Komentāri / Aptauja: 80% Latvijas aktīvo jauniešu atzīst, ka gribētu uzlabot savus ēšanas paradumus
 

3 komentāri

MManga
Bet tas antibiotikas ir taja vistas un cukas.galjas lielas razotnes baro tikai kombikormu....tiesi otradi arsti iesaka sarkano galu maz lietot uzturaa..labak lietojiet puena produktus paksaugus darzenus auglus..mazak atras uzkodas cipsus pusfabrikatus.pepsikolu.gatavojiet majas salatus variet zupad.mazak ediet kukass un miltu edienus..tie ir neveseligi..ja uzturs ir loti neveseligs veerojot jauniesus daudziem liekais svars.
2.oktobris 2019, 19:19 Atbildēt
SSulīgā Anda
Agrāk skolā riju picas un koņčas tonnām. Mani dažreiz pat sāka apsaukāt par tauklodīti... Bet Andiņa neapvainojās. Andiņa izauga par lielu un sulīgu meitenīti un visiem saviem apsaukātājiem iespļāvu sejā. Viņi tagad nav nekas bet Andiņa dzīvo karalisku dzīvi jo interneta dīva sulīgā Anda TO ir pelnījusi. Tāpēc mīļie jaunieši, ēdiet visu to kas jums kārojas un neklausiet viltus padomdevējos.
2.oktobris 2019, 19:28 Atbildēt
PPrincess
No picam un kukam parvertisieties par belasiem..un knapi tuntulosiet pa ielam..no koncam..smaidot pretim raudzisies sapuvusu zobu rinda..palijsiet par kemiem uz kuriem neviens virsu neskatisies un pasi sev nepatiksiet..ediet un dzivojiet veseligi.
2.oktobris 2019, 19:41 Atbildēt