Komentāri / Kariņš: Starp mediķu algām diemžēl ir liela nevienlīdzība
 

11 komentāri

RRaimonds
Kankariņ ... tā lielākā nevienlīdzība ir starp bomžveidīgo Latviju .. kura medicīnai dod tikai 3% no IK ....ja citas Eiropas valstis tai pat laikā medicīnai atvēl 6% - 7% no IK ...
Nokārto šo jautājumu civilizēti Kankariņ ...un automātiski pazudīs tā atalgojumu starpība starp ārstiem ....
6.novembris 2019, 10:22 Atbildēt
mmja
Medicīnā miljonus var bāzt kā caurā spainī, līdz māsiņām un sanitāriem allaž nonāk tikai viegls naudas aromāts. Vai šoreiz būs savādāk? Vai labāk paēdis dakteris labāk dakterēs?
6.novembris 2019, 10:25 Atbildēt
MMāte Tereze
Tas tapec ka latvijā vidu nosaka un komande pid arasti un kampēji !
6.novembris 2019, 10:29 Atbildēt
AAksioma
Ja nevienlīdzība, tas nenozīmē, ka visi vienādi izglītoti, visi vienādi strādā. Kurš mācījies, kurš vairāk strādā, kurš ir zinātņu doktors, tas arī vairāk saņem. Neviens neliedz mediķiem vairāk strādāt, izglītoties un saņemt vairāk. Tie streiki parāda, ka protam nevis domāt, kā vairāk nopelnīt, bet tikai stāvēt ar pastieptu roku.
6.novembris 2019, 10:40 Atbildēt
JJuris
Tā ir mūsu sabiedrības uzbūve. Pensionāri, it sevišķi laucinieki, kas saņem šodien 100 eiriķu ''+'' ''-'' pie pensijas pielika zem 10 eiriķiem, bet lielākām pensijām šis cipars krietni savādāks, tikai nevajag runāt par nodokļu nemaksāšanu, jo tai laikā savu saražoto zemnieks spiests bija atdot par melnajām kapeikām uzpircējiem un strādāt gadu desmitiem bez brīvdienām un atvaļinājumiem. Un nekas nemainīsies arī ar medicīnu, skolotājiem. Ne velti saka, kam ir, tam tiek dots, kam nav, no tā tiek ņemts.
6.novembris 2019, 10:50 Atbildēt
LLeo
Kariņ, ministram jābūt profesionālim , nevis Saeimas vēlēšanu caurkritušai Viņķelei !
6.novembris 2019, 11:34 Atbildēt
PPilsone
Te nu noteikti par neprofesionālismu un jāprasa demisija.
7.novembris 2019, 10:10 Atbildēt
ĀĀrā nekas neiznāk
Kur tad paliek ministrijas ierēdņos liktās piemaksas un prēmijas?
8.novembris 2019, 0:35 Atbildēt
ĀĀrā nekas neiznāk
Kur tad paliek ministrijas ierēdņos liktās piemaksas un prēmijas?
8.novembris 2019, 0:44 Atbildēt
DDīvaini gan
Šo milzīgo starpību starp mediķu algām joprojām nav pamanījušas ne Čakša,ne Viņķele?!
8.novembris 2019, 0:46 Atbildēt
AAksiomai
"Tāpat kā politikā,arī medicīnā ir oligarhi,kas neļauj jauniem cilvēkiem tikt uz augšu un mērķtiecīgi attīstīties pašiem labākajiem katrā nozarē,piektdien publicētā intervijā"Latvijas Avīzē" norādīja veselības ministra Jura Bārzdiņa ārštata padomnieks,Teksasas universitātes asociētais profesors Uģis Gruntmanis.Viņš pauda viedokli,ka Eiropas un pasaules kontekstā nav saprotams,kā cilvēks,kas vada universitāti,vienlaikus vada universitātes un slimnīcas klīniku,ir pilna laika profesors un par katru no šiem darbiem saņem algu pilnā apjomā."Tam būtu jāmainās.Katrs no šiem darbiem būtu jādara cilvēkam,kas tam spēj veltīt visus 100%,tikai tad lietas būtiski uzlabotos",sacīja veselības ministra padomnieks." Skat."Gruntmanis:arī medicīnā ir oligarhi",tvnet.lv,2011.gada 15.jūlijā.
8.novembris 2019, 1:03 Atbildēt