Komentāri / Žagars atklāj sīkākas detaļas, kāpēc aktieri izteikuši neuzticību Džilindžeram
 

24 komentāri

SStrupceļš
Dailes aktieri pārmet Dž.Dž., ka viņš domājot par peļņu. Aktuālajā intervijā pats atzīst, ka Cēsu koncertzāli vairs nevarot piepildīt. Tirgus pārblīvēts. Bet to jau bija jāsaprot, kad cēla un cēla vienu koncertzāli pēc otras, bet Rīgu atstāja bez. Ko domāja Kultūras ministre? Ko nozīmē visas zāles uzturēt, kas jau tagad tukšojas? Tāda ir kultūras stratēģija Latvijā? Vēl tikai AB dambis pietrūka...
9.oktobris 2019, 12:05 Atbildēt
GGregs
Brīnos par Žagara iestāšanos pret Džili. Lai nu kam, bet Žagarkalna īpašniekam būtu jāsaprot, ka biznesam ir jānes peļņa. Tāpat tas ir ar Dailes teātri, kamēr tas ir komercteātris, nevis valsts finansēts teātris. Lielo mākslu nevar likt izrāžu pamatā, ja aktieri vēlas saņemt algu. JRT ir izņēmums, jo tam paveicies ar režisoru Alvi Hermani. Bet ģēniji apkārt nemētājas! Ka tikai Skrastinam &Co vēl nenākas lūgt Džili atpakaļ.
Bet par koncertzāli Dailes teātrī Žagaru atbalstu. Lieliska ideja, daudz labāka nekā marginālais AB dambja projekts!
9.oktobris 2019, 12:07 Atbildēt
ppatiesībā
Dailei 40% dod valsts,tāpēc nav īsti "komercteātris"
9.oktobris 2019, 17:26 Atbildēt
ppensionēta aktrise Ženija Irbe
Dailes budžetā 40% INVESTĒ valsts, tāpēc, ka Daile skaitās valsts KAPITĀLsabiedrība!
13.oktobris 2019, 18:15 Atbildēt
nneko jau nepasaka butibā
tā bija klasiska rēzijas intriga, skrastiņš izpilditājs, pārejie lidzskrejeji. pat savas pretenzijas aktieri nespēja noformulēt. jo vienā teikumā bļāva ka vajag finansiālus panākumus, kamer jau nākamajā bļāva ka pilna zāle un izpārdotas biļetes ir slikti. vajag tik lielo mākslu ko spēlē pustukšā zālē. piesauc ka drāmas teātris nedrikst nodarboties ar tingeltangeļiem, kamer es vienmervisos laikos atceros ka tingeltangeļi bijuši un dzilim ar to nebija ne vismazākā sakara. rēzija vienkārši neapmierināta ka vairs nav superzvaigzne/primadonna, netiek studetas izrādes kas piemerotas viņai, un ši grib redzet dzilindzera vietā sev paklausigu marioneti.
9.oktobris 2019, 12:21 Atbildēt
NNū Kolupa
Nu ja visas aktrises, caur gultu izlaistas, var arī atkāpties. Nav taču Džindžileram vairs tāda potence , ka jaunībā.
9.oktobris 2019, 13:58 Atbildēt
aatej nost
nu, pietiek vienreiz te pletēt, vienalga gandrīz jau visa Latvija zina, ko kurienes kājas aug. Atliek novēlēt vienīgi nenormālu radošumu un ārprātīgu māksliniecisko kvalitāti...ha
9.oktobris 2019, 15:25 Atbildēt
aabsurda teātris
Sorosa vēmekļus pretīgi skatīties,minoritātes un tvaicenes klienti vien to apmeklē
9.oktobris 2019, 15:42 Atbildēt
aabsolūtā degradācija
Bijusī iekšlietu ministre un viesnīcas "Hotel Roma" vadītāja Linda Mūrniece sociālajā tīklā Facebook publicējusi fotogrāfiju, kurā redzama kopā ar slaveno latviešu aktieri Ģirtu Ķesteri.Linda Mūrniece ir latviešu, uzņēmēja, žurnāliste, iekšlietu darbiniece un politiķe, bijusī aizsardzības ministre un iekšlietu ministre. Bijusi arī vairāku Saeimu deputāte, pārstāvēja partiju "Vienotība" (iepriekš "Jaunais laiks").
KAS VĒL VIŅA IR???
9.oktobris 2019, 15:46 Atbildēt
ttolerantā izcilība
Kivičs grāmatu autors ))
9.oktobris 2019, 15:48 Atbildēt
LLeo
Kas ir Kivičs?
10.oktobris 2019, 16:42 Atbildēt
FFinks
Emma Mūrniece – kas viņa ir?
9.oktobris 2019, 15:54 Atbildēt
kkadi pasaules nieki
nodarbina jusu pratus! dzilindzeri, zhagari, visadas zavarotushkas...Re kur Turcija iebruka Ziemeljsirija un vova berzee plaukstinjas...nu ko ies sabiedrotajiem paligaa? Vanga teica taa: vel nav kritusi Sirija, kad kritis Sirija gaidat 3.Pasaules karu un tad degs visa zemeslode. Radibas peraas kaut kados pasaulogos niekos, bet te 3.p.karsh uz deguna!
