Komentāri / Latvijas kasei iet garām desmitiem miljonu reklāmas naudas no Facebook un Google
 

8 komentāri

uute tramps
Ja ute tramps un viņa teleubagu dauņu firmeles strādā Eiropā, tad lai te arī maksā nodokļus. Pidrilas dolbanie.
8.decembris 2019, 20:26 Atbildēt
PPilsonis
Dīvaina nostāja no Ekonomikas ministrijas un VID. Publiski zināms, ka Google, Facebook, Amazon un Ebay nodokļos Eiropā nesamaksā apmēram 500 miljardus eiro gadā. Viegli aprēķināt, ka no 550 miljoniem Eiropas iedzīvotāju Latvijā ir 2 miljoni, un tātad no Latvijas šie ASV Interneta milži gada laikā nenomaksā aptuveni 1.7 miljardu. Izskatās, ka kleptokrātu partiju izveidotā Kariņa valdība apzināti atļauj nemaksāt PVN un UIN lielajām ASV Interneta korporācijām, bet Latvijas uzņēmējiem liek šos nodokļus samaksāt. Kā jau ierasts, melīga retorika un informācijas slēpšana no ierēdņiem ar nesodāmības apziņu, nevis viens likums visiem ar godīgiem spēles noteikumiem visiem reklāmas tirgus un ekomercijas dalībniekiem Latvijā. Vēl viens apliecinājums šīs politzagļu Saeimas un tās izveidotās valdības pilnīgi neglābjamai korupētībai un tajā novākušos salašņu mantrausībai.
8.decembris 2019, 20:52 Atbildēt
LLikurgs
nav tur nekādas naudas, gan pirdeļa šņukurberga(pist viņa māti visās pozās) gan gūgles nabagmāja ir nožēlojamasspiegu bodītes, starpcitu,ar cia pirdeli(gonorejas pārņemto slampeli) un citiem atkritumiem atslaukamies:)
8.decembris 2019, 21:49 Atbildēt
fffff
zaebaļi ar saviem nodokļiem, ļaujiet dzīvot mēsli
8.decembris 2019, 22:06 Atbildēt
ššaiba
Kasē nevar ienākt tas, kas nav noelnīts. Ja te kāda alkatības mocīto darboņu grupa domē te iedzīvoties, tad tas ir tāls ceļš ar nodokļu un maksājumu maiņām Tas nebūs kāte ar to akutakukaku
8.decembris 2019, 22:07 Atbildēt
dde Soto
Ai ai ai, treknajiem šņukuriem iet garām tērējama nauda
9.decembris 2019, 0:06 Atbildēt
PPag pag
Varbūt sākumā nevajadzēja norakstīt valstij tos parādus, kurus VID norakstīja Dzintaram, Iļjam Gerčikovam - kroplim, kas 9.maijā "Dzintara" reklāmās bija iekļāvis koloradosu lentas. FB un Google VID rociņas pa īsām, jo nav raduši miljonus izdauzīt no mazākām blaktēm, kuri gadiem var bez mantas aprakstīšanas ar miljonu parādiem turpināt biznesu, aiztiek tikai planktonu.
9.decembris 2019, 4:07 Atbildēt
ssobibors
Kāda jēga no tiem Izmirātā iekasētajiem nodokļiem. Korumpētā merdokrātija tapat nospers.
9.decembris 2019, 6:10 Atbildēt