Antigēnu tests ir galvenais rādītājs sertifikāta iegušanai un turpināšanai.
21.jūlijs, 8:08 Atbildēt
hhdghb
ta butu jabut bet izskatas tas nav butiski gslvenais iemanit poti vienalga ka
21.jūlijs, 8:12 Atbildēt
OOtomārs
amber piekrītu un to poti tiešām cenšas iemānīt. Kauns Latvijas ārstiem! Un zinātnei arī.
21.jūlijs, 11:09 Atbildēt
IIrita
Es arī tā domāju.Man ir augstas antivielas,bet jātaisa pote spaidu kārtā,jo esmu pedagogs.Neviens tak nezin,cik ilgi izslimojušajiem saglabājas aizsardzība,tik grūž poti iekšā.
23.jūlijs, 18:01 Atbildēt
eegle
Sertifikātam pašlaik nav derīguma termiņa. Nu ļoti interesanti. Uz 10 gadiem, vai, tā pote pasargā? Gripai katru gadu lika vakcinēties, Covidam, izrādās, pietiek ar vienu reizi. Visas šīs muļķības vēl vairāk liek apšaubīt pasākuma jēgu. Galvenais sapotēt, ķeksīti ievilkt un pēc tam kaut ūdens plūdi.
21.jūlijs, 8:15 Atbildēt
PPensis
Nevis ķeksīti ievilkt, bet kaut ko maciņā ieraut. No šī biznesa plāna būs vairāk bagāto, bet par to maksās cilvēks parastais, pie kam vienalga, vakcinēts vai nē.
21.jūlijs, 8:29 Atbildēt
RRolands
COVIDam nevar būt noteikts termiņš(pagaidām), jo vēl pat gads nav pagājis no pirmās vakcinēšanas. Visdrošāko termiņu dabūja tikai mirušie.Pacenties tos 3 (nezin kāpēc 3 gadus) gadus izdzīvot, varbūt ko arī sagaidīsi!
21.jūlijs, 12:35 Atbildēt
pprotams
Rolandiņ, jo vakcīna ir eksperimentāla, tāpec dati tiek iegūti no vakcinētajiem lopiņiem
21.jūlijs, 12:58 Atbildēt
RRolands
Nav taisnība, no tevis nekādu vakcīnu nevar iegūt!
21.jūlijs, 14:31 Atbildēt
tto Rolands
tu taču protams esi izcilnieku centra duraciņš, bet nu neizlasīt ka dati tiek iegūtu no vakcinētajiem, nevis vaklcinas, jau nu varēji, niecigais valdības demagog un pastalplukata
21.jūlijs, 20:45 Atbildēt
ppriede
es lasīju,ka iepirks vakcīnas 2 gadiem...revakcinācijai))))uz priekšu,tauta))
22.jūlijs, 13:32 Atbildēt
TTā interesanti
Autori: Aigars Smiltnieks ("Rīta Panorāma")
"Francijā izpostīti divi centri, kuros iedzīvotāji varēja potēties pret Covid-19. Uzbrukumi notika vienlaikus ar plašām iedzīvotāju demonstrācijām pret vakcināciju."
21.jūlijs, 8:30 Atbildēt
vveterinars ņirdz par homo lopiem
PIEPRASI PAREIZĀS LIETAS —ultimātu– LAI VAKSERIZS PAR SAVU NAUDU VEIC un organizē MEDICĪNISKUS PĒĪJUMUS KURĀ PIERāda nevakcinētā neimūnumu–vakceri izūtrupē jA UZDRĪKSTTAS SMIRDĒT UZ NEVAKCINĒTO-=- LAI PIERADA VAJADZĪBU VAKCINĒT OTRU–KĀ MINIMUMU OTRA NEIMŪNUMU OBJEKTĪVOS PĒTĪJUMOS PIERADA KARAM PERSONISKI–LAI VAKCERIS KAS ”UZBRAUCIS ”NEVAKLCUINĒTAM AR M,AJIOENU VAI AR PASMIRDĒŠANU PIERada neimunumu tam ko vēlas vaklcinētt–un l;ai samaksā tam kuru mediocīniskos pērtījumos pētīs lai viņa neimūnumu nolieguu samasksā krietnus 10 000 vaI50000 –NO VAKCERA MANAS KATRS VIŅU VARDS JĀPIERĀDA — LAI MAKSĀ UN PIERADA OBJEKĪVU VAJKADZĪBU KATRAM PERSONISAKI –VAI ARĪ VAKSERIM JĀMIRST KAUNA PILNĀ NĀVĒ –KĀ MELIM DEMAGOGQAM PANIKIERIM