Komentāri / Krēsliņš: "Nacionāļi" virza Levitu, bet tautas vēlēts prezidents būtu labāks
 

125 komentāri

vvispār
Pietiek paskatīties, kas ir divi Latvijā aptaujās populārākie cilvēki un iztēloties, ka starp viņiem jāizvēlas vēlēšanu otrajā kārtā, lai pārietu vismazākā vēlme pēc tautas vēlēta prezidenta!
30.aprīlis 2019, 6:43 Atbildēt
RRaimonds
Latviešu vidū populārākais ir Aivars Lembergs.
Krievu vidū Nils Ušakovs.
Bet tas žīds Levits ur populārs tikai savu radinieku vidū ... starp NAciķiem ...
(jo Latvijā tādu nacionāļu diemzel šobrīd vispār nav ...)
30.aprīlis 2019, 7:14 Atbildēt
SSecinājums
Kas tādy statistiku apkopojis Lemberga SKDS??? Latvieši un krievi jau nav idioti...
7.maijs 2019, 0:37 Atbildēt
aaigarins
Vatņikiem nervu lēkme. Beidzot mums būs gudrs erudīts smalks pasaules līmeņa cilvēks, prezidents - Egils Levits.
30.aprīlis 2019, 8:25 Atbildēt
aatbilde
Nu ko nu, ko nu... mums pat vēl smalkāka pasaules līmeņa, lai neteiktu - gudrāka Prezidente ir bijusi. Kad viņa tās nedaudzās reizes tikās ar tautu, tad uz visiem jautājumiem bija viena atbilde - ,, nav komentāru..." Un tā arī viņa palika nepazīstot tautu un viņas sāpes, nenogurusi rūpēs izpatikt kādai citai lielvarai. Nevaru nepieminēt jau it kā aizmirstu lietu par senas un bagātas valsts iznīcināšanu līdz saknei...tās prezidentu pakarot visas pasaules acu priekšā... Pretēji ANO nostājai šo kauna darbu palīdzēja īstenot arī šī pasaules mēroga spožā Latvija Prezidente... Un man vēlreiz un vēlreiz jāuzdod šis jautājums , kam kalpos jaunais Prezidents Levits, ja viņš tiks ievēlēts, ( un tiks neapšaubāmi, lai arī tas, kas sauksies vēlēšanas, vēl nav noticis, tas ir jau izlemts) vai Latvijas tautai, vai valdošajai kliķei, jo abas šīs vienības ir kļuvušas par viena otras ienaidniecēm. Diemžēl . Vai varbūt viņš būs tik gudrs un pavirzīs abus ienaidniekus uz saprašanās ceļu...
30.aprīlis 2019, 10:45 Atbildēt
RRaimonds
Un protams .. tādiem kā "vispār" lielākā vēlme būtu tautai pilnīgi aiztaisīt muti ...
Tādiem kā "vispār" vislabāk patiktu kaut kur ... kādā Zoodārza stūrītī ... (kā mums te jau bija) .. sanākot kopā dažiem "pareizajiem cilvēkiem" ... pie polša un vieglām vakariņām ... paziņot tautai savu pareizo lèmumu .... : ))) ... : )))))
30.aprīlis 2019, 7:18 Atbildēt
MMr. Pirdiens
Pareizi vien būtu, ja tavu vaukšķētavu aiztaisītu ciet uz mūžu mūžiem, lai tu, nestrādājošais slaists, nesmirdinātu internetā. Par kādu tautu tu vāvuļo?
30.aprīlis 2019, 9:41 Atbildēt
ĒĒrgļi dzīvo baros
Bet vistas lido lepnā vientulībā.
dddddd
Ir cilveki bez savas vērtības apjausmas - viņiem vajag mesijas bildi pie sienas ,lai būtu ko pielūgt.
30.aprīlis 2019, 7:25 Atbildēt
RRaimonds
Jā .. arī te Latvijā ir bariņš idiotu ... kuri te pielūdz NATO tankus ...
Bet normālam cilvēkam tas nav ne saprotami, ne pieņemami ..
