Nākamnedēļ pa Rīgu maršēs kadeti ar ekipējumu un ieročiem; satraukumam nav pamata

 
©Elmārs Rudzītis/ F64 Photo Agency

No 27. maija līdz 7. jūnijam Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmija (NAA) organizē kadetu mācības - taktisko maršu ar ekipējumu un ieročiem, kuru laikā notiks kadetu pārvietošanās Rīgas pilsētas un blakus esošo novadu teritorijās.

Mācības notiek ar mērķi topošajiem virsniekiem nodrošināt daudzveidīgu un reāliem apstākļiem pietuvinātu apmācību. Kopējais kadetu un apmācības personāla skaits būs līdz 70 personām.

Taktiskais maršs ar ekipējumu un ieročiem notiks četros dažādos maršrutos: Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmija (Ezermalas iela 6/8) - Kadaga (Ādažu novads); Jūras spēku flotiles bāze Rītabuļļos - SUV bāze Bolderājā; SUV bāze Bolderājā - Ādažu militārais lidlauks; Suži - Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmija (Ezermalas iela 6/8).

Iedzīvotāju ievērībai!

Šaušana un imitācijas līdzekļi marša laikā netiks pielietoti. Pašvaldības iedzīvotāju dzīvība, privātīpašums un apkārtējā vide netiks apdraudēta.

Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmija atvainojas par sagādātajām neērtībām un lūdz iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret notiekošajām mācībām, kā arī neiesaistīties mācību norisē.