Komentāri / Latvijā startējusi trešā "velkamistu" kampaņa migrācijas atbalstam
 

92 komentāri

IInta
Nja, dižais Āfrikas lietu ministrs EU - pašmāju Piebalgs laikam sūdīgi savus pienākumus pildījis.. Jebsu otrādi - parāk labi, ja reiz visa Āfrika tagad uz EU raujas židu progas ietvaros balto EU kalifātu taisīt. Galvas arī uz pleciem vēl kādiem ir palikušas tur - varnešu topā vai arī nav? Sorosam un co tajā cilvēktirdzniecības biznesā jau vienmēr pašmāju sosrosieši-welcomist`i labi izpalīgi un ja vēl nauda ir, kuru "apgūt".... Quo vadis, idioti? Nepietiek jau ar miljonu ordas imigrantu no varenplašās, kurus tas pats sorosietis no Kluba-21, LC un vēl tik neznokurienes ne, kurš tagad ;par "nopelniem" ticis ielikts prezidenta amatā, savulaik te atstāja - laikam jau tiem pašiem "sjaldi un valdi" kašķiem, ka tik židiem visur un viss o.k. un sava tā ierasto krāsaino migrantu pasaule vispakārt.
:(
4.oktobris 2019, 11:18 Atbildēt
kkaa jaatiecas pret migrantiem
dzivas shausmas! Savejos izdzen ekonomiskaja trimdaa un tagad Welkomisti/ lasi komunistu valdiba/ pienjems un maksas melndirshiem pabalstus un tie vairosies ka tarakni Latvija?! Dievs,kur tu esi? Atpesti mus no komunistu varas! Buuvesiet vinjiem musulmanju "baznicas"? Satanistiem melnajiem,kuri negrib staraadat un pluucas jau savaa zeme no 2011.gada. Cik sugu ir tur Sirija? Ko vinji nevara sadalit sava zemee? Vinji neatzist Jezu Kristu, tas noziime, ka vinji visi pieder velnam!
4.oktobris 2019, 11:28 Atbildēt
MMežabrālis
Lai jūs nolādeti velnkamistu maitas ! Nevariet iztikt bez nelnām p pelēm brauciet uz afriku un sukajiet tur ! Kas jums traucē to darīt ? Tapat variet sūtij savu naudiņu so slaistu laimigas parazitēšanas nodrošināšanai ! Cik jus islammilu planckas esiet aizsūtijušas šiem parazītiem , kapēc ,laikā kad latvijā visam pietrūkst naudas , minimalais garantetais minimums 50e vel javelk iekša slaisti un slepkavas , mums nepietiek ar to kas jatru dienu notiek pašnavnieciskajā gejropā , nekādus idlamistus ,nekādus melnos ! Lindas ,baibas un tamlidzigas slampas lai brauc uz islamistu un pērtiķu zemem ,lai tur srādā un baro šos parazitus ! Mēs ,mežabrāli necinijamies par melnu latviju !
4.oktobris 2019, 11:28 Atbildēt
YYes
VVF arī esot bēgusi. Kādēļ VVF ar māti vispār bija kaut kur jābēg? Ja visi būtu bēguši, tad Latvija būtu palikusi tukša un šodien neviens par tādu Latviju un latviešiem pat neatcerētos. Te ienāktu dzīvot tikai migranti un sauktu šo zemi par rōģinu. Tāpēc jau Kārlis U. teica - palieciet savās vietās! Protams, līdz kamēr ar varu un viltu neaizved prom. Un arī tad pastāv iespēja atgriezties. 1949. gada deportācijās bija procentu kvotas katrai t.s. "republikai", un ja tiešām VVF bija plānots izvest (kas maz ticams!), tad viņas vietā izveda citu meitenīti. Bet daudzi jo daudzi, bēgot uz rietumiem, tika nogremdēti jūrā vai sabombardēti uz ceļiem... Līdzīgi bija 1. pasaules karā, kad Krievijas plašumos bezjēdzīgi bojā aizgāja, tautai pazuda simti tūkstoši Kurzemes bēgļi. Bet mājās palicēji palika dzīvi un pēc kara varēja atjaunot kara postījumus.
