Komentāri / Bēgļiem jā, ieguldītājiem nē
 

16 komentāri

LLasītāja I
Nav pateikts par kādiem bēgļiem iet runa, vai par tiem, kurus iedala ES ar savu bīstamību, vai par cilvēkiem, kuriem tieši patvērums ir vajadzīgs, arī uzturēšanās atļauju pārdošana, ar ieguldījumiem, arī var būt riskanta, vispirms jau vajag izvērtēt visus riska faktorus, un vai mūsu maz skaitliskā DP varēs tikt galā ar politiķu ''demokrātiskajām pieejām'' šajos jautājumos.
4.decembris 2019, 11:30 Atbildēt
ppurvaputns
Mums- Tautai vieni ir tieši tikpat maz vajadzīgi un patīkami kā otri Tās bija varturu spēlītes. un Eiropija šiem sadeva pa nagiem. Un pareizi darīja! iedomājieties kaut kādi vecmāmiņas pārdevēji atraduši ka bez vergiem un prostittām vēl ko var pārdot , pie tam par labu naudu- uzturēšanās atļaujas! pie tam derīgas visā impērijā! viņi - latatejas varturi vienkārši bojā tirgu! Eiropidari paši varētu tādas tirgot! un naudu likt svās kabatās.....
4.decembris 2019, 11:47 Atbildēt
ppurvaputneli rusdauneli
tev utainais rusdebil nav savas tautas, No Krievijas tu rusdebilā rusnacistu uts esi aizbēdzis, bet Latvijai tu rusdebilā ateja esi ienaidnieks.
8.decembris 2019, 20:49 Atbildēt
IInta
Naudas vergi... Un pēc tam jālauza galva, kā visus tos savilktos te svešos politkorekti un pie tam vēl demokrātiski pareizi nosaukt arī. Paši gan to vārdu sev izdomājuši: "latvijci" būšot. Pladies par info - to skolēnu brīvpusdienu sākumu; apmēram skan un rezultāti tāpat kā... tie paši ienākumi no "privatizācijas" - pie sociālā, t.i. pensijfonda.
4.decembris 2019, 13:28 Atbildēt
PPēteris Krīgers
Arni Kluini, Tu varētu man piezvanīt, jo atrast Tavas koordinates nav iespējams, un es Tev pastāstītu, kas ir tā mistiskā EESK un kā pareizi skan tās "uzbrēciens" Latvijai. Nemaz nezināju, ka žurnālistam ir tik grūti atvērt EESK mājas lapu un noskaidrot patiesību!
4.decembris 2019, 13:43 Atbildēt
mmajors fon Bēms
Krīgera kungs, ja kāds arnis kluinis nevar izpildīt vienkāršu darbību, kā Jūsu nosauktā, tad tikai tāpēc, ka viņš pats to nevēlas. Piemēram, manā kartotēkā (kura gan neeksistē uz papīra, bet tikai prātā), šis arnis kluinis figurē kā sen izgaismots putiniešu propagandists. Ja nepiekrītat manam vērtējumam - palasiet vēl citus šī frukta rakstus un izdariet savus secinājumus.
8.decembris 2019, 20:54 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Sorosa prostitūtam visi godīgi cilvēki liekas kā putiniešu propagandisti.
9.decembris 2019, 23:08 Atbildēt
DDzo
Atdodot savu neatkaribu bez cinas Briselei un Vashingtonai, nenaakas cereet uz particibu un mierigu dzivi..Buferzona taapeec ir buferzona, ka tajaa nedziivo paartikushi un laimiigi cilveeki. Taadi jau nav manipuleejami un iebaidaami.. Buferzona ir izdedzinataa zeme- tur nav tranziita, naudas pluusmu un biznesa, tikai ferma, kur Rietumi audzee sev straadniekus uz pashu straadnieku reekina..Labs bizness, kungi.,.Amerikaani savaaca finanses, iedzina mus sankcijaas un spieda sabojaat attieciibas ar Krieviju, kas noliks uz nulleem visu tranziitu..Varbuut bads atdariis baalelinu acis un apskaidros praatus, lai saprastu , kur ierakushies istie ienaidnieki..
4.decembris 2019, 14:20 Atbildēt
IInta
Patlaban jau arī dala aizkulisēs tās ietekmes sfēras - Londonā, NATO samitā.
Pēc tam būs jauns Bāzeles/ jaunās Bābeles (?) naudas likums un jauna "Jalta", iespējams,vēl arī.
4.decembris 2019, 15:39 Atbildēt
mmajors fon Bēms
1. Rusdebilā rusnacistu uts, tu vari nosaukt kaut vai vienu piemēru, kad viens valdnieks būtu atdevis savu teritoriju pretiniekam kā ietekmes sfēru? 2. Un ja nu, piemēram, Čērčils, kuram torīt būtu trāpījies sūdīgs cigārs - nu tā gadītos, arī rietumos paretam taisa brāķi - sliktā garastāvoklī sakliegtu uz Staļinu un pavēlētu pist nahuj no visām teritorijām, kas atrodas rietumos no PSRS robezas uz 939. gada 16. septembri, vai tu debilā mauka domā, ka Staļins, bailēs trīcēdams un biksēs mīzdams, 24 stundu laikā izpildītu Čērčila pavēli un vel apjautāties, vai nevajag atkāpties aiz līnijas Arhangeļska - Volga pēc hitleriešu plāna "Barbarosa", debilā putiniešu pīzda tu?
8.decembris 2019, 21:15 Atbildēt
rrusdebilajai utij
1. Nauda ir katras valsts vai, sliktākajā gadījumā ekonomiskā bloka kompetencē, ja šis bloks lieto kopīgu naudu. 2. Rusdebilie rusdauņi ar savu rusdebilpļutku par jaltām tikai smīdina latviešus. jūs rusdebili palasiet latviešu komentārus un pavēliet saviem troļļiem nelietot pavisam rusdauniskus rusmelus.
8.decembris 2019, 20:47 Atbildēt
mmajors fom Bēms
Rusdebilajai rusnacistu utij ar palamu ''dzo''. 1. Pat oficiālā padomju propaganda nerusdebilkbvekšķēja, ka ES vai ASV cilvēki dzīvotu slikti. 2. Un nerusdebilkvekšķēja ne par kādām ''buferzonām'' VFR, vai, piemēram, Rietumberlīnē, kas bija komunistu ielenkta un kurai amerikāņi neko daudz nebūtu palīdzējuši kara gaījumā. Vienkārši nepaspētu. Bet tu rusdebil te rusdauniski rusdebilkvekšķi par kaut kādām ''buferzonām'' Eiropā. Un, rusdebil, ja tev nihuja nepatīk Latvija, nahuj tu nepis mājās, bet, ja patīk, nahuj tu te steni kā mauka zem klienta? 3. Attiecības, rusdebilā rusnacidtu uts, sabojāja rusdebili, iebrūkot Ukrainā. Ja tu, rusdauni, nesaskati problēmu rusdebilu iebrukumā, tad es nihuja nesaskatu problēmu sankcijās pret rusdebiliem. 4. Arī huligāns par kautiņa sākumu uzskata brīdi, kad dabūjis pizdjuļej no fiziska darba strādnieka vai sportista, bet nihuja nav spējīgs saprast, ka pats ar savu huligānošanu bijis kautiņa sācējs. Varbūt jūs rusdebilie rusatkritumi tomēr pavērtējiet savas darbības un atbildiet paši sev, PAR KO jūs ienīst, PAR KO sankcijas utt. Kamēr to nekādi negribēsiet - pasaules acīs paliksiet utis, atkritumi, pabiras utt. utt.
8.decembris 2019, 21:09 Atbildēt
vvinta
tāda ir šīs valdības politika.... ja vien to haotisko plosīšanos un grauš;anu par kaut kādu politiku var saukt
4.decembris 2019, 22:14 Atbildēt
KKurmītis
Latviju neiznīcinās Krievija bet gan nodevēji !
5.decembris 2019, 18:38 Atbildēt
ddaunis huinis
Rusdebilais rusnacistelis daunis huinis rusdebilkvekšķ atkal.

