Komentāri / Jansons: Jāmeklē atbildīgie par vakcīnu pasūtījumu veikšanu, ir nodarīts pāridarījums sabiedrībai
 

36 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

VVirsraksktatulkojums
Jāmeklē grēkāži uz ko novadīt tautas dusmas, lai patiesie vaininieki varētu turpināt sēdēt augstajos krēslos .
30.marts, 10:01 Atbildēt
UUz priekšu
Kaut Viņķele vairs nesēž ministra krēslā, viņas vieta būtu Iļģuciema sieviešu cietums.
30.marts, 12:53 Atbildēt
kkas tur daudz ko meklēt
visi tak zin , ka Viņķeles bija ministre.
30.marts, 13:30 Atbildēt
nnaivais
Kāda naiva nostādne! Viņķele, Pavļuts, juhneviča, Kariņš ārpus aizdomām!?
30.marts, 10:02 Atbildēt
aa kas pavļuts
pavļuts nav kādu vakcīnu pasūtījis ?
starp citu arī juhņeviča vēl bija tikai maratona organizatorer , kad viņķelei bija vakcīnas jāpasūta
30.marts, 13:31 Atbildēt
TTemida
Vainīgā dēļ, VM Viņķeles dēļ , kas atteica vakcīnu pasūtīšanu , mirst Latvijas iedzīvotāji , ir kriminālnoziegums , sekosim Stukāna rīcībai .
30.marts, 10:17 Atbildēt
OOpaps
Grūti spriest. Jo šodien pasaulē nav cilvēka, kas varētu viennozīmīgi atbildēt, kāda būs šo vakcīnu ietekme uz cilvēku pēc gada, pēc diviem, pieciem. Gluži vienkārši tāpēc, ka tās ražotas pēc jauniem principiem un pēc definīcijas nav pagājis laiks, kurā varētu to visu konstatēt.
30.marts, 11:17 Atbildēt
OOmamma
Visām vakcīnām ir gadu desmitiem ilgas iestrādes, nekādu jaunu principu.
30.marts, 14:04 Atbildēt
vvisi vakcinētie nomirs
starp citu arī nevakcinētie arī
30.marts, 13:32 Atbildēt
mmelu detektors
Tur nav ilgi jādomā - ministrijas ierēdņi nav pie vainas, jo VIŅI LĒMUMUS NEPIEŅEM. Viņķele jau ir atzinusi savu vainu, tauta gaida spriedumu! Ja vajaga, jāizmanto melu detektoru.
30.marts, 10:23 Atbildēt
LLatviešu burti
Un tomēr nez kāpēc Briselē fiksēja šo Latvijas ierēdņu "ne- lēmumu"! Tātad - šiem bezatbildīgajiem Latvijas ierēdņiem tomēr bija pilnvaras noteikt šo procesu.
Tas, ka Viņķele gudri paskrēja malā - tas tiesa.
Daudzi žurnālisti publiski brīnījā, ka par tik būtisku, valstiski svarīgu lēmumu nav atbildības ne ministram, na ministru prezidentam. Kaut kas tāds laikam iespējams tikai viltīgi un savtīgi pārvaldītajā Latvijā!
30.marts, 11:02 Atbildēt
BBriselē
glabājas vakcīnu pasūtījuma dokuments. Ar vārdiem un parakstiem. Nav liels noslēpums, ja analītiskā žurnālistika paceltu pēcpusi un raktu.
30.marts, 14:39 Atbildēt
ssms
Jāsoda galvenā - Viņķeliene!
30.marts, 10:27 Atbildēt
OOtto
Ko tu neteiksi , tas nevar būt - ja nu vienīgi Krievijas agresīvā daba vainīga , var būt ka vajadzīgs kāds pederastu gājiens ?
30.marts, 10:29 Atbildēt
mmieriņš pidžamā
Kāpēc "jāmeklē"? Kariņš un Pavļuts nepiesakās paši?
30.marts, 10:59 Atbildēt
LLatviešu burti
Jāprasa publiska atbildība arī no Kariņa un Viņķeles - kā tad var tādu būtiski, valstiski svarīgu lēmumu pieņemt kādi ierēdņi??!! Prokuratūra gan varētu uzdot viņiem šādu jautājumu! Nav dzirdēts, ka tāds būtu skaļi uzdots. Tātad ministri pilnīgi atklāti un nekaunīgi pagrūda zem sitiena peramos zēnus! Tas, laikam, iespējams tikai nekaunīgi un savtīgi pārvaldītajā Latvijā!
30.marts, 11:06 Atbildēt
uups
Nu man pāri nekas nav nodarīts:))
30.marts, 11:12 Atbildēt
IInta
www.dailymail.co.uk/..ds-clots-people.html