30.aprīlis 2019, 7:31 Atbildēt
TTassadar
Pūķins un viņa trollis Raimonds ienīst NATO, jo NATO ir vienīgā organizācija, kas tam neļauj militāri terorizēt kaimiņvalstis. Baltijai paveicās ar laicīgu iestāšanos. Redzam, kas notika Ukrainā un Gruzijā, kad valstis ir atstātas ārpusē.
30.aprīlis 2019, 8:15 Atbildēt
NNormalais ar žīda Pukina foto
Nu ukapec žida Pukina bilde būtu labāka par jebkura tanka bildi ?
30.aprīlis 2019, 8:13 Atbildēt
SSatversme
Latvijai vispār nevajag prezidentu, jo tā uzturēšana katru gadu apēd miljonus. Par valdības vadītāju tāpat balso Saeima, valsti ārzemēs aktīvi jau tāpat reprezentē Saeimas priekšsēdētāja, kurai ir 6 cilvēku birojs (sēžu vadīšanai tāds nebūtu vajadzīgs). Likumus atmest otrreizējai caurlūkošanai varētu Satversmes tiesa, tiesībsargs vai AT priekšsēdētājs (priekš kam citādi mums pirmie 2 no minētajiem?)
30.aprīlis 2019, 9:16 Atbildēt
ppapa
Nu tauta jau savēlēs tādu brīnumu ka smiekli nenāks. Viņiem jau vēl Lembergs miera nedod Ko smuki nofočēs un kas kliegs ka algas lielākas pensijas dubultā . To ar ievēlēs . Cilvēki jau pamatā 80 % ir idioti
30.aprīlis 2019, 11:45 Atbildēt
DDaimons
Krievnacistiem (tādiem kā Raimonds, Ždanoka, Mamikiņš, GapŌnenko, Ušakovs…) latviski latviešie nepatīk, viņiem patīk tādi krieviskoti tipi kā Voss, Pelše, Pugo, Rubiks, Urbanovičs, Elksniņš… Erī Levits ir nacionāli noskaņots latvietis.
30.aprīlis 2019, 19:58 Atbildēt
ees arī neesmu izlasījis
Eju pakārties !
6.maijs 2019, 16:44 Atbildēt
MMan nevajag ne prezi ne fjureru
Auniem varbut vajag ganu ,to japrasa kreslinam
30.aprīlis 2019, 7:06 Atbildēt
YYes
Tev tikai Putinu padod...
1.maijs 2019, 14:11 Atbildēt
kkrams
Stuļčik! Vai tikai pats nebiji nac. apvienībā?
30.aprīlis 2019, 7:15 Atbildēt
dde Soto
kopumaa piekriitu. Bet ne tagad, kad krievu fashisti milzu summas ( atrautas savai pashu tautai ) iegulda melu propogandaa lai jauktos civilizeeto valstu ieksheejaas lietaas.
30.aprīlis 2019, 7:21 Atbildēt
dde Soto
un vini man taa ir sajaukushi galvu ka man no uztraukuma jau stringi saak spiest [ iereec ]
30.aprīlis 2019, 7:33 Atbildēt
DDe Hujs
Iegādājies lielākus, tad nespiedīs.
30.aprīlis 2019, 10:00 Atbildēt
CCik var muldēt un muldēt
Ja runajam par tautu - TAD TAUTAI PREZIDENTS VISPĀR NAV VAJADZĪGS !!!!!!.
Mēs ievēlam partijas ,viņas veido valdību un nodrošina valsts funkcionēšanu
Neizdodas kā nākas ,valdiba krīt un tiek veidota jauna.
Bet ko ,nafig , dara perzidents ?
Ko dod tie prezidenti piemeram čehiem ,kuriem vecs marazmatikis ?
Vai krieviem ,kuriem mazvertibas kompleksu nomākts psihopāts ? Vai jeņķiem ,kuriem egocentrisks večuks ?
Nedod Dievs vēl Pols Pots ,Mao ,Stalins vai Hotlers
30.aprīlis 2019, 7:22 Atbildēt
ttauta
ieveletu lembergu vai ušakovu. vai kā tagad nācis modē teikim skuteli. tad nez vai pats krēsliņš butu tāds "tautas veleta"prezidenta fans
30.aprīlis 2019, 7:46 Atbildēt
LLlllll
arī piekrītu, ka šī brīža situācijā tautas vēlēts prezidents neder, ievēlēs Ušakovu vai Lembergu vai kādu aktieri. Vai arī, kuram aiz muguras stāvēs biezāks naudas maks, kas uztaisīs super druper reklāmu.
