Komentāri / Latvijā startējusi trešā "velkamistu" kampaņa migrācijas atbalstam
 

92 komentāri

ppatriots
Latviešiem vajadzētu idenficēt sorosītu kangarus un izstumt tos no sabiedrības! Bēdīgi ir tas, ka nabagmājā uzrodas daudzi, kas grib iedzīvoties iznīcinot paši savu valsti!
4.oktobris 2019, 6:38 Atbildēt
oolegs golovciks
Izstumt vajag LEVITU,KARINJU,Elerti un veel virkni Sorosa maaslu,K.Streipu ieskaitot...
4.oktobris 2019, 17:11 Atbildēt
vvispār
Utopija. Visu migrantu mērķis ir Vācija, Francija, UK, Skandināvija. Pie mums nogādātie migranti bēg prom. Ja kāds velkamists vēlas tikt pie vieglas peļņas, tad neatšķiras no migrantu kontrabandistiem.
4.oktobris 2019, 6:42 Atbildēt
EEzis UK
Zini kā sauc sievietes ,kas ar mieru par naudu gulēt ar jebkuru vīrieti? Tieši tādi paši cilvēki veido šo akciju Latvijā,tas nekas ka nekas nesanāks ,viņi savu naudu nopelnīs.
Tikuši Uk šie cilvēki arī nestrādā ,tirgo narkotikas utt.
4.oktobris 2019, 10:19 Atbildēt
vvarbūt
nesaprati,bet velkamistus interesē nauda,kura pavada bēgļus un cipari ir iespaidīgi (atradīsi textā).
4.oktobris 2019, 11:15 Atbildēt
IIslamizācijai nē
Maitas ,paraziti ,lindu pisēji ! Vacaties uz savu mīļoto dzimteni mums savu salašņu pietiek !
4.oktobris 2019, 7:25 Atbildēt
EEses
Jau trīsdesmit gadus paši sev rokam kapu, jāpaaicina palīgi, neiet tik ātri kā gribētos.
4.oktobris 2019, 7:32 Atbildēt
pplebejs
Nevis 30,bet gan tikai 13g. kopš ,,jaunais laiks,,un Vaira ,,parakstīja,,vienošanos ar mērgļiem un Kalvīti izsmēja ,par (drošibas likuma pieņemšanu,kas protams aizsargāja valsti)-Tad kas šo kapu rok?
4.oktobris 2019, 8:57 Atbildēt
vvispār
Kalvīša likumam bija pavisam cits nodoms + tajā laikā bēgļu nebija, ja neskaita okupācijas laika "atbrīvotājus": D
4.oktobris 2019, 11:53 Atbildēt
ddggf
Latviesi ir tikai 63%, pie varas esošie palīdzēs samazināt vēl vairāk
5.oktobris 2019, 19:14 Atbildēt
mmans vārds
Jebkurš(!!!!!) lopiņš sargā savu teritoriju, dabā tā iekārtots. Svešie tiek patriekti vai nogalēti, bet ja izrādās stiprāki, paņem teritoriju sev. Bezgalīgie kari ļautiņu starpā rāda, ka šī suga neatšķiras no pārējiem lopiņiem. Kā velkamistus var vērtēt no šāda skatpunkta?
4.oktobris 2019, 7:40 Atbildēt
NNāves ēnā
Velkamisti ir izdzimteņi ,tualetes tārpi kuriem nav neka svēta ,nav majas sajutas ,piederibas savai tautai tie gatavi tevu un māti apmainīt pret naudu ,vini ir latvijas ienaidnieki , gribi palidzēt slaistiem suti viniem savu naudu ,brauc pie viņiem un strāda viņu vietā nevelc latvija citiem uz kakla , cik šadus parazitus baro latvijas nodeveji straujuma un kozlovskis ?
4.oktobris 2019, 12:08 Atbildēt
OOtto
Kāda attieksme un cilvekmilestiba var but pret salašņām kuri pastrādajusi krimibalnozieumus sava zemē lien citās valstīs parazitet ,tas ir noziegums salidzinat 2 pasaules kara begļus ar šiem smerdeļiem , nesaprotu ,kāpec blusainie plušķi un kucites nekad nestasta to kā tos pasus latviesu begļys sagaidija pasaule ,ka nodrosinaja viņu laimigu parazitēšanu , kāpec siem slaistiem viss gatavs ! Klausijos vuenu raidijuma kur viena blusaina kucite stāstija cik grūti atrast dzivokli siem parazitiem , latvijas nodeveji ,gribiet glabt sis dzivniekus no asv un nato bumbam sameklejiet tiem jauku majiņu ,skaistā vieta plašaja Latgalē , lasiet avizes ,pat veseli ciemati stav tukši , lai dzivo ,strādā ,pelna naudu un tad brauc uz Rīgu pirkt dzivokļus un jahtas , šitas velnkāmistu baibas un lindas var braukt viniem lidzi ,mazgat kajas ,apaksbikses ,kert blusas un laizīt ,nevajag uzspiest parazitus va .lstij
4.oktobris 2019, 8:02 Atbildēt
vvice
Vēl viens veids kā izpļakarēt nodokļu maksātāju naudu!
Debīlie salašņas!
Vienlaicīgi Latvijā dzīvo ģimenes ar ienākumiem zem iztikas minimuma, vēža slimnieki netiek pie ārsta, u.t.t.
Velkamisti - jauna deģenerācijas forma (cieši saistīta ar akūtu izglītības trūkumu).
4.oktobris 2019, 8:08 Atbildēt
SSecinājums
Velkamisti ir tikai vēl viena patērētāju sabiedrības daļa. Galvenais moto: nauda nesmird, vienalga, kā pie tās tiek, lai tikai personīgais labums ir nodrošināts!
4.oktobris 2019, 11:12 Atbildēt
ppaskatoties
,ka naudu dala SIF /sabiedrības integrācijas fonds/nepārsteidz fakts,kāpēc tur lauzās nacionālais Parādnieks.
4.oktobris 2019, 11:21 Atbildēt
vvice
Konstruktīvs priekšlikums visiem salašņām: doties kā prīvprātīgajiem uz migrantu mītnes zemi/vietu/valsti un TUR uzlabot dzīves apstākļus (tādejādi veicot tieši to pašu funkcoju + risinot problēmu pēc būtības).
4.oktobris 2019, 8:14 Atbildēt
dde Soto
neviens no 1945+ gadu nelegaajajiem imigrantiem Latvijaa ne par ko neveelas dotoes uz savu maaaatushku uzlabot dziives apstaakljus... [ smiin ]
4.oktobris 2019, 8:27 Atbildēt
tto de soto
Iekšējā migrācija tavā un manā matuškā bij legāla, bet no ārējiem migrantiem to droši sargāja dzīves līmenis un robežsargi. Vai ta' neatceries, idiot? [ smiin ]
4.oktobris 2019, 8:34 Atbildēt
VVēsturiska uzziņa
Interesanti, kā uz šo Tavu priekšlikumu reaģētu Vīķe-Freiberga, kura arī savulaik bija tāda pati "salašņa". Nu un vēl tur vairāki desmiti tūkstošu, kuri tieši tāpat kā šie "salašņas" bēga no kara. Tajā skaitā pašreizējā premjera vecāki.

