Miris "VEF Radiotehnika RRR" padomes priekšsēdētājs Eduards Maļejevs

 
©Vladislavs Proškins/ F64 Photo Agency

Šā gada 9.jūlijā 81 gada vecumā miris akustisko sistēmu ražotājas AS "VEF Radiotehnika RRR" padomes priekšsēdētājs un akcionārs Eduards Maļejevs, teikts uzņēmuma paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".

Maļejevs ir bijis ilggadīgais "VEF Radiotehnika RRR" valdes priekšsēdētājs, bet kopš 2018.gada bija uzņēmuma padomes priekšsēdētājs.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, Maļejevs "VEF Radiotehnika RRR" valdes priekšsēdētāja amatā strādāja kopš 1998.gada. Maļejevam piederēja 29,1% "VEF Radiotehnika RRR" akciju.

Uzņēmuma padomē turpina strādāt padomes priekšsēdētāja vietnieks Inārs Kļaviņš un padomes locekļi Mārtiņš Perts, Genādijs Hotejevs un Vjačeslavs Mihailovins.

"VEF Radiotehnika RRR" šogad pirmajā ceturksnī strādāja ar 20 350 eiro apgrozījumu, kas ir 4,9 reizes mazāk nekā pērn attiecīgajā periodā, kā arī kompānija cieta zaudējumus 20 013 eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš.

Pērn uzņēmums strādāja ar 154 291 eiro apgrozījumu, kas ir 5,1 reizi mazāk nekā 2017.gadā, savukārt kompānijas zaudējumi bija 15 516 eiro pretēji peļņai gadu iepriekš.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka atbilstoši 2019.gada 30.aprīlī akcionāru pieņemtajam lēmumam "VEF Radiotehnika RRR" mainīs nosaukumu uz "VEF audio".

"VEF Radiotehnikas RRR" akcijas kotē "Nasdaq Riga" otrajā sarakstā.