30.aprīlis 2019, 8:02 Atbildēt
DDe Hujs
Neturi tautu par idiotiem un nespried pēc sevis, jo atšķirībā no tevis tautai ir smadzenes.
30.aprīlis 2019, 10:03 Atbildēt
AAndris
Spriežot pec Tava nika tev galva vispār nekā nav.
1.maijs 2019, 17:56 Atbildēt
aatbilde
Ja piepildītos neticamais un Lembergs kļūtu par mūsu valsts Prezidentu, tad garantija ar 100% būtu, ka Latvija sāktu strauju kāpumu , lai panāktu pārtikušās valstis Eiropā. Neviens Eiro netiktu atdots ne alkatībai, ne nesaimnieciskumam, ne vieglprātībai, ne korupcijai, ne muļķībai, ne stulbiem eksperimentiem ar valsti, ne nevajadzīgiem pasūtījumiem, kur daļa saplūst personīgās kabatās ne algojot liekēžus, kuri ar tiem piešķirto vairākdesmittūkstošos mērāmo algu dalās ar savu labdari partiju, nekā no tā nebūtu! To parāda viņa darbs Ventspilī, viņa bezbailība runāt to, kas ir, ne to, ko no viņa gaida. Lai Dievs dod Latvijai tādu Prezidentu. Un jūs, kas te par viņu ņirdzat, būtu spiesti iet un pelnīt maizi, lai arī reiz paši tiktu pie turības ne grieztu zobus uz tiem, kam ir prāts un neatlaidība. Un tautas vārdā , lūdzu, nevajag...
30.aprīlis 2019, 10:58 Atbildēt
LLasītāja I
Piekrītu Krēsliņam, jo ja tauta ievēlētu prezidentu, tad būtu no kā prasīt atbildību, jo Saeimas deputāti tautas vēlmes ne īpaši ņem galvā, jo viņi domā, ka ir vislabākie un visgudrākie.
30.aprīlis 2019, 7:48 Atbildēt
LLasītājai
Un kas tad ievēl tos "sliktos" deputātus? Tā pati tauta tos vien ievēl. Nevajag skatīties uz deputātiem, bet uz saviem radiem, draugiem un kaimiņiem, ko tie ievēlējuši.
30.aprīlis 2019, 7:58 Atbildēt
WWolfWolf
Kādu atbildību tad tu prasītu, ja Latvija nav prezidentāla republika un prezidentam ir tikai reprezentatīva funkcija bez nekādām pilnvarām?
30.aprīlis 2019, 8:18 Atbildēt
bbobs
tadi stulbeni ka tu!!!!!
30.aprīlis 2019, 8:01 Atbildēt
kkā reiz
tad nekada atbildiba vairs nebutu. jebkuru pārmetumu atsistu- tauta mani izvelejās un viss, iepūt. tagad var lamāt saeimas idiotus un teikt ka tie "nodevuši valsti"bet tad vairs nekā,
30.aprīlis 2019, 8:02 Atbildēt
ppensija simts eiro
Par tautas vēlētu prezidentu vēl varētu piekrist, bet ko viņš tur sarunāja par pensijām... Vai viņš maz zin, ka vismaz desmitdaļai sieviešu nevar būt bērni? Un cik tad tiesas procesu sāktos, lai vecāki piedzītu no bērniem uzturlīdzekļus? Bet varbūt tā vajag, lai tiesām nebūtu jānodarbojas ar noziegumiem... Un kas atmaksās jau cilvēku agrāk iemaksātos nodokļus, no kuriem viņi cerēja saņemt pansijas?
Cita lieta ir pensiju nevienlīdzība. Bet vismaz kādu iztikas minimumu valstij vajadzētu cilvēkiem nodrošināt. Tak jau tagad tehnikas attīstības dēļ nav vajadzīgas tik daudz darba rokas.