FEIKZXIŅU UN NEVESELĪGAS ĀŽIOTAŽIŽAS CĒLĒJAM–NĀVBI VAKSERIM JA KATRU SAVU VĀRDUI NEPIERaDĪS OBJEKĪVOS PĒĪJUMOS–UN PAR SAVU NAUDU –LAI OHUJEVŠIJE VAKSERRI GLĀBJ SAVU NAUDU UN DZĪVĪBU — REDUCE AD ABSURDUM ! KAtrai prasībai ir likumīga pretprasība — ulimatīva prasība jāpilda vai draud lasbpraztīõghi izvēlēa nāve karā — LAI PARANIOĶI VAKCINŠJAS VAKCINMĒ SAVUS BĒRNUS–LAI PARANIOĶI MARINĒ SAVUS KVERPJUS MUCĀS AR DEZXINFEKCIJAS LĪDZEKĻIEM— SAVAS TIESĪBAS UZ DROŠĪBU KARAM JĀREALIZĒ P[AŠAM== VAKCERI IR PARAZĪTI KAS MĒĢINA PARAZIĒ UZ CIIEM ((NEVIENAM NAV PIENAKUMA RŪPĒIERS PAR VAKCERA DROŠĪBU– KARAM SAVS KRUSS JĀNES –AS IZRIE NO CIVILLIKUMA PIRMĀS KLAUŽULAS — SAVI PIENĀKUMI JĀVEIC UN SAVAS TIESĪBAS KARAM P[AŠAM JĀREALIZĒ LABĀ TICĪBā (( ABSOLŪI PAREIZI UN IESPĒJAMI PILNĪGI ZINOT ĪSTO LIETU ĪSTO STĀVOKLI–NEVIS APĒC KA VIENA TANE VaI KAUTKADS PIDERASELIS MINISTRIJĀ KAUKO MURGOJIS))
21.jūlijs, 10:27 Atbildēt
VVita
Varbūt Jūs varētu pamācīties gramatiku, nerunājot par neētiskiem vārdiem?
21.jūlijs, 13:17 Atbildēt
RRolands
Vai domā, ka izpostot vakcinācijas centrus, COVIDs pazudīs? Tad jau labāk iznīcināsim skolas, jo kam gan mācīties, ja cilvēks vienalga tālāk par tumšajiem Viduslaikiem nav ticis. Nost ar skolām, lai dzīvo tumsa!!!
21.jūlijs, 12:38 Atbildēt
ccik tur tā darba
visas kovida versijas ir patentētas kopš 2003.gada, kad ar dabīgo vīrusu sāka neētiskos eksperimentus - "gain-of-function" - atrast ka modificējot so vīrusu dabūt variantus, kas inficē cilvēkus. 2014. gadā Obama aizliedza šadus pētījumus, bet ka rāda patentu analīze, darbības tika turpinātas, nododot uzdevumus apakšuzņēmejiem Uhaņa.
Ir vismaz 73 pantenti un nav šaubu, ka bez "delt-plāna" parādīsies gan lambdas, gan omegas u....t.t Tapēc jau razotaji ir ka pareģi, kas paredz nākamās "pandēmijas", bet vakcīnas, kas tiek izdomatas, nav vakcīnas, ta nepilda aizsardzību pret slimību. Jo tās ir gēnu terapijas, acīmredzot ar pavisam citu uzdevumu.
Ticiet vien "zinātnei".
Lūk te ir citāts no pētnieku komandas dalībnieka - Peter Dazsak, kurš sars-u atklāja vēl2003,gadā, bet šo teicis sakarā ar vakcīnām 2016:gadā "we need to increase public understanding of the need for MCMs such as a pan-influenza or pan-coronavirus vaccine. A key driver is the media, and the economics follow the hype. We need to use that hype to our advantage to get to the real issues. Investors will respond if they see profit at the end of process", Daszak stated.
Ciniski un merkantīli. Haips ir sacelts un milijardi ripo viņu kontos...

Un te faktu apskats - Powerful information revealed about COVID ft. Dr. Reiner Fuellmich & Dr. David Martin
kas ir savākti tiesvedībai par kovid. Video saruna ir apmeram stundu, bet fakti ir pārsteidzoši.
www.facebook.com/watch/?v=530142078244383

Dr. David Martin ir WIPO (World Intelectual Property Organization) analītiķis, tātad pētiīja patentus un naudas plūsmas.