9.oktobris 2019, 17:14 Atbildēt
uun veel
to Emmu janosit laicigi! Ko tu kurva jebiijies pa visiem portaliem,mauka taada! Zobus izsist un pakart sausaa berzaa aiz pizdas, lai varnas izknab tev visu pezhu,satana iemiesojums.
9.oktobris 2019, 17:16 Atbildēt
uun veel
ko jus to Zavarotnnjiku baazhat visur un visos portaalos, vampiri energijas. Man personigi uzdirst tadam krievenem, kas trako pa zemes virsu ar visiem hormoniem. Uz ko gaja, to dabuuja!viss! Apnicis, kaa atver, vai izrakstija, vai dienas skaitiitas, vai paralizeeta! Nahuj jus visus ar saviem veezhiem. Vezis ir slimiba, par grekiem un beidziet kaukt!
9.oktobris 2019, 17:19 Atbildēt
ddindžerlindžers
ha ha ha ... jentelmanis atradies. visi zin, kura keža to traci uztaisiija
9.oktobris 2019, 19:05 Atbildēt
ŽŽurks
Es atceros, kā Žagars iesmēja, kad patrāpījās pāris neveiksmīgu izrāžu un teātra vadība raizējās, kā lai iziet no situācijas un finansiāli galus kopā, jo viņš jau ne par ko neatbild, par to lai domā citi. Tad jau nav ko brīnīties, ka pārstāja rēķināties ar aktieriem. Ja mākslinieciskā vadītāja problēmas bija tikai viņa problēmas, tad arī aktieru problēmas ir tikai viņu pašu problēmas.
9.oktobris 2019, 19:55 Atbildēt
VViedoklis
Komentārs Dienā (Anna)
Sašaurināt līdera lomu līdz personīgam atskaites punktam,- te iemesls varētu būt tas, ka šobrīd kultūras cilvēki LV100 ietekmē un naudas ietekmē ir pārvērtušies par "sistēmas cilvēkiem", par daļu no LV "establišmenta". Tātad kino, teātra, mūzikas cilvēki saņem pasūtījumus galvenokārt no valsts, valsts to visu apmaksā un viņiem nav sasaistes ar LV dzīves realitāti un LV reālajiem nodokļu maksātājiem. Valsts kultūra tiek dotēta no budžeta , kuru veido citi cilvēki ar citu dzīves realitāti- milzīgais nodokļu slogs, dzīves dārdzība, darbaspēka trūkums un citas tās lietas, ko Kultūras cilvēki nejūt. Divas realitātes. Vieni- drusku nieres taukos ( te runa iet par vadošo personālu), otri to visu apmaksā. Līderi, kuriem viss kārtībā...)
10.oktobris 2019, 9:00 Atbildēt
PPumpuriņš
Par tuvredzību un plānā galdiņa urbšanu jau liecina tas, ka papriekš bija jāsameklē jauns mākslinieciskais vadītājs un tad tikai jārunā publiski. Tagad varēs ilgi un dikti ņemties paši savā sulā. Nav jau jābūt pašnāvniekam, pietiks ar mazohistu.
10.oktobris 2019, 9:41 Atbildēt
DDiskusija
08.10.2019. TV24 Preses klubā P.Timrots raidījuma beigās - par koncertzāles vietu Rīgā. Noskatieties. Vai tās nav pārmērības? Un, vai par to nav beidzot jādiskutē? Dzīvojam nepārtrauktos svētkos, dziedam, lēkājam... Kāpēc par simtgades iztērēto naudu nav nopietnu diskusiju?
10.oktobris 2019, 10:28 Atbildēt
TTedix
Kādas diskusijas var būt tautai, ja tā ,nospiesta uz ceļiem, zin tik lēkāt ar pliku pakaļu. Gribam celt kultūras līmeni, bet paši sūdos dzīvojam un korumpantus gaisā ceļam.
10.oktobris 2019, 16:49 Atbildēt
ppenzionēta aktrise Ženija Irbe
"Dzīvojam nepārtrauktos svētkos; dziedam, lēkājam..." - - - Tieši tā, jo die's ir uzklausījis mūsu lūgsnu: Kur latvju meitas zied, Kur latvju dēli dzied, LAID MŪS TUR LAIMĒ DIET!
13.oktobris 2019, 18:22 Atbildēt
SSistēma
Dailes līderaktieri nesaprot, kāpēc Džilindžers raizējās par peļņu. LTDS klusē. Bez problēmām.
Lieckalniņa atminas, ka laikā, kad vēl strādājusi teātra štatā, nav izpratusi citu mākslinieku viedokļus par štata sistēmu teātros. Tolaik drošība, ko sniedz regulāri ienākumi un sociālās garantijas, šķituši kā pašsaprotamas pamatnepieciešamības mākslinieka darba nodrošināšanai.
“Tagad, no malas skatoties tos visus procesus, es saprotu, ka īstenībā diemžēl šī sistēma - es neaicinu, ka jālikvidē -, bet viņa ir tāds padomju laika pārpalikums,” atzīst Lieckalniņa.
Viņa uzskata - štata sistēmā, ja aktierim nav konkurences vai iespringuma, jo ar teātri noslēgts beztermiņa līgums, pastāv risks, ka zūd arī darba kvalitāte. (Kultūršoks)
14.oktobris 2019, 7:14 Atbildēt
MMelānija
Nu nebija tas kungs vairs skatāms,izrādes nekādes,kāda tur peļņa varēja būt,laaiks mainīt teātra vadību.
10.oktobris 2019, 16:12 Atbildēt