Ka tik nav otrādi - varbūt tieši ar vakcīnām tiek nodarīts tas kaitējums sabiedribai? Izraēla kādi jau pret Faizeru iesniedza prasību Hāgā, [iesaucot Nirnbergu, ka nav atļauts eksperimnetēt ar cilvēkiem, un un te arī k'ada infa par AstruZeneca, kura jau no sākta gala pateica, ka neuznemas nekādu atbild'ibu. Atbilīibu taču uzeņmas visi "nopot'eti" paši, pirms tam parkstoties par nezin ko... Nedomāju, ka ļauj tik ilgu laiku tur iepazīties ar visu no a līdz z sarakstīto.... Pamata zupa taču tajās visās viena un tā pati ar vietējām modifikācijām un tikai.
Tā kā 'šis ir tas kārtējais gadījums, kad "labāk septiņreiz mērīt un tad tikai griezt".
30.marts, 11:13 Atbildēt
QQeen
Tulīt valdības ""sargi"" sāks brēkt par labo vakcīnu.... Lai kā sekas redzēs tik pēc pārs gadiem..
30.marts, 13:31 Atbildēt
VValdības sargs
Kovida dabūt asins recekļus ir daudz lielāka iespēja, nu kādas 6400 reizes lielāka, protams ne visi saslims, bet ja pieskaitam saslimšanas iespēju tad trombu risks nepotējoties tā pat sanāk 30 reizes lielāks kā potējoties. Samazini savu trombu risku un potējies! :)
30.marts, 14:22 Atbildēt
JJāskatās globālāk
Tiesībsargs izsakās inteliģenti un saudzējoši, kaut gan būtu jāaprēķina, cik cilvēku dzīvības zaudētas šo vakcīnu neesamības dēļ jeb šo dažu amatpersonu ļaunprtātīgas rīcības rezultātā. Ar vienu atvainošanos, ko steigā Viņķele nokopēja no Merķeles atvainošanās tautai par Lieldienu ierobežojumiem, ar to nepietiek.
30.marts, 12:23 Atbildēt
NNīrnberga
globalais genocīds uzņem apgriezienus
30.marts, 12:34 Atbildēt
CCita Inta
Ja pašai vai pašam nav savas galvas, tad copy paste kaut kādus apšaubāmus faktus un degradēt vakcināciju, tas vienkārši liecina par tavu aprobežotību.
30.marts, 12:40 Atbildēt
BBaiba
Tā Inta , kas te publicē kaut kādus www.dailymail.co.uk/..ds-clots-people.html, ir faktiski persona, kura nomelno mūsu valsti.
30.marts, 12:43 Atbildēt
llabais
Ko tur vairs meklet , ka vienmer musu valsti nav vainigo, spilgts piemers Zolitudes tragedija, atrada vienu grekazi, parejie vainigie kuriem bija jasez, staiga smejas,ko tiesasiet, ka nav ko tiesat, un nebus, cik ilgi meklesiet vainigos ,covids sen bus beidzies. KARINA kungam sen jau vajadzeja atrast vainigos, bet vins nemekle ,mekle tikai cik saslimusi ,nomirusi, un katru dienu doma ka, butu ja,butu,un vis stav uz ,vietas. Si murgaina ,nenoteiktiba, katru dienu klausas Prevoscikovu,ko vins tur doma sava pauri,it ka tikai visi mirtu no covid, ka nebutu citas slimibas ,ka vezis ,sen jau tada nav,utt, ir tikai covids, valdibai cita nav ko darit ka ,nonemties ar covid ,Labak lai ,Karins doma ka izvest valsti ,no sis krizes. Driz velesanas un Karins visu pametis.
30.marts, 12:49 Atbildēt
EEsmeralda
es tā pārdomāju, kāpēc nevarēja ziedod 100 vakcīnas mūsu 100 muļķiem un lsi strādā normāli nevis attālināti, bet nē mājās taĉu labāk debilais parlaments speciāli tas tiek tā darīts lai nestradatu kvalitativi
30.marts, 13:12 Atbildēt
BBet
Bārbijai tas bardaks Saeimā ļoti patīk !
30.marts, 14:56 Atbildēt
DDdn
Kāds vel tic tiem degradējušajiem zaglīgajiem.... Lūdzu dievu lai tos 100 savakcinētu ar tām vakcīnām un pēc pārs gadiem varbūt kas mainīsies uz labu
30.marts, 13:25 Atbildēt
ooskars
Ir nodarits noziegums pret tautu ...Vispar , Latviju parvalda nekam nederigi tipi ...
30.marts, 14:26 Atbildēt
IInta
Kopsakarībām:
youtu.be/EaN_Mh7ViQw
30.marts, 14:29 Atbildēt
IInta
30.marts, 15:55 Atbildēt
JJāmeklē ir
Kurš meklēs?
30.marts, 14:34 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!