P.S. Varbūt citreiz padomā pirms ļaujies virtuālai caurejai?
4.oktobris 2019, 8:59 Atbildēt
ggatis
Patrioti cīnijās kurzemē mira sibīrijā,bet no savas dzimtenes nebēga.Veltīgi piesauci lames meklētājus.Pašlaik Latvija ir (bija) neatkarīga valsts no kuras tevis piesaukto pēcteču darbības rezultātā tauta bēg, bez kara,jo piesaukto pēcteči māk tikai zagt un iznīcināt.
4.oktobris 2019, 13:52 Atbildēt
SSecinājums
Bēga nevis no kara, bet jau 1940/41. ,piedzīvotajām krievu zvērībām pret pamatnāciju!
4.oktobris 2019, 11:15 Atbildēt
UUga
Izlasi par vācu okupāciju 1941-1945 gadam un viņu plāniem pret Latviju.
4.oktobris 2019, 11:54 Atbildēt
vvice
Vēsturiskajai caurejai!
Apskaties cik (vēsturiski) ir II pasaules kara darbības teritorija!
Kādēļ bēgot no kara (retākais no ekonomisko laimes mekētāju pārvietošanās iemesliem) migrants dodas nevis uz tuvāko drošo teritoriju/valsti (lielākajā daļā Āfrikas valstu nav kara, tāpat Saūda Arābijā, Indijā u.t.t.)?
P.s. Tīri vēsturiskai skaidrībai, kādēļ VVF par savu mītnes zemi neizvēlējās Maroku?
4.oktobris 2019, 9:58 Atbildēt
mmja
Vai tad VVF bija tik jauna, ka viņai bija teikšana, kur dzīvot?

Latvija uzņēma bēgļus - arī ebreju migrantus, kas glābās no reālām vajāšanām bez kaut kāda īpaša statusa piešķiršanas līdz pat WW2 sākumam. Kaut kā salīdzināt mūsdienu migrantus ar bēgļiem patiešām nav nekādu iemeslu.

