Komentāri / Kopš novembra Latvijā saule spīdējusi vidēji 2-6 stundas nedēļā
 

15 komentāri

ppurvaputns
Skaista ziema! nekas, ka tagad mazāk saules- viss pavasaris un vasara vēl priekšā! būs labi!
25.janvāris, 16:36 Atbildēt
AAdel
Pyrvaputn ka klajas pa purvu..tu gaidi pavasari
25.janvāris, 17:59 Atbildēt
AAdel
Purvaputn..man nav laika runaties..bet tu esi manas dveseles radinieks.man patik jo tu esi dabas draugs un sakarigs dzeks..driz bus pavasaris istais..un tad saziedes pavasara pyjes teces sulas un saule ripos oa zemes virsmu...cavinas..
25.janvāris, 18:06 Atbildēt
ppurvaputns
pavasaris ir skaists. man patīk visvairāk tas - agrais pirms vēl bērziem sulas sāk tecēt kad ziema beidzas un ir tās saulainās sausās dienas ar kādu grādu + un naktīs vēl salst.. nu līdz pumpuriem. Es šoziem īpaši pat negaidu pavasari man liekas, ka jau visa ziema ir kā pavasaris man šitā ziema šausmīgi patīk vienīgā atškirība ar īstu pavasari- nav putnu.... es dikti labi jūtos šitādā ziemā. braukāju ar ritenīti! man sniegpulksteņi jau zied!
26.janvāris, 1:30 Atbildēt
ppurvaputns
Skaista ziema! nekas, ka tagad mazāk saules- viss pavasaris un vasara vēl priekšā! būs labi!
25.janvāris, 16:36 Atbildēt
AAlise
Kas bus pavasara vieta ja pavasaris jau tagad ziemas vietaa..saubos vai tagad ziefleosie sniegpylksteni zidees lidz aprilim
25.janvāris, 16:39 Atbildēt
AAlise
Saulite nekur nav pazudusi..ta paslepusies piesarnotaja gaisaa...ai ka cilvekiem tas pietrukst..nogurums daba nogurums cilvekos.ziemas vairs nav.sniegaviru celsim tikai sapni..


.
25.janvāris, 16:36 Atbildēt
MMeza lauma
Jutu nogurumu..muzigaia rudens vainigs..ka gribas ziwmas baltumu un saltumu..ka gribas apsnigt pavisam baltai.ka gribas virpulot putenim lidz un iekrist baltas kupenaas...kaa smarzo sniegs un garso laadtekas.ka sniwgparslas izkust plaukstaa..ai..sis sajutas un skaistie mirkli ir zudusi...kaut februari atnaktu ziema kaut uz nedelu.
25.janvāris, 16:50 Atbildēt
ppurvaputns
kāpēc Tev nepatīk rudens? Rudens ir mans mīļākais gadalaiks! gan agrs septembra ar siltu dūmaku mežā, gan zeltlapu oktobra ar smagiem lietusmākoņiem, gan vēlais- novembra ar sīku lietu un pat baltām sniega mušām un lietiem un vējiem! ar tumšām rāmajām veļu naktīm... Rudens ir skaists! jo vecāks palieku- jo vairāk mīlu rudeni.Untad šī brīnišķā ziema- kaut kas pa vidu starp rdeni un pavasari!Mans zirgs katru dienu dzīvo pa ganībām kā vasarā!
26.janvāris, 1:35 Atbildēt
dde Soto to Adel
Jevrejkai atkal šizofrēnija? [ smiin ]
25.janvāris, 16:59 Atbildēt
AAhahaha
Jevreija anda labak uzkod zirga huju savu nacionalo edienu un neristies.a oi proteeze izkritis iedzer tableti tev tak atkal adelocka radas
25.janvāris, 17:20 Atbildēt
SSulīgā Anda to Adel
Sučka aizver savu smirdīgo muti! Visi zina ka košerētais zirga hujs ir tavs mīļākais ēdiens! Labu apetīti mavka!
25.janvāris, 17:33 Atbildēt
AAhahaha
Viemiga sucka un pideradts abas dzimtes esi tu.smirdigais zidalen.visi zin kas esi..laikam esi aizrijies ar zirga huju..uzdzer udeni..un neklepo..vis nra pec tevis smird..
25.janvāris, 17:56 Atbildēt
AAdel to purvaputns
Tu homīt purvaputn aizver beidzot savu sūda caurumu!
25.janvāris, 17:45 Atbildēt
AAdel
Komentars biha donats smirdigajai andai..de soto
25.janvāris, 17:58 Atbildēt