Dr. Reiner Fuellmich ir Vacu - Amerikāņu jurists, kurš uztur pieteikumu tiesvedībās par kovidu.
23.jūlijs, 18:53 Atbildēt
ppātaga
Ķēmošanās.
21.jūlijs, 8:59 Atbildēt
KKas
Nevaru saprast, visi it kā no vienas miesas, bet lasot komentārus metas šķebeni, tie vakcinētie tā kā tādi praidisti un nemiera gari metas virsū ar nevakcinētajiem, tas ir cilvēkam normālajam. Katrs dara ar savu organismu ko grib, cits sporto, cits nodzeras līdz baltām pelītēm, kā ir katra individuāla darīšana. Un nav nekādas starpības, kovu pārnēsā kā vieni, tā otri un kova mutācijas arī mainās. Nav pētījumu, kas apliecinātu, ka šī vakcīna 100% aizsargā pret visiem celmiem. Tāpēc beidziet sapņot un liekam mieru šim pasākuma bez īpašas lielības ar sertifikāta vicināšanu, kas starp citu derīgs diezgan īsu termiņu.
21.jūlijs, 9:56 Atbildēt
jjāsaprot
Katrs dara ar sevi, ko grib, tiktāl,ciktāl tas neskar līdzcilvēkus.Lai nodzeras,otru ar to neinficēs, bet covid slimie iznēsā infekciju un nodod citiem, tur jau tā lieta.
21.jūlijs, 10:02 Atbildēt
MMezhonis
Nav tiesa.Guleju intensīvajā ar covidu.Smagi bija,bet labi,ka nebiju vakcinejusies,savadak,iespējams,tagad nerakstītu.Ir ieraksts slim.izrakstā.Turpat blakus,guleja pilnīgi vakcinetie.Tad kur ir ta aizsardziba,,,,,Muļķības,,,,,,ticiet vairak,tām pasakam
23.jūlijs, 14:48 Atbildēt
vveterinars ņirdz par homo lopiem
tumsonīgie nav jāsaprot-- nav jaklauSA-- NEVAkcinētie nevienu neapdraud-- vīrusa nedzīvā viela nevienu nepadara slimu un nenogalina --- mazakumamm dažreiz nogfļuko viņu sūdīgo biorobotu sistēmas un nonāk dasttrukrīvās kolīzijās -- covid19 nav vīrusinfekcija --tā ir destruktīva neadekvati reasģerjošas pārmēru sipras un pārrennētas imūnsisttēmas izraisīta autoimūna reakcuija-- kā visas SARS saslinmšanas -- savu biorobotttu ārstē nevis citu vīrusus --- žaunas tumsonim izdauzī derētu līdzko murgus sāk paranoisdki sludinā--glušī BARBARISKI TUMSONĪGOSPARANOIĶUS ---
21.jūlijs, 10:26 Atbildēt
MMezhonis
Nav tiesa.Guleju intensīvajā ar covidu.Smagi bija,bet labi,ka nebiju vakcinejusies,savadak,iespējams,tagad nerakstītu.Ir ieraksts slim.izrakstā.Turpat blakus,guleja pilnīgi vakcinetie.Tad kur ir ta aizsardziba,,,,,Muļķības,,,,,,ticiet vairak,tām pasakam
Šodien, 14:48 Atbildēt
23.jūlijs, 14:49 Atbildēt
jjāpiebilst
Jā, un galvenais,noslogo slimnīcas. Ārstēti tiek par valsts līdzekļiem, tātad par līdzcilvēku nodokļu naudu.Tāpēc nevajadzētu te daudz uzstāties, ka katrs var darīt ko grib.
Ja vajadzētu pašam pilnībā apmaksāt ārstēšanos, runātu savādāk.
