Komentāri / Grib pievilkt jostas zāļu lieltirgotājiem; diskusijas var ievilkties
 

4 komentāri

LLieltirgotājiem nav jāatsakās
Jāatsakās ir pensionāriem un invalīdiem,jo,piemēram,pat statīni,Rietumeiropā un Ziemeļvalstīs maksā 2 līdz pat 4 reizes lētāk! Bet dažas,Latvijā ražotās zāles,lētāk tiek pārdotas,ārpus Latvijas.
19.janvāris, 22:07 Atbildēt
AAr ievilkšanos jāreķinās
Vai esam jau aizmirsuši,cik gadus diskutējām par Latvijas vēstures,kā atsevišķa mācību priekšmeta ieviešanu skolās? Cik gadus diskutējām pat par progresīvā ienakuma nodokļa ieviešanu? Kategoriski pret bija gan Šķēle,gan Dombrovskis,gan Kalniete!
19.janvāris, 22:15 Atbildēt
vviesis
Lai nu kas, bet Latvijas valdība nekad nepazeminās cenas. Ne šī ne cita. Tā ir tīri privāta barotava. Ja tā nebūtu, šī sistēma sen jau būtu sakārtota.
19.janvāris, 22:29 Atbildēt
PPadomā
Par uzcenojuma % samazināšanu, ok. Cenas LT un EST līmenī - droši vien iespējamas.
Bet jūs tiešām nesaredzat lobiju - ja aptiekai jāizsniedz lētākās kompensējamās zāles, tad tie būs Indijā un citur ražoti analogi, kurus tirgo konkrēti tirgotāji. Oriģinālprodukti, kuros ieguldīti līdzekļi pētījumiem, utt. būs tutū vai arī tos nekompensēs. Man kā vidusmēra patētājam valsts grib liegt izvēles iespējas. Jebkurš arī šobrīd aptiekā var paprasīt, lai izsniedz lētāko! Nedrīkst pieņemt šādu kārtējo lobija regulu!
19.janvāris, 22:45 Atbildēt