4.oktobris 2019, 11:47 Atbildēt
NNormunds Grostiņš
Centra partija kopā ar vācu AFD stingri iestājas pret imigrāciju un terorismu.
4.oktobris 2019, 11:52 Atbildēt
SSulīgā Anda PAR bēgļu uzņemšanu
Man nav nekas pret šiem bēgļiem. Lai brauc uz latviju jo vietas te ir pietiekami daudz. Latviešu sievietes varēs papildināt genofondu ar musulmaņu vaisliniekiem... Es labprāt aprecētu smuku melnīti! :)
4.oktobris 2019, 11:57 Atbildēt
SSmaids
:)DDD Savaldzini Abu Meri - šis jau divas latvietes aplaimoja, tās gan ir tikai oficiāli zināmās.:)DDD
4.oktobris 2019, 16:00 Atbildēt
ppwg
Humānisti var mīlēt bēgļus, bet ne uz citu cilvēku rēķina. Es un daudzi mani līdzcilvēki esam smagi strādājuši, lai nopelnītu to, kas mums pieder. Mums nav absolūti nekāda pienākuma sevis nopelnīto kādam pilnībā vai daļēji atdot. Šī mana un citu cilvēku izvēle ir jāciena. Tieši tāpat kā tam nabaga bēglim (vai ekonomiskajam migrantam, nav svarīgi) ir tiesības uz izglītību, cilvēktiesībām utt., arī man un citiem ir tiesības uz to, ko mēs esam sasnieguši un kas pieder mums. Bēgļa tiesības uz viņa nenopelnīto jebkurā gadījumā ir mazākas par manām tiesībām uz to, ko es esmu nopelnījis. Ja es esmu labsirdīgs, es varu padalīties, bet tas nav un nekad nebūs mans pienākums. Tas, kurš apelējot pie morāles, reliģiskām vai vispārcilvēcīgām vērtībām gribēs man pierādīt, ka ir gan pienākums, lai vispirms padomā par demokrātiju un cilvēku tiesību vienlīdzību.
4.oktobris 2019, 12:12 Atbildēt
SSulīgā Anda ir dusmīga
Aizveriet mutes naida pilnie cilvēciņi ! Kāpēc anglijā un īrijā latviešu sievietes masveidā precās ar musulmaņiem? Tāpēc ka viņi nav dzērāji kā latviešu pļēguri un pie reizes ir arī izcili mīlnieki... Nav labāka vīra par dāsnu musulmani kas savu sieviņu sargās un mīlēs... Un nekad nepametīs vienu pašu ar bērniņu kā latviešu kuiļi kam ģimenes vērtības ir svešas.
4.oktobris 2019, 12:31 Atbildēt
SSmaids
Jā, mūsu pašu musulmanis Abu Meri spilgts piemērs taviem vārdiem.:)DDDD
4.oktobris 2019, 15:58 Atbildēt
RRobs
Lindu pisejs
4.oktobris 2019, 16:22 Atbildēt
jjanka
kĀ TAD! Bet no laivām Vidusjūrā pirmās izmet meitenes un sievietes,lai večiem drošāka plostošana!
5.oktobris 2019, 1:41 Atbildēt
ssmīns
Stulbs raksts un pārsvarā tikpat stulbi komentāri pie tā.
4.oktobris 2019, 12:54 Atbildēt
gghd
NEADEKVĀTI daudz miljoni eiro par mistiskiem pakalpojumiem - dīvaini no sākuma dod naudu un tad piemeklē ko par to varētu izdarīt. Valstiski pareizi būtu izvirzīt konkrētus veicamus darbus un tiem tad arī piešķirt naudu. Patreiz no tiem daudziem miljoniem dažus mierīgi var novirzīt skolotājiem vai dakteriem.
4.oktobris 2019, 13:16 Atbildēt
LLasītāja I
Tas ir apbrīnojami stulbi vēlēties uzņemt savā valstī pasaules staigātājus, kuri negrib pat strādāt, cik tad ES spēs viņus uzturēt, lai ANO visus sūta mājās, pašiem savu sliņķu pietiek.