21.jūlijs, 10:07 Atbildēt
AAndris Saulite
PIEPRASI PAREIZĀS LIETAS —ultimātu– LAI VAKSERIZS PAR SAVU NAUDU VEIC un organizē MEDICĪNISKUS PĒĪJUMUS KURĀ PIERāda nevakcinētā neimūnumu–vakceri izūtrupē jA UZDRĪKSTTAS SMIRDĒT UZ NEVAKCINĒTO-=- LAI PIERADA VAJADZĪBU VAKCINĒT OTRU–KĀ MINIMUMU OTRA NEIMŪNUMU OBJEKTĪVOS PĒTĪJUMOS PIERADA KARAM PERSONISKI–LAI VAKCERIS KAS ”UZBRAUCIS ”NEVAKLCUINĒTAM AR M,AJIOENU VAI AR PASMIRDĒŠANU PIERada neimunumu tam ko vēlas vaklcinētt–un l;ai samaksā tam kuru mediocīniskos pērtījumos pētīs lai viņa neimūnumu nolieguu samasksā krietnus 10 000 vaI50000 –NO VAKCERA MANAS KATRS VIŅU VARDS JĀPIERĀDA — LAI MAKSĀ UN PIERADA OBJEKĪVU VAJKADZĪBU KATRAM PERSONISAKI –VAI ARĪ VAKSERIM JĀMIRST KAUNA PILNĀ NĀVĒ –KĀ MELIM DEMAGOGQAM PANIKIERIM FEIKZXIŅU UN NEVESELĪGAS ĀŽIOTAŽIŽAS CĒLĒJAM–NĀVBI VAKSERIM JA KATRU SAVU VĀRDUI NEPIERaDĪS OBJEKĪVOS PĒĪJUMOS–UN PAR SAVU NAUDU –LAI OHUJEVŠIJE VAKSERRI GLĀBJ SAVU NAUDU UN DZĪVĪBU — REDUCE AD ABSURDUM ! KAtrai prasībai ir likumīga pretprasība — ulimatīva prasība jāpilda vai draud lasbpraztīõghi izvēlēa nāve karā — LAI PARANIOĶI VAKCINŠJAS VAKCINMĒ SAVUS BĒRNUS–LAI PARANIOĶI MARINĒ SAVUS KVERPJUS MUCĀS AR DEZXINFEKCIJAS LĪDZEKĻIEM— SAVAS TIESĪBAS UZ DROŠĪBU KARAM JĀREALIZĒ P[AŠAM== VAKCERI IR PARAZĪTI KAS MĒĢINA PARAZIĒ UZ CIIEM ((NEVIENAM NAV PIENAKUMA RŪPĒIERS PAR VAKCERA DROŠĪBU– KARAM SAVS KRUSS JĀNES –AS IZRIE NO CIVILLIKUMA PIRMĀS KLAUŽULAS — SAVI PIENĀKUMI JĀVEIC UN SAVAS TIESĪBAS KARAM P[AŠAM JĀREALIZĒ LABĀ TICĪBā (( ABSOLŪI PAREIZI UN IESPĒJAMI PILNĪGI ZINOT ĪSTO LIETU ĪSTO STĀVOKLI–NEVIS APĒC KA VIENA TANE VaI KAUTKADS PIDERASELIS MINISTRIJĀ KAUKO MURGOJIS))
21.jūlijs, 10:17 Atbildēt
OOpsium
Nu bet protams, ka sertifikātam ne mazākā sakara ar vīrusu. Ja būtu, tad to piešķirtu par antivielām un lai nemaz nekunkst, ka antivielu esamību grūti sasaistīt ar pārslimošanu, tad jau tie loterijas testi arī nebūtu pieskaitāmi. Šis vienkārši ir kārtējais mēģinājums nopotēt cilvēkus ar domu, ka vienu jau var, saņemšu sertifikātu un uz otro poti neiešu. Galu galā galvenais notirgot maksimāli daudz potes un turpmāk iekasēt no nākošajām izmantojot to pašu sertifikātu kā brīvības "caurlaidi".
