Mikroautobuss Rīgā uz gājēju pārejas notriec sievieti [papildināts]

 
©Emīls Desjatņikovs/F64

Šodien slimnīcā Rīgā tika nogādāta sieviete, kuru uz gājēju pārejas notriekusi automašīna, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Viņa norādīja, ka NMPD izsaukumu saņēma ap plkst.9.

Skujiņa skaidroja, ka notriektā sieviete bijusi pie samaņas un stabilā stāvokli, vienlaikus mediķi aizdomās par galvas un muguras traumām nogādāja cietušo slimnīcā.

Valsts policijā norādīja, ka sākotnējā informācija liecina, ka Rīgā, Nometņu ielā, mikroautobuss "Mercedes-Benz" uzbraucis gājējai - 27 gadus vecai sievietei, kura nogādāta medicīnas iestādē. Policija patlaban vēl skaidro notikušā apstākļus.

Kā aģentūru LETA informēja pilnsabiedrības "Rīgas mikroautobusu satiksme" sabiedrisko attiecību speciāliste Maija Lazdiņa, negadījumā iesaistīts uzņēmuma transportlīdzeklis, un pagaidām tiekot skaidroti notikušā apstākļi. Lazdiņa informēja, ka no mikroautobusa šofera pieprasīts paskaidrojums, pēc kura saņemšanas uzņēmums varēs sniegt komentāru par notikušo.

Lazdiņa informēja, ka "Rīgas mikroautobusu satiksmes" 263.maršruta minibusa vadītājs uz neregulējamas gājēju pārejas ar labā sāna spoguli aizķēra gājēju. Pēc negadījuma vadītājs izsauca neatliekamo medicīnisko palīdzību un policiju.

Pēc minibusa vadītāja sacītā, viņš centies izvairīties no sadursmes, griežot stūri pa kreisi, taču gājēju pāreja ir atdalīta ar "drošības saliņu", kas ierobežo manevrēšanas iespējas. Patlaban mikroautobusa vadītājs ir atstādināts no darba pienākumiem līdz brīdim, kamēr tiks noskaidroti visi negadījuma apstākļi. Uzņēmums segs visus izdevumus cietušajai personai, kas saistīti ar ārstēšanos.