Glābēji gaidāmo laikapstākļu dēļ brīdina iedzīvotājus

© Emīls Desjatņikovs/F64 Photo Agency

21.-22.-02.nakts vidū, sākot no jūras piekrastes, vēja brāzmas daudzviet sasniegs 15-18 m/s, bet no rīta jau 20-23 m/s. Dienas gaitā vēja brāzmas līdz 20-23 m/s gaidāmas teritorijas lielākajā daļā. Kurzemē un Vidzemes piekrastē vējš būs vēl spēcīgāks un sestdien priekšpusdienā brāzmās pastiprināsies līdz 25-27 m/s.

Vēja pierimšana lielākajā daļā teritorijas gaidāma naktī uz svētdienu.

VUGD Operatīvās vadības pārvalde aicina būt gataviem, ka būs nolauzti koki, nenostiprināti priekšmeti vai atlūzas var radīt bojājumus un postījumus. Iespējami elektroapgādes traucējumi

Ja vētra radījusi postījumus, kas apdraud cilvēku veselību un dzīvību, komunikācijas vai sabiedriskā transporta kustību, zvaniet uz vienoto ārkārtas palīdzības tālruņa numuru 112.

Latvijā

Finanšu ministrijas organizētās valsts budžeta izdevumu ikgadējās pārskatīšanas rezultātā uz šo gadu ietaupītie 70 tūkstoši eiro budžetā ar likumā noteiktiem izdevumiem 17,1 miljarda eiro apmērā dod priekšstatu par šogad unikālās birokrātijas mazināšanas darba grupas paredzamajiem darba rezultātiem naudas izteiksmē, kad ietaupījumi būs mazāki par taupīšanai iztērēto naudu.

Svarīgākais