Ar smiltīm aizputinātas pieejas Ventspils pludmalei

© Dāvis Ūlands/F64

Uzlabojoties laika apstākļiem, Ventspils Komunālā pārvalde pakāpeniski sākusi Ventspils pilsētas pludmales sagatavošanas darbus vasaras sezonai, informēja Ventspils pašvaldības iestādes "Komunālā pārvalde" sabiedrisko attiecību speciāliste Sigita Znotiņa.

Viņa stāstīja, ka patlaban tiek veikti nepieciešamie sagatavošanās darbi un ir uzsākti pirmie rakšanas darbi kāpu zonā pludmalē. Šī gada silto ziemu un vējaino laika apstākļu dēļ ir sapūsts liels daudzums smilšu uz kāpas, līdz ar to aizpūšot visas ieejas pludmalei.

Vietām smilšu kārta pludmales ieejās ir uzaugusi pat par diviem metriem. Lai nodrošinātu nokļūšanu pludmalē, kā viens no svarīgākajiem šī gada darbiem ir ieeju attīrīšana, un tam šogad nepieciešams izmantot gan buldozeru smilšu stumšanai, gan ekskavatoru smilšu pārkraušanai, sacīja Znotiņa.

Pēc visu ieeju attīrīšanas tiks uzstādīti arī ieejas laipu celiņi, kā arī pakāpeniski sakārtots viss pludmales inventārs. Oficiālais peldsezonas sākums šogad ir 15.maijs un līdz tam, tiek plānots pabeigt labiekārtošanas darbus pilsētas pludmales sakārtošanai, solīja uzņēmuma pārstāve.

Latvijā

Vai ir pamats sākt rakņāties pa ārlietu ministres Baibas Bražes pagātni; cik daudz zinām par Izraēlas – Palestīnas jautājumu; vai mūsu valstij ir jācenšas savus pilsoņus iekļaut sankciju sarakstos, kādēļ ir pamats atgādināt par Pētera Avena tuvību ar Kremļa galmu, kādēļ tauta balso par “Vienotību” un kur slēpjas mūsu talantīgā jaunā paaudze – saruna ar atjaunotās neatkarīgās Latvijas ārlietu resora vadošo darbinieku, ārlietu ministres Baibas Bražes līdzgaitnieku, bijušo diplomātu, uzņēmēju Aivaru Markotu.  

Svarīgākais