30.aprīlis 2019, 10:25 Atbildēt
aatbilde
Jā, es arī lasīju un nosmaidīju. Visam teiktajam ar mazām piebildēm varētu piekrist, bet beigas galīgi sagāja sviestā.Līdzīgi kā Veselības ministrijas ieteiktais, kas liegtu vienai daļai Latvijas iedzīvotāju saņemt veselības pakalpojums... it kā šie nelaimīgie cilvēki, ar kuriem ir pilni lauki, būtu pie vainas , ka plašā apkārtnē ir tikai viens gateris ar trijām darba vietām...It kā šis stāvoklis nav radīts caur ,, valstsvīru" ilggadīgu un neatlaidīgu darbošanos...daudzu cilvēku dzīves ievirzīšanā bezizejā un trūkumā... Un te kādam no varas vēl radusies ideja, par kuru pats līksmo - iznīcināt šos nelaimīgos pavisam no zemes virsas...
Gribētos dzirdēt smalkāku izskaidrojumu, kā dzīvot bez pensijām un kā bērni, kuriem ir ģimene un kas tik tikko savelk galus, un to ir lielais vairums strādājošo...vēl uzturētu vecākus un kur valsts ņems pagrābt pa reizei pa miljardam, ja nebūs sociālā nodokļu pensijām iekrātā nauda... nē, uz šo domu jautājumu būtu vairāk kā atbilžu.
30.aprīlis 2019, 11:17 Atbildēt
ppensija simts eiro
Un kas tā tāda kriptovaloda ir?
30.aprīlis 2019, 10:28 Atbildēt
TTāpat
Tāpat,kā Saeimā neievēlēts,bet prezidenta iecelts žonglētājs.
30.aprīlis 2019, 7:51 Atbildēt
bbobs
kas tie nacionaliem?ja prezidenta amata virza cittautieti!it ka LATVIJA nebutu latvietis kurs ir cienigs sim amatam!politiskie blezi.kads amats jums ir apsolits ES?
30.aprīlis 2019, 8:00 Atbildēt
dde Soto
vareni. Ne tikai kremlja trolli, bet pat bots ir apdzeeries... Nu jaa - krievelija...
30.aprīlis 2019, 8:13 Atbildēt
jjancix
Kādu vēl cittautieti? Levits ir Latvijas pilsonis. Turklāt, Levits ir devis ieguldījumu Latvijas Satversmes sastādīšanā. Piedalījās Atmodas kustībā, grūti būtu atrast kādu vēl "latviskāku".
30.aprīlis 2019, 8:21 Atbildēt
BBobam
Levits ir kārtīgs latvietis un Latvijas patriots. Tādēļ jau promaskaviešiem nepatīk.
30.aprīlis 2019, 8:23 Atbildēt
ttavs kārtīgais latvietis
līdz šim ir saorganizējis viskārtīgākos
sūdus, no kuriem ilgi netiksim laukā,
ja vispār tiksim...
Izskatās, ka tu ar esi no tiem "latviešiem"
ar gaļīgiem deguniem... :))))
30.aprīlis 2019, 9:10 Atbildēt
ČČeka
Kārtīgais latvietis Levits kopā aer tēvu ebreju- 1940.gada čekas aktīvisu pameta Latviju 70.gados, balstoties uz PSRS-ASV līgumu par ebreju emigrāciju uz Izraēlu, bet nosēdās Vācijā. Parādījās šeit pēc neatkarības atjaunošanas kā Birkava tieslietu ministrs, kas izstrādāja prihvatizācijas tiesiskos pamatus. Arī Satversmes preambulu izstrādāja pēc t.s. valodas referenduma, par kuru baumo, ka to inspirēja Vienotība, jo citādi tai nekas nespīdēja vēlēšanās. Pie viena padarīja referendumus prektiski nenoorganizējamus.
30.aprīlis 2019, 9:09 Atbildēt
SSergejs
Vai tad tev ir pretenzijas pret preambulu? Tad skaidrs kādu indivīdu anusus tev patīk laizīt un sūdus košļāt.
