Bērnu vēstules Ziemassvētku vecītim aicina nosūtīt laicīgi

 
©f64.lv, Ģirts Ozoliņš

Latvijas Pasts aicina mazos Latvijas iedzīvotājus laikus nosūtīt vēstuli Ziemassvētku vecītim. Savukārt bērnu vecākus - pārliecināties, ka uz vēstules norādīta precīza saņēmēja un sūtītāja adrese, kā arī uzlīmēta atbilstošas nominālvērtības pastmarka.

Pēdējais sūtījumu piegādes datums Latvijā pirms Ziemassvētkiem ir 2020.gada 23.decembris, bet sūtījumiem Latvijas Pastā jābūt saņemtiem līdz 20.decembrim.

Latvijas mazie iedzīvotāji tiek aicināti neaizmirst nosūtīt vēstuli Ziemassvētku vecītim, bet bērnu vecākus - pārbaudīt, vai uz vēstules norādīta precīza Ziemassvētku vecīša adrese un uzlīmētas atbilstošas nominālvērtības pastmarkas.

Latvijas Ziemassvētku vecītis dzīvo Rūķupē, Pāvilostas novadā, - ar Latvijas Pasta starpniecību Ziemassvētku vecīša biroja pastkastītē tiek nogādātas visas viņam adresētās vēstules. Ja uz vēstules kā saņēmējs ir norādīts Santa Klauss vai Salatēvs, sūtījums sasniedz vecīti Somijā vai Krievijā.

Ziemassvētku vecīša adrese: Ziemassvētku vecītis Rūķupē, Ziemupes pasts, Vērgales pagasts, Pāvilostas novads, Latvija, LV-3463

Santa Klausa adrese: Santa Claus, Tähtikuja 1, 96930, Rovaniemi, Finland

Vēstuli Ziemassvētku vecītim Latvijā iespējams nosūtīt, izmantojot pastmarku ar nominālvērtību € 1,00, bet Santa Klausam Somijā un Salatēvam Krievijā - ar nominālvērtību € 1,42.

Pēdējais sūtījumu piegādes datums Latvijā pirms Ziemassvētkiem ir 2020.gada 23.decembris, bet sūtījumiem pastā jābūt saņemtiem, vēlākais, 20.decembrī. Lai Ziemassvētku apsveikumi adresātu sasniegtu laikus, aicinām to sūtīšanu neatlikt uz pēdējo brīdi!

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!