Pieci Lietuvas pilsoņi cietuši negadījumā ceļa būvdarbu zonā Jelgavā

 
©Dmitrijs Suļžics/F64

Svētdienas vakarā Jelgavā, Loka maģistrāles un Rubeņu ceļa krustojumā, kur norisinās būvdarbi, avārijā cietuši pieci Lietuvas pilsoņi, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Arlita Dolgā.

Sākotnējā informācija liecina, ka ap plkst.18.30, iebraucot lokveida krustojumā, 1960.gadā dzimusī vadītāja ar "Mercedes Benz C200" uzbraukusi betona apmalei un transportlīdzeklis apgāzies.

Mašīnai bijusi Polijas valsts numurzīme, savukārt visi tajā esošie bijuši Lietuvas pilsoņi.

Uz slimnīcu nogādātas piecas personas. Dolgā skaidroja, ka 1990., 1957. un 1960.gadā dzimuši pasažieri no ārsta apskates atteicās. Savukārt 1966.gadā dzimušai sievietei nozīmēta ārstēšanās ambulatori, bet vadītāja ievietota ārstniecības iestādē.

Jau vēstīts, ka avārijās Rīgas reģionā svētdien cietuši 15 cilvēki, Zemgalē traumas guvuši vēl astoņi, bet Vidzemē - divi cilvēki. Līdz ar to kopumā ceļu satiksmes negadījumos cietuši 25 cilvēki.

Rīgas reģionā notikušas 70 avārijas, Zemgalē - 13, Kurzemē - deviņas, Vidzemē un Latgalē - pa septiņām.

Kopumā ceļu satiksmes jomā sastādīti 344 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 136 par ātruma pārsniegšanu, viens par agresīvu braukšanu un desmit par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā.

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!