30.aprīlis 2019, 10:08 Atbildēt
kkāpēc
netrakojat,ka mums jau Ir prezidents cittautietis.?Nekad nav dzirdēts,ka Vējonim pārmestu,ka viņš ir cittautietis.Ja Vējonis tas nav,tad arī Levits nav.Tiešām komentētāju stulbumam nav robežu.Arī Lembergs tādā gadījumā ir cittautietis.
30.aprīlis 2019, 9:18 Atbildēt
bbuce
Vējonis vispār ir dzimis Krievijā, pēc ASV likumiem cilvēks, kurš nav dzimis valstī vispār nevar būt par prezidentu. Bet, redz Saskaņieši Vējoni viņu atbalstīja un ievēlēja. Bet pret Levitu redz tāda histērija, ka esot reiz mitis Vācijā, vaimandieniņ, nav "īsts" latvietis. :-)
30.aprīlis 2019, 9:52 Atbildēt
AAde
Nra jau atkal kārtējo reizi ar šo rakstu apšauba Levita kandidatūru.....
30.aprīlis 2019, 8:03 Atbildēt
aak tad
zīde adei gribās par katru cenu savējos
iefiltrēt visā pasaulē ?
30.aprīlis 2019, 9:14 Atbildēt
SShalom
Antisemītu "ak tad" satrauc Levita etniskā izcelsme? Tad derētu zināt, ka arī mūsu pirmais ārlietu ministrs Meirovics nāca no ebreju ģimenes un pateicoties tieši viņa ieguldījumam Latvijas neatkarība tika atzīta visā pasaulē. Nav maznozīmīgs arī to ebreju skaits, kuri piedalījās Brīvības cīņās... :)
30.aprīlis 2019, 9:55 Atbildēt
KKā padomju laikos
Tā taču vieglāk visiem: vēlētājiem nav daudz jālauza galvu,par kuru no kandidātiem balsot,bet partijām nav jāuztraucas,ka kādai no tām,kandidāts varētu būt nepieņemams! Bet,vai tāds,kas derīgs visiem,ir tas labākais? Vai mums vajadzīgs ir tikai izmanīgs laipotājs,kurš rēķinās tikai ar partijām?
30.aprīlis 2019, 8:11 Atbildēt
NNav vajadzīgs
Vispār nekāds nav vajadzīgs
30.aprīlis 2019, 8:14 Atbildēt
OOtomars
jo, Iedzīvotājus gatavos partizānu karam! Iedzīvotājus gatavos partizānu karam
30.aprīlis 2019, 8:28 Atbildēt
aatbilde
Jā , un visi iesim ar mietiem pārķert raķetes un atsist atpakaļ pāri robežai. Man šķiet, ka lielāka ienaidnieka par Pabrika kungu pagaidām Latvijai nav. Ne velti prātīgais, gudrais un nosvērtais (ne spožais) Prezidents Bērziņš viņam parādīja pigu, kad viņš prasījās pēc premjera amata,labi zinot, kāds drauds viņš var būt Latvijai. Ja tā tas turpināsies, ja nebūs kāds pagrieziens uz labu, tad, ja sāktos kādas jukas, vēl nav zināms, kurš pret kuru tepat iekšienē nostāsies kā ienaidnieks. Sanaidošana cilvēku ar cilvēku ir situsi augstu un gadiem lielu vilni, bez tam tautai jau ir piegriezies līdz galam tas, kas notiek mūsu valstī. Par to vispār vārdu trūkst, jo ar pāris teikumiem nekas netiktu pateikts, vajadzētu apjomīgāku telpu.
30.aprīlis 2019, 14:32 Atbildēt
AAlio
Levitam ir savi trūkumi kā jebkuram cilvēkam, bet viņš būs ļoti labs prezidents. Un ne jau velti neko daudzmaz līdzvērtīgu citu nav varējuši atrast. Zobārste un Jansons Levita līmenim ne tuvu nestāv. Ja nu vienīgi opozīcija ko atradīs, bet tad tas būs atkal ZZS un Saskaņas ieliktenis, ko varēs grozīt pēc sava prāta. Levitam ir mugurkauls, to grozīt kā iegribas partijas nevarēs. Tādēļ jau nra te tā cenšas.
