Komentāri / Viņi aizbrauc
 

8 komentāri

SSelekts
Un,galvenais ir tas, ka enerģētiski, visa valdības bezdarbība tautas labā, atspoguļojas tautā, dažādu slimību un nāvju veidā. Valsts Noslēpums.
31.janvāris, 16:23 Atbildēt
AAndris
Vēl 90-to gadu sākumā Bodmanis teica: Tauta, nu būs jāsavelk jostas - bet paies pieci gadi, un mēs dzīvosim zaļi. Un pagāja pieci gadi - un nu viņi dzīvo zaļi....
31.janvāris, 21:15 Atbildēt
DDimba
Ko gaudo, bučumūlīti?
Ņem tak pie sevis, un audzē nost viņus!
Kāpēc tu gribi to uzvelt citiem?
1.februāris, 8:29 Atbildēt
PPupuķis
Paldies, ka rakstāt par tādiem jautājumiem. Nebija ne jausmas, ka ir tik slikta situācija šajā jomā. Lai cik retas ir šīs slimības, tā var skart jebkuru ģimeni. Cerams, ka Dimba ir sterils/a un nepiedzīvos tādas grūtības.
2.februāris, 22:18 Atbildēt
AAnarchists
Paldies dievam,mani bērni ar savām ģimenēm jau projām-Zviedrijā un štatos.Kam tāda Latvija vajadzīga-nesaprotu,laikam tikai valdošajai šlakai un tiem,kuri iet par viņiem vēlēt.
Es jau esmu pietiekoši vecs,tā ,ka nevajag bīdīt nekādu biznesu,kaut ko baigi pelnīt-kaut kā sitos.Čakerēju šo valsts parodiju,kā un kur vien varu.Nu vnk tāpēc,ka man šī valsts riebjas.Lai aizvērtu mutes štata rējējiem,uzreiz saku,ka neesmu nekāds Krievijas fans,bet gan Zviedrijas ,Somijas ,Norvēģijas tipa sociālas valsts modeļa piekritējs.
4.februāris, 14:28 Atbildēt
AAnarchistam
Tu esi vienkārši mūdzis, ne FI, SE, NO modeļa piekritējs! Ja tāds būtu, tad Tev ne prātā nenāktu čakarēt valsti, kurā dzīvo, zākāt, ka riebjas un lielīties, ka to dari! Sāc ar sevi, ej politikā, sakop savu priekšdurvis - tad pats pamanīsi, ka tomēr kaut kas mainās! Un lai tavējie vien turpina pucēt podus ''štatos''.
9.februāris, 22:48 Atbildēt
EEzis UK
Bet "speciļistu"grupas taču tika dibinātass u saņēma reālas algas!
Bet kā atrodas 2miljardi katru gadu ,ko apmaksāt liekoss valsts darboņus? 326 000 kad UK būtu tikai 150 000 uz tādu pašu iedzīvotāju skaitu. Un viņi nebraukā džipos un lepnās auto.
12.februāris, 17:47 Atbildēt
ssūds ar UK
Liekas ka garīgi tu tomēr vēl atkabināties nespēji, padomiet.
14.februāris, 21:12 Atbildēt