Pirmdiena, 2.oktobris

redeem Ilma, Skaidris

arrow_right_alt Latvijā

Anda Čakša pārgājusi uz "Vienotību"

© Dmitrijs Suļžics/F64 Photo Agency

Partiju apvienībā JAUNĀ VIENOTĪBA ietilpstošās partijas VIENOTĪBA valde šodien vienbalsīgi lēmusi uzņemt partijas rindās Saeimas deputāti Andu Čakšu.

Arvils Ašeradens, partijas VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs: “Esmu gandarīts, ka mūsu partijai pievienojas zinoša un nozarē augstu vērtēta personība Anda Čakša. Valde ir saņēmusi apstiprinājumu, ka viņa šodien izstāsies no ZZS frakcijas un parlamentā darbosies kā neatkarīgā deputāte ciešā sadarbībā ar JAUNĀS VIENOTĪBAS frakciju, atbalstot VIENOTĪBAS vērtības un programmu.”

Kopš 13. Saeimas vēlēšanām partija VIENOTĪBA savās rindās uzņēmusi 27 jaunus biedrus.

"Augsti vērtēju pausto uzticību un izteikto piedāvājumu. Būšu pagodināta strādāt "Vienotības" komandā, īstenojot partijas programmu Latvijas izaugsmei. Mēs esam vienoti izpratnē par godīgu, atbildīgu un kompetentu politiku, mūs vieno kopīga izpratne par vērtībām, kas paustas partijas "Vienotība" vērtību deklarācijā.

Gribu atzīmēt, ka Latvijai ir svarīgi turpināt aktīvu attīstības darbu, un tam ir nepieciešama spēcīga komanda. Ar pārdomātiem likumu grozījumiem jāveicina ekonomikas attīstība, savukārt ar sabalansētu budžetu jāspēj nodrošināt visas aktuālās vajadzības - jāīsteno reģionu reforma, jāsakārto izglītības sistēma, jāstiprina tiesiskums, jāmazina sociālā nevienlīdzība, kā arī jāturpina finansējuma palielināšana veselības nozarē.

Papildus ir aktīvi jāstrādā, lai veicinātu investīciju piesaisti, gan radot aizvien labvēlīgākus nosacījumus investoriem, gan arī aktīvi komunicējot Latvijas biznesa iespējas starptautiski. Latvijā ir ļoti daudz talantīgu cilvēku, uzskatu, ka valdībai arī daudz aktīvāk jāstrādā atbalstot zinātni, mākslu un kultūru, sportu. Esam viena no Eiropas galvaspilsētām, mums ir daudz aktīvāk jāizmanto iespējas piesaistot Eiropas programmu finansējumu, kā arī jāturpina iestāties par visas Eiropas un Latvijas drošības stiprināšanu.

Es patiesi ticu, ka Latvija ir iespēju zeme, vienlaikus tas ir ikviena ministra, ikviena Saeimas deputāta, ikviena valsts darbinieka un ikviena iedzīvotāja uzdevums gan šīs iespējas veicināt, gan arī izmantot," savā paziņojumā min Anda Čakša.

Kā ziņots, Čakša izstājusies no Latvijas Zaļās partijas (LZP), sākotnēji solot turpināt darbu Zaļo un zemnieku (ZZS) frakcijā, kas parlamentā strādā opozīcijā.