30.aprīlis 2019, 8:21 Atbildēt
AAizdomas
Levita mugurkaulu grozīs no ārpuses. Bez tam nav pārliecības, vai viņš izturēs pārbaudījumu ar mantu.
30.aprīlis 2019, 9:04 Atbildēt
uuhhhhhhh
Zobārste arī ir cittautiete.Saskaņa savējo "latvieti"nosauks pēc 9.maija.Kpv l.Liepiņa arī sola pat Divus kandidātus.tad nu atslābstiet "nelatvieša"Levita nīdēji!
30.aprīlis 2019, 9:27 Atbildēt
LLuxemburgai vispār nav prezident
Zviedrijai ,norvegijai ,niderlandei ,japānai u.t.t.
30.aprīlis 2019, 8:25 Atbildēt
ZZmejs
Prātīgas domas. Par ģenerāli nevar kļūt psihopāts vai partijas kasieris, ar kādiem šodien pilna publiskā telpa. Bet tikmēr blakus rakstā nekomentējamā Elita jau 30 gadus turpina cīnīties pret Interfronti- laikam neko citu tā arī nav iemācījusies.
30.aprīlis 2019, 9:01 Atbildēt
UUdo Ulbergs
Latviešu inteliģence ir noskatījusi reti nekaunīgu, nelietīgu un intelektuāli aprobežotu ebreju. Tāds tips ir izvēlēts nevis no latviešu sētas, bet no cittautiešu sētas, kas ir ne visai saprotami. Saprotami būtu, ja tiktu izvēlēts dumjš un negodīgs latvietis. Tāda izvēle latviešu aprindās būtu saprotama un gaidīta. Latvieši nekad neizvēlētos no savējiem gudru un godīgu latvieti. Bet tagad arī no cittautiešu sētas latvieši ir izvēlējušies nekur nederīgu indivīdu. Kāpēc tas tā ir noticis? Varbūt latviešu inteliģence nemaz nav spējīga identificēt gudru un godīgu cilvēku vienalga kādā etnosā? Varbūt latviešu inteliģence nemaz nezina, kāds ir gudrs un godīgs cilvēks, un kādi ir intelektuālās un morālās cilvēciskās kvalitātes kritēriji? Varbūt latviešu inteliģence spēj identificēt vienīgi dažādas modifikācijas cilvēciskos atkritumus, kuri tagad ir visur pie stūres "brīvajā" Latvijā? Jautājums ir interesants, un arī svarīgs.
30.aprīlis 2019, 9:02 Atbildēt
dde Soto
Ivan ivana deels ivanov. Ne tev te spriest ko latvieshi izveelas. Pufaikas aazha kaajinja pa gabalu lien aaraa. -smiin-
30.aprīlis 2019, 9:18 Atbildēt
ččuvak
nejauc latv(ij)iešus ar latviešiem !
Izskatās, ka tu pats esi latv(ij)ietis !
30.aprīlis 2019, 9:19 Atbildēt
UUlbergam
Par zemu vērtējat latviešu inteliģenci. Vajag vairāk tai uzticēties. Paldies Dievam, ka mums inteliģence ir un tā ir mobilizējusies lieliska prezidenta E.Levita atbalstam.
30.aprīlis 2019, 9:19 Atbildēt
aatbilde
Jā un viņi atbalstīja arī bandītu virsaiti Haritonovu... Ar to es nebūt nesaku, ka Levits nebūs spožs Prezidents. Būs un kā vēl būs! Tikai mkam viņš kalpos. Šorīt nopublicētā intervijas epIzode ar lapeli ,,IR' pieliek ne vienu, bet vairākas jautājumzīmes beigās
30.aprīlis 2019, 15:05 Atbildēt
aatbilde
Jā , un visi iesim ar mietiem pārķert raķetes un atsist atpakaļ pāri robežai. Man šķiet, ka lielāka ienaidnieka par Pabrika kungu pagaidām Latvijai nav. Ne velti prātīgais, gudrais un nosvērtais (ne spožais) Prezidents Bērziņš viņam parādīja pigu, kad viņš prasījās pēc premjera amata,labi zinot, kāds drauds viņš var būt Latvijai. Ja tā tas turpināsies, ja nebūs kāds pagrieziens uz labu, tad, ja sāktos kādas jukas, vēl nav zināms, kurš pret kuru tepat iekšienē nostāsies kā ienaidnieks. Sanaidošana cilvēku ar cilvēku ir situsi augstu un gadiem lielu vilni, bez tam tautai jau ir piegriezies līdz galam tas, kas notiek mūsu valstī. Par to vispār vārdu trūkst, jo ar pāris teikumiem nekas netiktu pateikts, vajadzētu apjomīgāku telpu.
