Komentāri / Recepšu mamma būs aprūpēta
 

14 komentāri

vvarbut kads ieteiktu vinjai
paaicinat priesteri lai sanjemtu pastaro svetibu muuzhibai? Jeb jus tikai protat kladzinat par vinjas laicigo "slavu"? Nepratigie ....ko daris dvesele muuzhibaa, ari lieliisies ar pavaargraamatam? Vel ir laiks un Dievam vss iespejams, pat pedejaa mirklii! 98.gadi tas ir nopietnes skaitlis, jo ne kuram katram Dievs dod tadu muuzhu nodzivot. +++
20.septembris 2019, 12:02 Atbildēt
MMelānija
Kāpēc tik ironiski? Protams,ka kundze ir cienījamos gados,un ļoti jauki,ka tomēr arī pēc tā,ka tas bija lasāms internetā,kad viņai nepieciešama palīdzība,atradās dzirdīgas ausis,un kundze nebūs viena,bet siltumā un aprūpēta.Veci būsim visi,un neviens,diemžēl,nezina kāda būs katram mūža nogale.
20.septembris 2019, 13:29 Atbildēt
mmelanijai
nekas nav ironisks, ta ir shis laicigas dzives realitate.Protams, ljoti labi, ka vinju ievietoja pansionata, bet gariga aprupe noteikti vajadziga katrai dveselei jo katram no mums stav priekshaa muzhibas slieksnis. Ko teiksim Raditajam, ja nepaspejam izligt ar Vinju? Tas ta pardomam daudziem neticigajiem, jo Dievs ir zhelsirdigs, bet nevienam radijumam neko neuzspiezh. Ta ir katras radibas izvele pa kuru celju iet. Treshaa celja nav, lai kaa to censhas apgalvot lielaka dala nomaldijusos shis pasaules komfortos,kaislibas un mantkaribaa un neshkjista dzives veida piekopshana. Es nedaru nevienam ljaunu, bet liekat mani mieraa, es gribu dzivot ka farizeji, sakot "es neesmu tads ka visi citi,Kungs"!. Garigs aklums,kurlums un augstpratiba un lepnums cilvekus saista ar sataniskam saitem un vinji ir iekalti greeka vazhas velna pavadibaa. Sheit nerunaju par veco kundzi, bet visparigi par shis pasaules aktualam lietam, kas jau pasauli ir novedushas un iznicibas robezhas. Kur jus redzejushi esat, ka zakjits zakiiti kopojas mezha/ nu divi zakju puikas/? Bet redziet tads rinkeevichshiss ienjem arlietu ministra amatu un braukaa ar savu "sievu" pa arzemem! vai tas nav vajprats,ka saeima sez golubeva, kura dzivo jau 18.gadus ar sievieti... Te tiesham jabrinas, ka Dievs vel paciesh, sho radijumu izdaribas! Vel labak geji un lesbas trako pa zames virsmu ar saviem praidiem. Buutibaa vinji pat neapjedz,ka kalpo velnam ieraujot izvirtibas jaunatni, kuri nav kristieshi.Ta ka mana komentaa nav ne mazaakas ironija, bet drizak paliga sauciens uz Debesim, lai Kungs apzhelojas par pakritushajiem un palidz piecelties un saskatit shis zemes dzives isto merkji, kas ir dveseles pestishana! Amen.
20.septembris 2019, 14:27 Atbildēt
EESMAIJA
Mīļā Melānija! Tā nelaime atnāk nesaukta un paša negribēta Ar to ir jāmāk sadzīvot. Un tā var piemeklēt arī Jūsu ģimeni, vai manu, vai jebkuru. Nevajag šos cilvēkus šaustīt no visām iespējamām pusēm, tad jāsāk domāt, ka tieši Jūs esat tuvākā saistībā ar nelabo kā ar Dievu. Nedusmojiet, ka tik nesaudzīgi pateicu, bet nemācēju atrast citus vārdus. Mēs pirmām kārtām tomēr esam cilvēki...
20.septembris 2019, 19:15 Atbildēt
eemminjai
nelaimigais cilvecinj! Kadas seksualas tikshanaas tu piedaava? Kalpo citigi satanam un nevelc iekshaa citus, palaistuve! Noteikti tas nav viens cilveks, bet vesela prostitucijas firma,kura sniedz seksualus pakalpojumus. te darbs butu DP,lai painteresejas, kas ta ir par "Emmu"?
20.septembris 2019, 17:33 Atbildēt
NNejēga
Tu esi pirmais cilvēks, kurš lepojas, ka neprot gatavot, ar to arī apsveicu, stulbene!
22.septembris 2019, 20:51 Atbildēt
NNe fane
Gatavojot pēc viņas receptēm, nekad ēdiens nav izdevies. Vecā labā pavārgrāmata (laikam 1956.gada) gan ir vērtīga. Tāpat kā Burdas žurnālu receptes.
20.septembris 2019, 17:52 Atbildēt
rrekā
skumji, ka tas notika uz kāda cita rēķina, visi nevar būt slaveni
20.septembris 2019, 18:27 Atbildēt
EESMAIJA
Man gribās domāt, ka tad varbūt nav recepšu rakstītāja pie vainas. Es ar tām esmu cēlusies un gūlusies,. Tik precīzas pavārgrāmatas nemaz nav tik viegli atrast. TĀS VISAS IR LIELISKAS! Jā, arī Burdās ir labas receptes, bet internetā atrastās gan man šad tad liek vilties vai arī es pati gadu gaitā esmu šo to zaudējusi no gatavotmākas. Mana mazmeitiņa tur rosās kā pīle ūdenī un velk vienu pēc otras ārā tādus gabalus, ka esam jau kļuvuši par gardēžiem. Tad vēl - viens otrs te it kā izsaka ļaunuma pilnus pārmetumus, ka kundze turpat simts gados atrodas drošībā uz kāda cita rēķina.... Nu nevajag! Būtu jāpriecājas, ka cilvēks, lai kas viņš arī nebūtu, ir aprūpēts un drošībā. Pretēji nedrīkstētu notikt ne ar vienu cilvēku, kuram nav tuvinieku, kas par viņu rūpētos.
20.septembris 2019, 19:57 Atbildēt
CCeļinieks
Kurš aprūpētājs atteiksies no algas un kukuļiem, ziņojot, ka viņa aprūpētājam vieta sociālās aprūpes centrā?!?
20.septembris 2019, 21:41 Atbildēt
PPirktspēja
:) Bet, kas ir piesavinājies autortiesības un atlīdzību?
20.septembris 2019, 23:19 Atbildēt
UUna
Jaapaarbauda kam tika noveeleets dziivoklis,tam arii buutu jaaruupeejaas
21.septembris 2019, 7:37 Atbildēt
AAnna
lai veicas, veselība, labi cilvēki blakus
21.septembris 2019, 13:04 Atbildēt
DDace
Varbūt valstij jābeidz domāt par jaunu cietumu būvniecību un to vietā uzcelt vecīšiem jaunu, modernu pansionātu?
21.septembris 2019, 19:34 Atbildēt