Komentāri / Kariņš: Latvija spēj izpildīt visas "Moneyval" rekomendācijas
 

23 komentāri

ppepe
Piekariņš gatavs nolikt Latviju vēža pozā pēc pirmā saimnieku uzbrēciena? Vai mums vajadzīgs tāds premjers ,kas raustās un trīc kā puņķis uz drāts? Domāju ka nē!
13.jūnijs, 8:36 Atbildēt
ppurvaputns
mums neviens no šiem ASV ieceltajām marionetēm nav vajadzīgs.! tikai vairums to vēl nesaprot. kad sapratīs, tad Tauta šitos visus ar visiem viņu kucēniem uz dakšām pacels.
13.jūnijs, 8:43 Atbildēt
pputinososs
Mums troļļu fermā satraukums, ka Latvijā vairs nevarēs mazgāt netīro Krievijas naudu un cauri laist Kima Čenuna raķešiegādes darījumus. :((
13.jūnijs, 10:57 Atbildēt
LLauki
Kad sapratīs Latvijas jau nebūs... būs viss par vēlu... Latvijā vairs nav iedzīvotāju, kas spētu spriest normāli, ievēl lielākos Latvijas tautas kangarus un pēc tam vaimanā...
13.jūnijs, 10:21 Atbildēt
ppurvaputns
man liekas, ka jau ir par vēlu. nav vairs nekādas Latvijas ir izmirāts- ES kolonija ar tiešo fakingtonas marionetes- vanckariņa pārvaldi.
normālie ir prom. ir palikuši veči, dzērāji,un valstiskie parazīti, kas sargā varu un vēlē to un par to tiem ir atļauts parazitēt uz Tautai nolaupītajiem nodokļiem un nodevām. te viss ir beidzies.
13.jūnijs, 10:26 Atbildēt
ppurvaputns
Mans Kremļa saimnieks liek man riet uz Vašingtonām katru dienu. :(
13.jūnijs, 11:01 Atbildēt
ppurvaputns
rākom šitā teritorija jau tika nolikta 1940. gada vasarā. tā kopš tā laika arī nav pacēlusies..... tikai ar katru gadu arvien vairāk pagriež dirsu uz Rietumu pusi. lai saimniekiem ērtāk drātēt.
13.jūnijs, 9:01 Atbildēt
ppurvaputns
Mans saimnieks liek man rakstīt par dirsām un drātēšanu, un par to es saņemu 85 rubļus!
13.jūnijs, 11:02 Atbildēt
ppurvaputns
tava latateja ,vanckariņ, tiešām spēj un izpilda visu ko tavi saimnieki tev un viņai liek. mēs - Tauta,ienīstam jūs abus! un īpaši par to jūsu abu tieksmi kalpot. Nolādētā, nelaimīgā vergu pārvaldītā teritorija
13.jūnijs, 8:41 Atbildēt
ppareizais
Jenkij! Beidz muldēt! Par tautu padomā!
13.jūnijs, 8:49 Atbildēt
llielvalsts
Latviju droši var ierindot rekordistu topā kā reformu lielvalsti.Nebeidzamā reformu valsts no kuras 'aiz'reformēti' 1/3 iedzīvotāji.Katra nākamā valdība 'remontē' iepriekšējās valdības sastrādāto,bet mainoties valdībām,galvenais ir neaizmirst atgādināt par ' iepriekšējā darba turpinājumu'.Saki vēl,ka bāleliņiem švaki ar humora izjūtu.
13.jūnijs, 9:24 Atbildēt
DDraugs
Balsosim pa karinu .Ja tauta debila tad ievèl sev lîdzigus.
13.jūnijs, 9:46 Atbildēt
RRama
Nu mums taču ir pakļaušanās pieredze 700 gadu vāciešiem un 50 krieviem , tas jau ir genos..
13.jūnijs, 9:47 Atbildēt
TTeletūbijs
kādēļ mēsls var lemt par valsts nakotni?
13.jūnijs, 9:53 Atbildēt
DDraugs
700 gadu atpakaļ tãda Vãcija nebija,ari krievi nebija
13.jūnijs, 10:16 Atbildēt
ppurvaputns
toties latatejieši - vergi un līdēji bija jau toreiz! pastaļi- dirslaižas.
13.jūnijs, 10:24 Atbildēt
KKurmītis
Man liekas ka latvija karekla un citu latvijas ienaidnieku vadibā ir spejiga uz visu ,pat tevu un māti aizvest uz mežu ...
13.jūnijs, 10:30 Atbildēt
ppurvaputns
ja samaksās- tad noteikti.
'' latvietis- viņš ir ar stingru politisko mugurkaulu, bet citādi ielīdīs kur vien vajadzēs....'' citāts no A'. Griguļa romāna'' Kad lietus un vēji sitas logā''
13.jūnijs, 10:33 Atbildēt
ppurvaputns
to, ka saeima noraida dāvanas krievžīdiem komentēt nedrīkst... tāda ir tā jūsu latatejas ģermokrātija. dēļ tās bija vērts krāsotās - dziesmotās'' revolūcijas'' CIA vadībā taisīt!
13.jūnijs, 10:30 Atbildēt
DDonalds
Ko 2015 gadā darīja toreizējais premjers Dombrovskis un finanšu ministrs Reirs, kad pienāca pirmie signāli no ASV un Eiropas Padomes Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas pasākumu novērtēšanas ekspertu komitejas jeb "Moneyval" par banku darbības pārkāpumiem????? Nu jā, Dombrovskim bija jākārto sava B portfelītis savas ģimenes parādu pārkreditēšanai apmēram 1.1 miljona EIRO apmērā, bet ko darīja Reirs...…...Tie paši rukši tagad sēž pie siles un meklē vainīgos pie finanšu krīzes Latvijā....un veic nepārdomātas represijas pret latviešu tautu.
13.jūnijs, 10:34 Atbildēt
AABC
Manuprāt, šī ''valdība'' kritīs ...
13.jūnijs, 10:54 Atbildēt
LLudis
Tad jau viss vienkārši - izpildiet
13.jūnijs, 13:17 Atbildēt
ZZane L
Tad kur ir problēmas?? Varbūt paliksim stāvus bagāti?
13.jūnijs, 16:53 Atbildēt