Komentāri / Ar sarkasmu analizē prokuroru sagādātos pierādījumus t.s. Lemberga lietā
 

15 komentāri

nnu protams
Nu protams, ka valsts nodevas samaksa Uzņēmumu reģistram neko nepierāda, jo Lembergs taču ir plaši pazīstams izsūtā'mais puišelis, kuram vajag tik uzšvilpt un viņš tūlīt aizskries kur vajadzēs un samaksās.
29.maijs 2019, 6:45 Atbildēt
KKankariņa Grīnbergs
Sakiet lūdzu ,vai konfekšu papīrini nav iesniegti tiesā ka lemberga vainas pierādijumi , varbut ir ari kāds izlietots pampers? 20 gadu laikā jau varēja sagādat tik svarigus pierādijumus !
29.maijs 2019, 6:47 Atbildēt
AAr sarkasmu arī sēdēs
Nebūs tik vientuļi kamerā
29.maijs 2019, 10:16 Atbildēt
PPlombe
:) Jebjurš dokuments un lieta tiesas procesā ir pierādījums. "Vainas vai ne vainas". Trieciet to advokātu ratā.
29.maijs 2019, 6:52 Atbildēt
llibertārietis
visi ''Lemberga lietas'[ sējumi' pierada tikai prātiņu un realoitātes izjūtu zaudējušo prokuroreļu diagnozes -- veselu buķeti no F-diagnožu kolorītā saraksta --- (ISLGIET TAČU TOS sabiedrībai bīstamos PROKUROREĻUS SLEGTĀS PSIHIATRISKAJĀs KLĪNIKĀš -- aiz atslēgas , pie labas pieskatīšanas un pie stiprām zālītēm ((ļl ķīmija tagad ir laba )) --- un tiesnešoien vietu līdz mūša galam ''muļku pansionātos "" rezervējiiet ......... stulbums ir lipīgs --- pēc šada gara ""procesa"" neizbēgama prof. --. nepiemērotība .......... ar gartantiju --
29.maijs 2019, 8:22 Atbildēt
ZZuzee
Tak aivars varetu pieprasit pabeigt lietas lidz 01.07.19.....un miers cik var gumiju stiept....TAD JA NAV PAR KO SATRAUKTIES TIESA...NAV KO TO ARI BEZGALIGI VILKT
29.maijs 2019, 6:58 Atbildēt
llibertārietis
Jebjurš dokuments un lieta tiesas procesā ir pierādījums tad un tikai tad ja attiecaas tieši uz apsūdzībā inkriminētām DARBĪBĀM ... ....tiesas pienākums ir pareizi lemt par ""pieļaujaniem pierādījumiem "" ,, PAR TO KO TIE PIERĀDA UN KĀ TIE ARRICAS UZ LIETU ((( ..... pats raksts jau ir tikai par debiliem prokuroreļiem un viņu murgiem -- taksts ir vnk ""mājiens AR MIETU "" ka tie prokuroreļi drīz būs psihuiatra murgojošie klienti --- PAGAIDĀM PSOIHIATRA FUNKCIJAS UZKLAUSOT MURGOJOŠOS PROKUROREĻUS IZPILDA TIESNEŠI ((sarkanās lupatās satinišies pajoļi kas kičojas ar dzelteniem grabuļiem qap kaklu ))
--VIŅIEM LABI MAKSĀ PAR NOJŪGUŠOS UN MURGOJOŠU DEBIĻU MURGU UZKLAUSĪŠANU --((BET LEMBERGS KĀ NEVAINĪGAIS VAR IEŅIRGRT PAR BALAGĀNU KURĀ PĀRIS REIZES NEDEĻĀ JĀPIEDALĀS ))
==============================================================
Dokuiments par valsts nodevas samaklsu - kvīts -- apliecina tikai un vienīgi valsts nodevas samaksu UN NAUDAS PIEŅEMŠANU KĀ ARĪ KVĪTS IZRAKSTĪŠAQNU un vēl tā mērķi "" izmaiņas valsts eģistros""--- ŠIE DOKUMENTI APLIECINA KAUTKĀDU KLERKU DARBĪBAS ((saskaņa ar prokuroreļa nurgiem --klerki piedalījušies noziegumā un atsrājuši pēdas savām noziedzīgajām darbībhām ))

PAT pastulbam solastikas apstulbitam katolim ir absolūti skaidrs ka mistiskā būtne ar nosaulumu ""IZSPIEŠANA"" KURĀ VAINOTS LEMBERGS noteikti nav tĀ PATI BŪTNE KAS '' NAUDAS PIEŅEMŠANA UN KVĪTS IZSNIEGHŠANA"' VAI ''IZMAIŅU REGISTRĒŠANA "" --- kasieris nauidu pieņēma par kautkada reģ9istu klerka darbībām ...... VIENĪGAIS KO PIERĀDA dokumenti ir ierēdņu piedalīšanās nozoiegumos

Turpinot šo ""loģiķu"" kautkādu kasieri un kauitkadu ierēdni -klerku vajag tiesāt par ''izspiešasas atbalstīšanu pieņemot SANAKSĀ 10 naudņas"" --- izdotā kvīts pierāda kasiera darbības un piedalīšanos procesā kas nosauklta ""izspiešana""
,, ieraklsts valsts reģistoes pirerada kĀda ieredņa piedalīšanos un vainu pie tā ka kautkada pidera akcijas uz CITA VĀRDA PĀRREĢISTRĒJIS --- ((kautkads ierēdņa noziedzīgās darbība IERAKSTS VARĒTU VĒL PIERĀDĪT ))
29.maijs 2019, 8:10 Atbildēt
ooskars
gribetos laitiek iesedinati visi sie prokurori - idioti ...
29.maijs 2019, 8:19 Atbildēt
tt.s
tā saucamās avīzes nra tā saucamie žurnālisti paši raksta sev tā saucamos komentārus tā saucamā lemberga tā saucamajā lietā..
29.maijs 2019, 8:36 Atbildēt
ccoco
Nu kas te vēl nav skaidrs, sorosītu žurku bars politiski izrēķinās ar Lembergu, izmantojot savā pārraudzībā esošos prokurorus un tiesnešus, šādus pierādījumus var savākt par jebkuru juku laikos privatizētu īpašumu! Veiksmi Lembergam cīņā pret sorosītu bandu!
29.maijs 2019, 8:43 Atbildēt
PPilsone
Vai vajag vēl 20 gadus, lai lietu izbeigtu pierādījumu trūkumu dēļ? Vai ģenerālprokuroram nav jānes atbildība par procesa noilgumu, kas neatbilst Eiropas standartiem???
29.maijs 2019, 9:50 Atbildēt
AAste
Šeit ļoti labi var redzēt, cik daudziem Lemberga izsūtāmie puiši samaksājuši par Lembergu atbalstošiem komentāriem. Būtu labāk gājuši un normālu darbu darījuši. Pašiem par savu rīcību nešķebina?
29.maijs 2019, 9:17 Atbildēt
SSuncs
Astei nevajag spriest par citiem no savas ricibas tas ir ja viņa ir saņemusi naudu no sorosa rokaspuisiem tad ari citadi ,normali domājoši saņem naudu no kaut kādiem rokaspuišiem !
29.maijs 2019, 10:03 Atbildēt
LLīva
hā, vai tad kāds gaidīja, ka NRA objektīvi atspoguļos sava saimnieka tiesvedības procesu? Naivas cerības.
29.maijs 2019, 11:05 Atbildēt
ZZane L
Kurš NRA samaksāja par šo rakstu?
29.maijs 2019, 15:15 Atbildēt