Pāragri mūžībā aizgājis Zemessardzes pulkvežleitnants Cirsis

 
©Zemessardze

11. decembra vakarā pāragri mūžībā aizgājis Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 45. kaujas nodrošinājuma bataljona komandieris pulkvežleitnants Mareks Cirsis, ziņo Zemessardze

Pulkvežleitnants M. Cirsis dienestu Nacionālajos bruņotajos spēkos uzsāka 1995. gadā kā Nacionālās aizsardzības akadēmijas kadets un pēc absolvēšanas, līdz 2003. gadam, bijis Nacionālās aizsardzības akadēmijas Svešvalodu katedras lektors. Vēlāk līdz 2011. gadam dienestu turpināja Nacionālo bruņoto spēku Apvienotajā štābā dažādos amatos Administratīvajā departamentā un Operatīvās plānošanas departamentā. No 2012. līdz 2013. gadam pulkvežleitnants M. Cirsis bijis Zemessardzes 44. kājnieku bataljona komandieris, bet no 2013. līdz 2016. gadam veica Nodrošinājuma pavēlniecības štāba Operatīvās plānošanas pārvaldes priekšnieka pienākumus. No 2016. līdz 2019. gadam dienestu turpināja militārajā pārstāvniecībā NATO/ES Briselē.

Pulkvežleitnants M. Cirsis dienesta laikā piedalījās starptautiskajās operācijās, kā arī ir saņēmis vairākus Nacionālo bruņoto spēku, NATO un starptautisko organizāciju apbalvojumus par nopelniem dienestā.