Komentāri / Herberta Cukura izglābtās ebrejietes meita mātes dzimtenē pateicas glābēja ģimenei
 

57 komentāri

PPēteris
Raksts interesants, lai gan izteiciena "sadzīves menedžēšana" lietošana neliecina neko labu par redakcijas korektora darbu :(
23.maijs, 7:00 Atbildēt
ttolerantā izcilība
www.bbc.com/russian/news-48375080 welcome refugee!
Austrālijas terorists bij noskatījis mūsu dziesmu svētkus bet nostrādāja Jaunzēlandē
Rizotto uzstāšanās laikā jevrovīzijā fonā lija asinis un staipījās ugunsčūskas
23.maijs, 7:26 Atbildēt
nne Izraēlas ne vietējie zurofi
to "nedzirdēs" un
neņems par pilnu...
23.maijs, 8:19 Atbildēt
ggarāmejot
Sveši kaklakungi mūs savā starpā rīdīja vakar, rīda šodien un rīdīs rīt. Bet ļautiņš jau grib tikai savu mūžu izdzīvot ...
23.maijs, 8:37 Atbildēt
jjbb
beigās izrādīsies, ka nacisti glāba ebrejus un bija viņiem draudzīgi.
23.maijs, 8:46 Atbildēt
BBBB
Beigās būs beigas beigām, un tad būs sākums sākumam
23.maijs, 9:47 Atbildēt
ssāls
nacisti koncentrācijas nometnēs savāca ebrejus, uzturēšanās apstākļi -ar labierīcībām,jo gribēja ebrejus apmainīt pret amunīciju,degvielu utt., Starptautiskā cionistu savienība atteicās. Turpmāk ebreju apstākļi nometnēs pasliktinājās tāpat kā visā reihā un beidzās tā ,kā radīja dokfilmās
23.maijs, 21:16 Atbildēt
AANITA
Kāpēc vienmēr uzsvara par ēbreju galināšanu liek uz latviešiem! Tad jau sanāk ka lielākie slepkavas esam - Mēs! Un kuriem tas ir izdevīgi!
23.maijs, 9:02 Atbildēt
CCorbie
Tas ir izdevigi ebrejiem, kas no valsts izkrapj iipashumus apmelojot latvieshus, nu pienemsim kads karojot ar bija spiests kadu ebreju piezhmiegt, ja ne pats butu piezhmiegts... Tas taapat kaa ar chekas maisiem, busi zinotaajs, jeb pats seedeesi par kaada piesegshanu... Tie bija baisi laiki un pieshut parastam peshkam kara noziegumus ir marazms, ja vien miermiiliigu civilo slakteshana nebij peshkas hobijs. Tas taapat kaa musdienaas, var mierigi pieshuut bumbas un izpedereet, ja nesadarbosies ar policiju vai tiesu... Sanaak kkaads absurds... Bet fakts paliek fakts.
23.maijs, 19:54 Atbildēt
TTāpēc
ka esam ...gļēva un pat trula tauta! Labāk nodosim viens otru (skat čekas maisos!) nekā aizstāvēsim savus īstos varoņus! Lasi komentārus ...
23.maijs, 23:10 Atbildēt
īīpaši stulbs
Ir jādzīvo pēc tādiem principiem, kas nepieļautu holokausta atgriešanos!
23.maijs, 9:07 Atbildēt
LLaucinieks
Sākas masīva "varoņu" slavināšana. Ukrainā arī viss sākās šādi. Soli pa solim Banderu sāka slavināt. Cerams, ka līdz tādam absurdam kā tur, mēs nenonāksim. Noziedznieki ir un paliks noziedznieki.
23.maijs, 9:09 Atbildēt
AAntikolorado
Turi muti, krievfašistu trolli, pērkamais!
23.maijs, 9:29 Atbildēt
AAstoņpadsmitā gada LV krievs
Skarbi, bet pamatotās dusmās kaila patiesība teikta
27.maijs, 21:24 Atbildēt
ffff
Lauķis, gandrīz katru dienu pierāda, ka dzīve bez prātiņa ir diezgan reāla...Kāda tev daļa gar Ukrainu? Kas ir vai nav noziedznieks izlemj tiesa. Cerams, ka saimnieks tev iedos pa muguru, un aizdzīs tevi strādāt.
23.maijs, 9:32 Atbildēt
LLauciniekam
Jā, "noziedznieki ir un paliks noziedznieki" - bet cilvēku izglābēji ir cilvēku izglābēji! Un te mēs REDZAM cilvēkus, kurus Cukurs IZGLĀBA! Tātad - HERBERTS CUKURS IR DARĪJIS LABU: TAS IR PIERĀDĪTS; VIŅŠ NAV NOZIEDZNIEKS - JO NAV NOZIEGUMA (viņš NAV nogalinājis, bet IR glābis). Kas tad Tev, draugs, te nav saprotams? :-)
23.maijs, 9:45 Atbildēt
oolegs golovciks
Zhiidi riikojas klusu - noslepkavo Cukuru bez tiesas,Eihmanu ,,tiesaa Izraeelaa ...Kaapeec tos ,,ebreju bendes,, netiesaa starptautiski ? Baidiijaas,ka vinji var saakt runaat ? Vai antisemiitismam beidzot nevajadzeetu dot objektiivu,juridisku un veesturisku izveerteejumu ?
23.maijs, 14:56 Atbildēt
CCits laicinieks
