Komentāri / Pētījums: Latviju gatavi aizstāvēt arī Krievijas valsts kontrolēto mediju satura patērētāji
 

18 komentāri

EEs krievu mēdijus nepatērēju
Manai dzivei krievu tv pietiek - astajebalA t.s. kuļtura
25.janvāris, 22:25 Atbildēt
AAlex
25.janvāris, 23:52 Atbildēt
TTātad ir arī gudri krievi
Jaunā krievu paaudze vairs nav bērnībā ierindas skatē aptaurēti pionieri
25.janvāris, 22:46 Atbildēt
KKartupelis ar mugurkaulu
Krievija man atgādina to briesmoni no filmas "Svešais"!!! Kamēr tas briesmonis netiks iznīcināts, pasaulei miera nebūs!!!
25.janvāris, 22:52 Atbildēt
JJRR Tolkins
Es to jau uzrakstīju pirms 70 gadiem
25.janvāris, 23:59 Atbildēt
vvisādi bez saprašanas
Krievijas mediji galvenā apspriežamā tēma ir Ukraina.No viņu runām nevar iegūt kādu pārliecību vai nostāju,var iegūt saprašanu,kā neatkarīga valsts veido savu saprašanu,kur Latvijai tas nav dots,jo ir viens no ES reģioniem.Krieviem ir tāds Solovjovs,kurš savu talantu izmanto krievu labā caur ebrejisku pieeju,man dažkārt rodas interesantas lietas pārdomām,par ebreju un krievu savstarpējo saistību.Zinot ka ebreji ir sociāli attīstīti,kur krievi ir kādi,jā,kāds tad ir īsts krievs,vai tāds vispār ir,ģenētiskums liecina par vietējo tautu pārkrievošanu,man liekas,krievs ir mākslīgs produkts,kad veidojās divas kristīgās reliģijas plūsmas,kur viena no viņām izveidoja to krievu kā hrestjaņinus,un to ebreju invāzija kopā ar kristīgās ticības plūsmu caur upēm uz eiropu,kristieši nesa sev līdzi zināšanas par valsts veidojumiem.
25.janvāris, 23:15 Atbildēt
HHehe
Nevaru īsti saprast, vai latvieši, kā to jau sen atzinuši krievi, ir ģenētiski naivi, jeb tikai par tādiem izliekas.
25.janvāris, 23:22 Atbildēt
KKas to lai zin
Man kait kā ir pie dirsas ,ko krievi ir atzinußi ,un arī nav kur to pat uzzināt
26.janvāris, 0:01 Atbildēt
ttuksnesis zaļo
Latviešiem ir tādi,kāda bija tautas saprašana pirms kristiešu invāzijas.Citām eiropas tautām nav tas dots,arī ieskaitot krievus.Vienkārši,kristieši apvieno naivos,kur latvieši nav naivi,bet ir katrs par sevi,ja latvieši būtu naivi,tad tādas latviešu valodas pārstāvji nebūtu.Latviešus nevar apvienot,jo katrs ir sava personība,apvienot var naivos kā visi,kas apvienojas kopīgas idejas pēc.Francijā kas notiek?Cilvēki,kam nav jāuztraucas par rītdienu,rīko protestus,vai latviešie ir šāda iespēja,dirnēt un pēc tam aiziet uz mājām un paēst?Kā arī visas filmas,sižets paiet,bet cilvēkam vajag gan ēst un dzert,kur cilvēkam radīsies brīvs brīdis?
25.janvāris, 23:46 Atbildēt
JJantariks un Co
Vienalga !!! Krievi nāk !!! Glājas, kas var !!! Balsojiet par mūsu tizleņu, un infantīlo Siles satura dalītāju parteju !!! Savādāk man nebūs par ko deldēt savas bikses pie Siles. Bet strādāt, tāpat kā domāt, es neprotu ! Palīgā !!! Krievi nāk !!! Un Drošības un stratēģijas centrs melo !!!
25.janvāris, 23:52 Atbildēt
KKrievi nenāk
Viņi iet .....
dirst
26.janvāris, 0:01 Atbildēt
ZZane L
Pēc pasaules bojāejas izdzīvos tikai latvieši.
26.janvāris, 0:05 Atbildēt
ŽŽurnaļuga
Tā vien liekas ka raksta autors ikdienā LIETO krievu valodu...
26.janvāris, 0:30 Atbildēt
ttā jau
švonderu ( krievu pasaule tā smird) , ka tikai garīgi slims uz turieni sagribēs................klausās viņi ietiepības pēc, jo zemāks IQ, jo ietiepīgāks, bet 'patrioti' brauc uz Rietumiem, tad viņiem tā slavenā dvēsele
26.janvāris, 4:25 Atbildēt
tto tā jau
PareizI ! Mēs, visi normālie, rimkevičveidīgie, braucam uz rietumiem. Tur sūdu stumdīšana pakaļā ir godā. Bet krievi tak nesaprot šo lielo baudu. Un mūsu diženo pediņu un lezbu cilti, nabadziņus neieredz. Protams, ka rossejā mums nav ko darīt.
26.janvāris, 4:46 Atbildēt
LLasītāja I
Nu redz, ir arī kāds cerību stariņš, arī krievu tautības cilvēku vidū ir iespēja, ka var būt domājoši, protams kritiski domājoši cilvēki, kas prot atšķirt izdomājumus no realitātes.Arī mēs skatāmies Krievijas TV mākslas un kino programmas un dažkārt skatāmies un vērtējam pasniegtos politiskos apskatus, kur viegli atlasīt melus no patiesības, jo mūsu valstī vēl ir dzīva vēsturiskā atmiņa, par ko jāpateicas mūsu vecākiem, kuri piedzīvojuši 2. pasaules karu un krievu ienākšanu Latvijā, bet par visu pārējo mēs zinām paši.
26.janvāris, 8:15 Atbildēt
TTā būs
Beidziet tak reiz kā pūdelis uz ziloni dirst!Ja Krievijai reiz apniks tā diršsana,tad te viss pajuks!Tāds Nato ir tik vien kā Bārbijas lelle!Un pirmie kas aizlaidīsies no šejienes,būs mūsu lielie dirsēji-valdība-tautai neko neziņojot,un cietīs protams-mēs-tauta,nevis lielie dirsēji!
26.janvāris, 9:17 Atbildēt
MMalēnietis
Krievijai sen viss, kas Latvijā notiek ir apnicis, bet bailes no NATO un Mūsu armijas ir tik milzīgas, ka ar spēku viņi te nenāks, tāpēc tiek likta lietā propoganda, kas, jāsaka, sen ir izgājusi no ticamības rāmjiem, tieši tāpēc arī tās paterētāji vairs tām pasakām netic.
26.janvāris, 12:07 Atbildēt