4.oktobris 2019, 13:27 Atbildēt
ggdhf
Apgriestais rasisms kur tagat cietēji ir baltādainie. Tagat melnajam ir bail pateikt ne, jo ko par to padomās cilvēktiesības. Bet ja tu nelegāli ieceļosi kādā ārpus ES valstī tad tevi izmetīs atpakaļ bez garām ceremonijām.
Un vēl jāsāk beidzot nošķirt ekanomiskos no kara bēgļiem. Kara bēgļiem jāpalīdz, bet ekanomiskajiem ir jāatgriežas savā dzimtenē un pašiem tā jāmaina un neviss uzskatīt ka tas ir ES pienākums.
4.oktobris 2019, 13:36 Atbildēt
gglābjas kas var
4.oktobris 2019, 13:28 Atbildēt
JJNS
Ja itālijai ir problēmas nosargāt savus krastus, tad pārējām ES dalībvalstīm būtu pienākums nosūtīt savus torpēdu kuterus palīgā.
4.oktobris 2019, 13:29 Atbildēt
ggribu pieteikties
kur apmāca welcommēšanas speciālistus?
4.oktobris 2019, 13:34 Atbildēt
MMans vārds
Lai tu inese vaivare degtu elles ugunis ,lai taviem berniem galvas nogrieztu islamistu galvu griezeji un izvarotaji ,nodevība ir liels greks un civilizētās valstīs par to pienakas naves sods ,pat trumpis liek šaut uz robežpārkapejiem , slapsti bez melniem brauc uz āfriku pretekle , tava nodeviba ir balstita uz alkatibu ,naudu ,naudu ,naudu ...
4.oktobris 2019, 13:40 Atbildēt
ZZane L
Latvija vēl no krievu okupantiem nav atbrīvota!
4.oktobris 2019, 14:10 Atbildēt
AAbsolūti nekādas loģikas
Eiropa ir tikai viens no pieciem kontinentiem,ja neskaitām Antarktīdu.Pie tam pat pats mazākais un blīvi apdzīvots! Tāpēc UNHCP viennozīmīgi ir Jāreklamē un jāatbalsta ar vēl lielāku sparu Āfrikas un Āzijas miljoniem migrantu pārvietošanu uz šo pašu kontinentu bezgalīgajiem mazapdzīvotajiem,auglīgajiem plašumiem,nevis jākoncentrē viņus visus nelielajā Eiropas teritorijā,destabilizējot Eiropas valstu ekonomiku,palielinot noziedzības līmeni,izplatot terorismu,veidojot reliģiskas nesaskaņas un neiecietību pret atšķirīgām ticībām un turpinot slīcināt tūkstošiem migrantu Vidusjūrā!!
4.oktobris 2019, 14:36 Atbildēt
ppar galveno
Kurš dod tos 6,8ļimoni?
cik ļimonus onka vēl varētu iedot Latvijas medicīnai,izglītībai? prasiet, pa galvu jau nesitīs ))
4.oktobris 2019, 14:44 Atbildēt
ssekele and zagarine
Cipules kundze jums ātrajai palīdzībai trūkst..........
4.oktobris 2019, 14:53 Atbildēt
KKiš miš ar rozīnēm nav vajadzīgs
Āfrikai ir jāuzņem Āfrikas migranti un Āzijai ir jāuzņem Āzijas migranti!
4.oktobris 2019, 14:54 Atbildēt
AAr ko tad nodarbojas ĀVO
Vai tad par migrantiem no dažām Āfrikas valstīm nebūtu jārūpējas Āfrikas valstu organizācijai,kurā sastāv visas Āfrikas valstis,izņemot vienīgi Maroku! Vai viņus Vidusjūrā jau noslīkušie tūkstošiem afrikāņu nemaz neuztrauc? Vai arī mums ir vajadzīgs vēl Ebolas vīruss,ce-ce mušas un tie sīkie malārijas odi?
4.oktobris 2019, 15:03 Atbildēt