Stāsta ka krievu troļļi patvērumu no pundura Krievijas arī atdraduši Latvijā...
4.oktobris 2019, 14:17 Atbildēt
FFinansisc
Smieklīgākais tajā Kamala Amilas kampaņā ir tas, ka pēc plakāta varētu domāt, ka Latvijā ir desmiti vai simti uzņēmumu, kuros strādā bēgļi un viņi tiek kaut kā diskriminēti. Bet patiesībā tādi uzņēmumi ir uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi, turklāt viņus neviens nediskriminē. Šajā pasākumā nevajadzētu saskatīt neko citu kā vien kāda izveicīga cilvēka (cilvēku grupas) ideju par to, kā iebāzt sev kabatā Eiropas naudu. Viss! Nemeklējiet tur politiku vai kādus zemūdens akmeņus! Ar velkomismu tam nav nekā kopīga, prasta Eiropas muļķošana ar vēlmi nopelnīt vieglu naudu.
4.oktobris 2019, 8:34 Atbildēt
aaaa
Tieši tā!
4.oktobris 2019, 9:52 Atbildēt
mmeh
Jauki ka beidzot Latvijā domā kā integrēt miljonu ar migrantiem no PSRS laikiem... ANO tādām lietām arī naudu dod?
4.oktobris 2019, 8:58 Atbildēt
ttā no malas
Parazīti organismā arī dzīvo un vairojas vidē kur ir viņiem labvēlīgi apstākļi.
4.oktobris 2019, 8:59 Atbildēt
SSidlu
Šitā kampaņa arī neveiksies, jo ja politiķi nav gatavi atmest vietējiem grūtdieņiem treknāku kaulu minimālo algu, pensiju un pabalstu veidā, diez vai viņi bez eiropas naudas metīsies uzņemt svešos. Parafrazējot teicienu - izsalkušais paēdušo nesaprot, bet kampaņu noteikti organizē ne tie nabadzīgākie sabiedrības slāņi, kuri atruduši iiespēju tikt arī pie papildus desas savai sviestmaizei.
4.oktobris 2019, 9:02 Atbildēt
kkagans
Nolādētā pederastu-boļševiku banda !
4.oktobris 2019, 9:03 Atbildēt
vvārds
Legāla tirgošanās ar vergiem. Kāds par to saņems smuku eironaudu un no sabiedrības acīm pazudīs. Sīrijā karš beidzies, lai tie pasaules vazaņķi atgriežas mājās, mums pietiek savējo.
4.oktobris 2019, 9:15 Atbildēt
ppremium
Ja vīrusam nav savlaicīgas pretdarbības - tas izplatās!
Latvijai (valsts ar vislielāko pieredzi vīrusu apkarošanā) varētu būt noteicošās/veto tiesības par vīrusa izplatīšanos reģionā, arī tādās mazapdzīvotās zemēs (valsts iedzīvotāji/ valsts platība) kā Norvēģija, Zviedrija, Somija!
Savlaicīga profilakse ļauj uzturēt apkārtējo vidi dzīvei draudzīgu un "zaļu"!
4.oktobris 2019, 9:43 Atbildēt
FFff
Nošaut visus parazītus
4.oktobris 2019, 10:08 Atbildēt
AABC
Reiz bija Godmaņilze. Šeptējas un lika parakstus uz lietvedības papīriem. Kad nauda izbeidzās, ātri nozuda. Šī kampaņa arī ātri izplēnēs kā dūmi gaisā ...
Vēl kas - cik esmu saskāries ar ''studentiem'', tad viņu sapņu zeme ir Vācija ...
Kamēr Latvijā būs minimālais atalgojums 430'' kas ir neatbilstošs atalgojums dzīves dārdzībai, dārgi īres dzīvokļi, nekas ''sosrosītiem'' neizdosies. Šī antireklāma nostrādā daudz labāk par rasismu ...
4.oktobris 2019, 10:08 Atbildēt
KKursis
Šo naudu vajadzēja iedot medicīnai. Velkamistiem pie ārsta arī jāiet. Tukša nevakadzīga kampaņa. Vērsta pret latviešiem. Ar saukli aizvietosim latvieti ar āfrikāni.
4.oktobris 2019, 10:15 Atbildēt
BBBC
Īsāk izsakoties, katram iezemietim būs jāizrāda ''cilvēcība'' - jāuzņem savās mājās pa kustonītim no Āfrikas ... īres dzīvokļi dārgi: divistabu dzīvoklī dzīvo 4-5 melnas galvas!
4.oktobris 2019, 10:24 Atbildēt
KKATOLIS
jūdu toru palasi -LAI DIEVS TEVI SVĒTĪTU-- pret sveštautieti kas dzīvo tavos vārtos izturies kā pret sevi --- ---neapspied sveštautieti .... pat pret lopu kas tavus labības kūļus min izturies kā pret sevi ((neliec tam strādāt kad pašam sabats ,, un tev pat purnu tādam lopam nebūs aizsiet ....))
4.oktobris 2019, 11:12 Atbildēt
MMuļķu zemē
Latvijā slēdzam skolas, mediķu algām nav naudas, bet NAUDA NELEGĀLO MIGRANTU IEPLUDINŠANAS REKLĀMAI IR.
4.oktobris 2019, 10:36 Atbildēt