1. Neviens nesaka bēgļiem jā un arī paši bēgļi nealkst pēc Latvijas un es viņus atbalstu, nevelcieties pie mums, te nav labklājības valsts, meklējiet to citur. 2. Par ''ieguldītājiem'' - kas tad viņi ir, investori vai bēgļi no turīgā gala? Neviens investors nevienos laikos nav prasījis atļauju palikt valstī, kur ieguldījis naudu, normāls investors var ieguldīt kaut 100 valstīs, bet palikt savā - ar mūsdienu sakaru tehnoloģijām viņš var mierīgi no Austrālijas vadīt firmu, piemēram, Urugvajā. Vai jebkur citur. 3. Daunis huinis ir izgaismots rusnacistu rusdebilšovmenis, un vispār snaiperis, kas nemaina pozīcijas, jau ir nelaiķis :D 4. Daunis huinis vai nu patiešām nezina vai ir saņēmis metodičku tēlot pilnīgu dauni, bet pret uzturēšanās atļauju pirkšanu iebilst ne tikai latvieši.
8.decembris 2019, 20:45 Atbildēt
mmajors fon Bēms
Labums no rusbuzinessmanu ievākšanās Latvijā? 1. Šie rusinvestoreļi tāpat nedod nekādu labumu. 2. Tikai ievazā Latvijā rusbandīteļu ''tikumus'' NUJEVO NAHUJ un 3. nedod Dievs, vēl sāks te šaut cits citu, bet lode ir muļķe (c) Aleksandrs Suvorovs un var tikpat labi trāpīt jums, par ko es īpaši neskumšu - mīnus viens putleriešu propagandons, bet ja nu trāpa normālam cilvēkam?
8.decembris 2019, 20:59 Atbildēt