Ukrainā atklātās vēlēšanās par prezidentu ievēlēja ebreju. Laucinieki ir gudri cilvēki, tu ne.
23.maijs, 14:31 Atbildēt
SSecinājums
īstiem ukraiņiem Bandera tiešām ir varonis!
23.maijs, 14:56 Atbildēt
NNikolaj
Ja bija un bys Bandera komunjaku bieds un šausmis,jo ira par sava tauta un sava zeme
27.maijs, 21:38 Atbildēt
ggaisma
Viss, kas bija apslēpts tumsīb, nāks gaismā.
23.maijs, 21:59 Atbildēt
ZZuroffs klusē
Tiek grauts viņa bizness!
23.maijs, 9:27 Atbildēt
VVēstures patiesie fakti
Nu tad šo info vajag uzstājīgi izsūtīt visiem Krievijas bēdīgi slaveno politisko tv šovu vadītājiem, kaut gan viņi jau paši nelemj, ko runāt savos šovos - Kremļa garā roķele rausta šo marionešu diedziņus kā Sokolova vai Solovjova (kā tur viņu īsti sauca neatceros) baisajā melu šovā, kur visi tiek rupji pārtraukti un ar raidījuma vadītāja muti runā Kremļa taisnā melu līnija. Ja mums būtu normāla Ārlietu ministrija, viņa šo info arī visur censtos publiskot - citās valstīs.
23.maijs, 9:30 Atbildēt
ffff
Krievijas federācija preses brīvības indeksā ierindojās 148. vietā pasaulē, jo objektīva žurnālistika tur nepastāv - ir tikai oficiālais kremļa viedoklis.
23.maijs, 9:35 Atbildēt
JJou
Domāju, ka valsts savu nostāju pret Cukuru nemainīs.
23.maijs, 9:43 Atbildēt
hhhb to jjb
Reālajā dzīvē viss ir daudz,daudz sarežģītāk.Nav tikai melns vai balts! Lai arī ebrejus Trešajā Reihā nežēlīgi vajāja un slepkavoja,tajā pat laikā bruņotajos spēkos un pat SS dienēja aptuveni simts ebreju,arī latviski izdotajā grāmatā Žīdu karavīri Hitlera armijā apraksta amerikāņu vēsturnieks Braiens Marks Rigs.Piemēram ebrejs Pauls Hiršfelds bija vermahta leitnants un saņēma II šķiras Kara Nopelnu krustu ar zobeniem.Pusebreji uzdienējās pat līdz ģenerāļa pakāpei,un Gaisa spēku ģenerāli Helmutu Vilbergu Hitlers pasludināja par ārieti." Skat."Ebreji un pusebreji Hitlera armijā",Kas jauns,Ziņas,2012.gada 8.augustā 15:22
23.maijs, 10:21 Atbildēt
TTo You
Vienotība nav valsts!
23.maijs, 10:24 Atbildēt
TTā saucamajam lauciniekam
Lai kā tev tas arī nepatiktu: Ne tikai Ukrainā Banderu,bet arī Krievijā-ģenerāli Vlasovu! Tik daudz cildinošu grāmatu par viņu Krievijā izdots,kas nopērkamas arī Rīgā! Bet kāds piemineklis ir uzcelts Mongolijā Čingishānam! Pret kuru latviešiem gan nav nekādu pretenziju!
23.maijs, 10:42 Atbildēt
XXenon
Herbertam Cukuram vajag uzcelt pieminekli Liepājā un arī Rīgā!(par valsts naudu).
23.maijs, 11:16 Atbildēt
OOsis
Piekrītu!!!
28.maijs, 23:27 Atbildēt
RRunāšana sudrabs klusēšana zel
Tas,ka no visiem 1941.gada 14.jūnijā no Latvijas deportētajiem 81,29% bija latvieši,bet 11,7% tomēr ebreji,tāpat kā no hitleriskās armijas bēgošo ebreju neielaišana PSRS,pēc okupētās Polijas sadalīšanas starp iekarotājiem-nacistisko Vāciju un staļinisko PSRS,Efraimu Zurofu daudz neuztrauc! Toties milzu sašutumu viņā izraisa Kalēju ielas nosaukums!! Skat."Zurofs no Vīzentāla centra sašutis par Kalēju ielas nosaukumu",Apollo.lv,2000.gada 12.maijs
23.maijs, 11:36 Atbildēt
AA.Gedroics
Un Izraēla tagad vismaz mums atvainosies?
23.maijs, 11:43 Atbildēt
BBrīdinājums
ja esi tas pats resnis,kas vemj jēlas rupjiibas LRTT, politkomentu vietaa tad Riigaa esot uzmanies,jo par taadu pretiigi rupju vatniku stila smirdonu jaatbild buus
27.maijs, 22:40 Atbildēt
TTo Xenon
Pieminekļus vajag kā Herbertam Cukuram,tā arī ģenerāļiem Jānim Kurelim,Ludvigam Bolšteinam un Kārlim Gopperam.Arī Kārlis Ulmanis ir pelnījis daudz lielāku pieminekli!
23.maijs, 11:59 Atbildēt
tto ne Izraēlas ne viet zurofi
Bizness paliek bizness! Kādēļ gan nekalpot vairākiem saimniekiem??! Latvijā-ne kāda riska! Var pat diktēt savus noteikumus!
23.maijs, 12:16 Atbildēt
KKā laucinieks teiktu
FAKT NA ĻICO!
23.maijs, 12:27 Atbildēt

Rīgas namu pārvaldnieks