21.jūlijs, 10:12 Atbildēt
VVETERINARS PRASA OBJEKĪVUMU
PIEPRASI PAREIZĀS LIETAS —ultimātu– LAI VAKSERIZS PAR SAVU NAUDU VEIC un organizē MEDICĪNISKUS PĒĪJUMUS KURĀ PIERāda nevakcinētā neimūnumu–vakceri izūtrupē jA UZDRĪKSTTAS SMIRDĒT UZ NEVAKCINĒTO-=- LAI PIERADA VAJADZĪBU VAKCINĒT OTRU–KĀ MINIMUMU OTRA NEIMŪNUMU OBJEKTĪVOS PĒTĪJUMOS PIERADA KARAM PERSONISKI–LAI VAKCERIS KAS ”UZBRAUCIS ”NEVAKLCUINĒTAM AR M,AJIOENU VAI AR PASMIRDĒŠANU PIERada neimunumu tam ko vēlas vaklcinētt–un l;ai samaksā tam kuru mediocīniskos pērtījumos pētīs lai viņa neimūnumu nolieguu samasksā krietnus 10 000 vaI50000 –NO VAKCERA MANAS KATRS VIŅU VARDS JĀPIERĀDA — LAI MAKSĀ UN PIERADA OBJEKĪVU VAJKADZĪBU KATRAM PERSONISAKI –VAI ARĪ VAKSERIM JĀMIRST KAUNA PILNĀ NĀVĒ –KĀ MELIM DEMAGOGQAM PANIKIERIM FEIKZXIŅU UN NEVESELĪGAS ĀŽIOTAŽIŽAS CĒLĒJAM–NĀVBI VAKSERIM JA KATRU SAVU VĀRDUI NEPIERaDĪS OBJEKĪVOS PĒĪJUMOS–UN PAR SAVU NAUDU –LAI OHUJEVŠIJE VAKSERRI GLĀBJ SAVU NAUDU UN DZĪVĪBU — REDUCE AD ABSURDUM ! KAtrai prasībai ir likumīga pretprasība — ulimatīva prasība jāpilda vai draud lasbpraztīõghi izvēlēa nāve karā — LAI PARANIOĶI VAKCINŠJAS VAKCINMĒ SAVUS BĒRNUS–LAI PARANIOĶI MARINĒ SAVUS KVERPJUS MUCĀS AR DEZXINFEKCIJAS LĪDZEKĻIEM— SAVAS TIESĪBAS UZ DROŠĪBU KARAM JĀREALIZĒ P[AŠAM== VAKCERI IR PARAZĪTI KAS MĒĢINA PARAZIĒ UZ CIIEM ((NEVIENAM NAV PIENAKUMA RŪPĒIERS PAR VAKCERA DROŠĪBU– KARAM SAVS KRUSS JĀNES –AS IZRIE NO CIVILLIKUMA PIRMĀS KLAUŽULAS — SAVI PIENĀKUMI JĀVEIC UN SAVAS TIESĪBAS KARAM P[AŠAM JĀREALIZĒ LABĀ TICĪBā (( ABSOLŪI PAREIZI UN IESPĒJAMI PILNĪGI ZINOT ĪSTO LIETU ĪSTO STĀVOKLI–NEVIS APĒC KA VIENA TANE VaI KAUTKADS PIDERASELIS MINISTRIJĀ KAUKO MURGOJIS))
21.jūlijs, 10:16 Atbildēt
SSaulvedis
Nu kovidfani ieņemiet zemo startu un uz priekšu . Tikai viena deva žļurgas un papīrītis rokā.
Ja nopietni tad bēdīgi ka mēs dzīvojam tādā valsti kuru vada arglobālistu palīdzību varu sagrābuši garīgi slimi debīliķi , arī zavacka starp tiem, kuri iedomājās ka visa tauta tāda pati. Jūs stipri kļūdāties, mēs neesam stulbi.
Kariņ, Pavļut, Zavacka un KO, jūsejo ir tie 30% kuri nošpricēti un varāk nebūs. Varat mainīt nosacijumus, melot , dezinformēt ,biedēt , represēt, diskriminēt ar vārdu sakot sarauties vai izstiepties bet jūsējo vairāk nebūs.
21.jūlijs, 10:20 Atbildēt
mmuša
Tak darba vietās ar šantāžas palīdzību spiež vakcinēties. Man arī piefraudēja, ja nevakcinēsies, atlaidīs no darba. Tas nekas, ka ir antivielas. Tās neskaitoties, jo oficiāli neskaitos pārslimojusi.
21.jūlijs, 10:29 Atbildēt
VVita
Būs! Oktobrī, novembrī visi skries palēkdamies, bet daudziem tas jau būs par vēlu.
21.jūlijs, 13:23 Atbildēt
AAndris
FC čempioni.
21.jūlijs, 10:32 Atbildēt
ZZilonis
Saraujam.
21.jūlijs, 10:33 Atbildēt
ZZilonis
Moderna.
21.jūlijs, 10:33 Atbildēt
AAlpi
Latvijā, Latvijā, Latvijā.
21.jūlijs, 10:33 Atbildēt
AAndris
22. jūlijā būs futbols. FC Riga un Škendia.
21.jūlijs, 10:33 Atbildēt
AAndris
Latvijā !
21.jūlijs, 10:34 Atbildēt
IIlona
Beidzot būs tie sertifikāti.
21.jūlijs, 10:34 Atbildēt
ZZilonis
Moderna.
21.jūlijs, 10:34 Atbildēt
AAlpi
Astra
21.jūlijs, 10:34 Atbildēt
aalpi
Būs vakcinācija.
21.jūlijs, 10:34 Atbildēt