30.aprīlis 2019, 14:58 Atbildēt
mmiers un bērziņš
Ir ,ir spējīga identificēt.Tāds gudrs un godīgs,kurš nav nekāds atkritums,ir tikai viens.Un viņa vārds ir Arturs Priedītis/Udo Ulbergs/Un interesanti svarīgais jautājums ir tikai viens-kāpēc šo inteliģentu ar latvisko uzvārdu neviens stulbais inteliģents nevirza uz prezidenta posteni?Kāpēc?
30.aprīlis 2019, 9:34 Atbildēt
LLaimdota
KGBistu ieliktņi jau kopš 4. maija valsts dibināšanas ir pie varas!
30.aprīlis 2019, 9:41 Atbildēt
SSpīdola
Tieši tā!
30.aprīlis 2019, 9:42 Atbildēt
vveigsmesstāsc
nēnu Kaukāza fullšics... kāda sakarā šitas viedais pastaldaunis vēl joprojām sīks ģenerālelis, šitas vecais pastalkraķis sen jau pelnījis būt maršals!!! vienvārdsakot.. fuckingateja
30.aprīlis 2019, 9:27 Atbildēt
ssimona
Tiem,kas apjūsmo Levitu kā sapņu piepildījumu nav tiesību kritizēt ne tiesu sistēmu,ne privatizācijas rezultātus,ne PSRS militārpersonu palikšanu Latvijā un vēl daudzas lietas,jo tur visur klāt ir tieslietu ministra Levita roka.Ja šīs kļudas neatzīst,tad nav godaprāta.Nesaprotu,kāpēc nacionāļi nevirza Zīli ,kurš nav mazāk cienīgs,kāpēc netiek apspriesta Lancmaņa k-ga personība - augsts intelektuālis,gudrs un politiski korekts ,līdzīgs igauņu Meri.Ieskatieties labāk savējos,kas nemeklēja laimi pasaules vējos.
30.aprīlis 2019, 9:42 Atbildēt
BBaltais tēvs
Komunists - organizēts KGBists!
30.aprīlis 2019, 9:51 Atbildēt
ssmaids
Un Zīle tātad ir latvietis???
30.aprīlis 2019, 10:03 Atbildēt
ddigital freedom
2018tajā gadā vien Ukrainā iebraukuši 245 tūkstoši ebereju, mega tempos turpinās dzīvokļu būve! Latvijā daudstāvu apbūve aizliegta līdz 2030tajam(projekts ILGTSPĒJA2030).Kas vēl noslēpts zem VISION2050(pēc debesu zīmēm) var tikai minēt
30.aprīlis 2019, 9:53 Atbildēt
ppiga
pēc Levita ielikšanas sāksies īstā brīvība, komentētāji pazudīs tāpat kā Helsinku vadītājs Grantiņš
30.aprīlis 2019, 9:55 Atbildēt
GGrantiņš
nu gan nekur nav pazudis,aktīvs pēc vella savā tautas tribunālā.
30.aprīlis 2019, 10:05 Atbildēt
AAlīda to Alio
Līmenis vien neko nenosaka.Arī Parīzē studējušajam Polam Potam bija atbilstošs līmenis,tāpat kā Ļeņinam,kuram nošaut visus vai kādus,bija tas pats,kas izdot rīkojumu apslaktēt mušas! Kāpēc mūsu partijas ir aizmirsušas,piemēram,par bijušo Valsts prezidenta kandidāti,pašreizējo Eiroparlamenta deputāti Sandru Kalnieti? Pasliktinājusies līmeņa kvalitāte,vai?
30.aprīlis 2019, 10:14 Atbildēt