Komentāri / Viņķele uzskaita, kas gada laikā paveikts veselības nozarē
 

9 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

aaritmija
Personīgi pārliecinājos , ka ar veselības aprūpes pieejamību gada laikā esam krietni sliktākā stāvoklī, ja pirms vairāk kā gada EKG varēja ar ģimenes ārsta norīkojumu uztaisīt vienā dienā, tagad jāgaida nedēļa, pāris dienas jagaida, lai to pašu paveiktu par pilnu maksu!
20.janvāris 2020, 14:23 Atbildēt
MMuldētāja
Paveikts nav nekas , med pakalpojumu pieejamība nav uzlabota , med pakalpojumu tarifi , atbilstoši reālām izmaksām - nav pārskatīti , nav ārstniecības valsts standartu , lai pneimoniju Priekulē un Zilupē ārstētu pēc viena logaritma , nav izpildìts Saeimas likums , vai atcelts , par algu pielikumu , rezidentu apmācību neviens neveic , rezidenti 5 gadus tikai dežūrē un raksta vēstures , un tt , Viņķelīt , vai sakarā ar nespēju nebūtu laiks demisijai ?
20.janvāris 2020, 14:36 Atbildēt
PPilsone
Un pats nelietīgākais ir tas, ka tautas izsvītrotā atkal ielien citā ministrijā, par kuras vadīšanu nav nekādas sajēgas.
20.janvāris 2020, 14:52 Atbildēt
EEzis UK
Kā var runāt par neko ,jo nekas taču nav izdarīts! Bet valsts amatos pārsvarā ir cilvēki kas paši nav neko spējīgi darīt,viņi māk saņemt daudz tikai uz citu nopelnītas naudas.
Nomenklatūra māk ,visu tas ir neko. VID vada cilvēks ,kas pats nav nekad organizējis savu biznesu!!! Un ministre ne ārste?!
20.janvāris 2020, 15:15 Atbildēt
EEva
Ministres butaforija , tev nav kauns tădu ūdeni liet ?
20.janvāris 2020, 15:51 Atbildēt
BBille
Lai ministre pasaka cik cilvekiem ir atteiks valsts finansèjums àrstèsanai nolemjot viñus drosai nàvei naudas trùkuma dèĺ. Cik bèrniem ir atteikts lidźfinansejums smagu diagnozu gadijumà.Skaitĺus .
20.janvāris 2020, 16:12 Atbildēt
lligita
Labāk ,lai uzskaita kas nav medicīnā izdarīts.Tāpat pusgads jāgaida,kamēr tiek pie ārsta.Sačakarēta visa medicīna
20.janvāris 2020, 16:27 Atbildēt
GGuntars
Viņa ir tā paveikusi ka parasts cilvēks aptiekām iet ar līkumu. Jo medikamentus nopirkt ne katrs var.Un ja arī nopērk,tad pat komunālajiem pakalpojumiem vairs naudas nav.Ko darīt? Iet mežā un palikt pa zāļu tanti. Un arī nedrīkst kurā katrā vietā. Var dabūt nepatikšanas.
20.janvāris 2020, 17:02 Atbildēt
AAlla Borisovna
Es biju cerējusi, ka Viņķeles kundzei būs skaidrs redzējums par veidu, kā tiks finansēta medicīna. Tā vietā viņa saka, ka "panākta vienošanās par pārejas periodu līdz 2021. gadam, kura laikā tiek pārskatīta nodokļu sistēma, paredzot automātisku veselības apdrošināšanu arī speciālajā nodokļu režīmā strādājošajiem". Maz konkrētības, bet nojaušu, ka mērķis ir valsts budžets.
20.janvāris 2020, 23:10 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!