Dažviet Latvijā valda -14 grādu sals
 
©F64

Naktī uz trešdienu zemākā gaisa temperatūra Latvijā reģistrēta starptautiskajā lidostā "Rīga", kur termometra stabiņš noslīdēja līdz -14 grādiem, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.

Minimālā gaisa temperatūra Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra novērojumu tīklā naktī bija no -2 grādiem Ainažos līdz -12 grādiem Mērsragā. No rīta Kurzemes rietumos gaiss iesilis līdz -1..-3 grādiem, bet vietām valsts centrālajā un austrumu daļā gaisa temperatūra svārstās ap -10 grādiem.

Valsts dienvidrietumu daļā, tai skaitā Jelgavā, kā arī vietām Latvijas austrumos nav sniega segas. Pārējo valsti sedz 0-7 centimetrus plāna sniega kārta, savukārt Alūksnē un Rīgā, kā arī vietām galvaspilsētas apkaimē ir 10-14 centimetru sniega.

Mākoņu daudzums neliels, no valsts rietumiem tas palielinās. Bez nokrišņiem. Pūš lēns dienvidu, dienvidaustrumu vējš, Kurzemē tas kļuvis mērens.

Rīgā rīta agrumā vēl skaidrs laiks, lēns dienvidaustrumu vējš, gaisa temperatūra -6..-8 grādi, piepilsētā līdz -12 grādiem.

Maksimālā gaisa temperatūra otrdien Latvijā bija +1..-2 grādi.

Augstākā gaisa temperatūra Eiropā 12.martā bija +28 grādi Spānijā. Zemākā gaisa temperatūra naktī uz trešdienu -31 grāds Somijā.