Vakcinācijas punkti tirdzniecības centros darbu sāks jūnija vidū

© f64.lv, Kaspars Krafts

Vakcinācijas pret Covid-19 punkti tirdzniecības centros varētu pakāpeniski sākt darboties no 16.jūnija, valdības sēdē informēja veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).

Plānots, ka vakcinācijas punktu darbības laiks būs līdz šī gada 31.decembrim.

Pēc valdības sēdē paustā, tirdzniecības centri nodrošinātu telpas vakcinācijas veikšanai, bet vakcinācija tiktu nodrošināta gan pēc pieraksta, gan brīvās rindas režīmā.

Līdz šim sadarbībai interesi izrādījuši kopumā deviņi tirdzniecības centri Rīgā, tomēr plānots papildus uzrunāt tirdzniecības centrus arī Latvijas reģionos.

Jau ziņots, ka aprīļa beigās Nacionālais veselības dienests, "Veselības centra 4", "Veselības centru apvienības" un lielāko Latvijas tirdzniecības centru pārstāvji vienojušies par darbu sākšanu pie plāna vakcinācijas punktu izvietošanai arī tirdzniecības centros, aģentūrai LETA pavēstīja Nekustamo īpašumu attīstītāju alianses pārstāvji.

Latvijā

Pierobežas pašvaldības turpina aicināt pārskatīt skolēnu skaita kritērijus, kas noteiks, kuras skolas pilnā apmērā saņems valsts finansējumu pedagogu atalgojumam, taču Izglītības un zinātnes ministrija (IZM), atsaucoties uz ierobežoto budžetu, izmaiņas pagaidām neplāno, pirmdien izskanēja Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) Izglītības un kultūras komitejas sēdē.